10 veiksmingų natūralių gynimo būdų kasos vėžiui gydyti

Ar vartojate gydymą kasos vėžiu? Arba jūs tiesiog norite išvengti save iš vis jo auka? Kokia ji yra, šiandienos užterštame pasaulio ir aplinkos, užtaisymo save nuo mirtinų ligų kaip vėžys yra būtina.

Ir kasos vėžys yra viena iš labiausiai Virulentiškos vėžio formų. Kuo ji taip sukrečiantys yra jos gebėjimas eiti neaptinkamas, nerodo jokių simptomų. Taigi, jei jums pasirengti ir apsaugoti save, galbūt ne pabėgti iš savo gniaužtų.

Ar yra kokių nors namų gynimo, kad gali padėti išvengti kasos vėžiu? Taip, yra! O jei norite daugiau sužinoti apie kasos vėžio ir namų gynimo, kad gali padėti išvengti jį, tada šis pranešimas yra būtina perskaityti Jums!

Kokios priežastys Kasos vėžys?

Kasos vėžys gali būti sukeltas daugybės priežasčių. Kasos vėžio priežastys lieka apgaubta paslapties. Tačiau yra tam tikri įpročiai, kurie gali padidinti jūsų šansai užsikrėsti šia liga, kaip ir rūkymas ar kramtomasis tabakas. Jei kenčia nuo dažnų kasos sutrikimų, esate labiau tikėtina, kad sutartis kasos vėžiu.

load...
Nors nė vienas iš šių priemonių yra nuolatiniai gydo, kai kasos vėžys gamtos gynimo apima:

1. Brokoliai:

Tai kryžmažiedžių daržovių yra efektyvus vaistas kasos vėžio. Jame yra daug antioksidantų, kurie pašalinti kancerogeninių laisvuosius radikalus. Taip pat gausu fitonutrinai, kuris taip pat pulti vėžines ląsteles. Brokoliai taip pat yra puikus detoxifier už kraujyje (1).

2. Raudonųjų vynuogių:

Vynuogių, konkrečiai raudonos tie, padėti suteikti pagalbą iš daugelio kasos sutrikimų, visų pirma, pankreatitas. Vynuogės taip pat yra proanthocyanidins. Proantocianidinai padėti sumažinti estrogenų gamybą ir padėti gydyti ligoms, kaip kasos vėžio ir plaučių vėžio (2).

3. Žalioji arbata:

Žalioji arbata jau seniai diskutuojama, kaip vienas iš populiariausių natūralių priemonių. Žalioji arbata yra visiškai žolelių ir sugrūsti su antioksidantais, kurie laisvųjų radikalų žudymo savybes. Atsižvelgdama žaliosios arbatos puodelį kasdien gali padėti išgydyti kasos vėžiu. Nepriklausomas tyrimas Japonijoje nustatė, kad žmonės, kurie turėjo apie tris puodelius žaliosios arbatos per dieną turėjo sumažinti riziką susirgti kasos vėžiu (3).

4. Aloe Vera:

Aloe Vera yra vienas iš labiausiai raminančių augalų. Tai ypač gerai uždegiminių ligų, ir jis taip pat padeda sumažinti kasos ir prostatos vėžį. Turi šviežių alavijų gelį kartą per parą laikyti kasos vėžio patikrą (4).

5. Šviežių vaisių sultys:

Geriamojo šviežių vaisių sultis gali būti gana naudinga jums, jei jūs kenčia nuo vėžio. Šviežios vaisių sultys yra daug gyvybiškai svarbių vitaminų ir mineralų, kurie padeda kovoti su vėžiu ir neleidžia jai taip pat. Paprastai, obuoliai, vyšnios, mangai, apelsinai yra labiausiai naudingas vaisius jums. Sultys taip pat padeda padidinti jūsų imunitetą ir puikus skonis taip pat. Jie turi antioksidantų, kurie atakuoja kancerogeninių laisvuosius radikalus ir patogenų (5).

load...

6. Likopenas:

Likopenas yra geriausias natūralus vaistas kasos vėžiu. Likopenas yra paprastai randamos Arbūzai, abrikosų ir gvajavų. Likopenas yra ypač veiksmingas skrandžio ir kasos vėžio ir jūs turėtumėte apsvarstyti vartoja likopeno turtingas vaisius kasdien užkirsti kelią ir gydyti kasos vėžį (6).

7. Sojos pupelių:

Sojos pupelių slopina vėžinių ląstelių iš naudojant estrogenų. Ji buvo žinoma, kad labai veiksmingas kovojant su vėžiu. Jums reikia valgyti sojos pupelių daigų arba virti sojos siekiant užkirsti kelią ir gydyti kasos ir krūties vėžio. Sojos pupelės yra daug anticarcinogenic fermentų (7).

8. Ženšenis:

Ženšenis yra viena iš labiausiai pakenkė žolelėmis. Tai žinoma, kad padidinti imunitetą ir padėti gydyti kasos vėžį. Jis yra vienas iš geriausių gamtos gynimo priemonėmis dėl kasos vėžiu (8).

9. Maitake grybų:

Šie grybai buvo įrodyta, kad būti naudinga kasos vėžiui gydyti. Maitake grybai ne tik padės sumažinti ir palengvinti smurtinius problemų, kurias sukelia radioterapija ir chemoterapija, bet taip pat padės pagerinti chemoterapijos (9) veiksmingumą.

10. Wheatgrass:

Kitas natūraliai žolė, Wheatgrass yra vienas iš geriausių kasos vėžys namų gynimo. Jis stabdo vėžinių ląstelių vystymąsi. Wheatgrass taip pat buvo žinoma, kad padidinti mūsų imunitetą ir pašalinti toksinus iš mūsų organizmo (10).

Atminkite, kad tai yra namų gynimo ir vėžio gydymas gali būti pakeista jų. Idealus dalykas, tai yra naudoti šiuos kasos vėžys gamtos gynimo kartu su savo vėžio gydymo. Ar žinote kitų namų gynimo dėl kasos vėžio? Komentuoti į žemiau esantį laukelį!

load...