10 veiksmingų namų kosmetikos priemonių Furry Tongue

Ar jūsų kalba per sausa? Ar turite blogą kvapą per daug? Niekas nenori jų liežuvis jaustis kaip sūris ar net atrodyti kaip vienas. Bet tai, ką Furry kalba yra kaip.

Į šį postą, mes kalbame apie Furry liežuvio ir būdų, kaip galite laikyti jį naudojant ingredientus aplink savo namus. Taigi, nelaukiant, sužinoti, ką jie ir atsikratyti diskomforto!

Tai nėra greitakalbė:

Kailinis kalba vadinama balto liežuvio ar liežuvio apnašos. Paprastai mūsų liežuvis turėtų būti rožinė ir padengtas mažais išsiveržimai vadinamų gaurelių (1). Mūsų kalba yra stiprus raumenų, kad padeda mums nuryti, kalbėti, ir, žinoma, skonį. Balta danga ant liežuvio sukuria nemažą diskomfortą ir yra daugelio problemų pasekmė. Trūksta geros burnos higienos veda sąrašą. Dėl Furry liežuvio, galima rasti išsiplėtusios pažeidimų ir sūrio pavidalo dėmės, kurios gali arba negali Flake toli (2). Jie nėra paprastai rimti. Leiskite mums pamatyti, kas sukelia Furry kalba.

Priežastys Furry kalba:

Kailinis liežuvis būdingas pernelyg didelis ląstelių augimą burnos vidų. Tai sudaro baltos dėmės. Priežastys yra:

load...
  1. Negyvas ląsteles, maisto šiukšles, ir bakterijos kaupiasi tarp patinę gumbuota
  2. Burnos džiūvimas nuo dehidratacijos
  3. Nevaldomas tabako ir alkoholio vartojimas
  4. Vartojimas pernelyg saldžių maisto produktų
  5. Mielių infekcija arba kandidozė, kuri suteikia burnos pienligė
  6. Tam tikri antibiotikai
  7. Ilgalaikis steroidų Įkvėpimas sergant astma
  8. Ligų, tokių kaip diabetas, geltos, sifilio, leukoplakia, vilkligės, ir kepenų perkrovos (3)

Bet tai gali sukelti pieniškas, apimantis daugiau nei liežuvio, dėl kurio susidaro blogas kvapas ir sukuria daigynas blogų bakterijų, kurios dar labiau pakenkti dantims.

Toliau gamtos gynimo Furry liežuviu.

1. Druska:

Jūs galite naudoti druską dviem būdais. Pirma, sumaišykite jūros druską šaukštą į stiklinę šilto vandens. Skalauti šį vandenį šešis kartus per dieną, ir jums bus stebėti simptomai išnyksta per savaitę. Antra, įdėti truputį druskos per savo liežuviu ir teptuku švelniai su dantų šepetėliu. Tai turėtų iš karto pasiūlyti šiokį tokį palengvėjimą.

2. Augalinis glicerinas:

Augalinis glicerinas yra lengvai savo artimiausio prekybos centro. Naudojant šį metodą, buvo įrodyta, kad parodyti rezultatus iš karto. Vieta glicerino ant liežuvio ir švelniai valyti jį naudoti minkštą dantų šepetėlį. Jis bus kovoti džiūvimą ir rids jums blogas kvapas.

3. Kepimo soda:

Sumaišykite kepimo soda su citrina. Taikyti šį įklijuokite į savo liežuvio, taip pat dantų. Ji padeda pašalinti baltos dėmės nuo liežuvio. Tai papildomai padeda išbalinti dantis, o važiuojant blogas kvapas.

load...

4. Ciberžolė:

Nuo ciberžolė yra natūralus anti-mikrobinis priemonė, ji gali būti naudojama nužudyti blogų bakterijų ant liežuvio taip pat. Pridėti ciberžolė miltelių šviežių citrinų sulčių. Taikyti mišri pasta ant liežuvio ir krūmų baltos dėmės. Jūs taip pat galite maišyti ciberžolė miltelių stiklinėje vandens ir skalauti ją.

5. Jogurtas:

Jogurtas yra švarus būdas pakeisti liežuvio blogai bakterijas su jogurto sveikas bakterijų. Valgyti jogurto puodelis tiesiogiai su šaukštu, todėl jūsų liežuvis jaustis probiotikais. Probiotikai, kurių sudėtyje yra gyvų bakterijų kultūras, padėti kontroliuoti grybelinių ir bakterinių išaugos burnos vidų.

6. Aloe Vera:

Aloe Vera turi keletą gydomųjų savybių. Tai antimikrobinis, kurie gali sunaikinti į burną patogenus, kurie sukelia blogą burnos kvapą. Tiesiog mosikavimas yra alavijų sulčių šaukštą keletą minučių burnoje. Išspjauti likusį sulčių. Pakartokite šį metodą taip dažnai, kaip įmanoma išspręsti savo burnos problemas.

7. Neem:

Neem priešgrybelinis ir antibakterinių savybių, kurios gali veiksmingai gydyti Furry kalba. Gargaliavimas vandens virinto su Neem lapų gali išvalyti baltas plokšteles, kurias sukelia mikrobų kaupiasi. Skalauti su nimbamedžio vandeniu du kartus per dieną, kol rasite tokį palengvėjimą.

8. Obuolių ir morkų:

Obuoliai, morkos, ir net braškės turi natūralią valymo tendenciją. Jų traškus tekstūra padės gydyti Furry kalba ir kovoti su blogas kvapas taip pat.

9. Vanduo:

Gerti daug vandens, kad maisto likučius nuo įsikurti ant liežuvio ir tarp dantų. Geriamojo daug vandens taip pat užkerta kelią bakterijų dauginimuisi burnoje. Taip pat galite pabandyti gerti Aloe Vera vandens arba citrinos vandenį geresnių rezultatų.

10. Šepetys prieš miegą:

Įsitikinkite, kad palaikyti gerą burnos higieną. Atsigaivinti reguliariai, ypač po valgio ir prieš miegą. Naudokite liežuvio grandiklį išlaikyti baltą lentą baimėje. Be to, yra burnos jūsų burnos priežiūros rutina. Atkaklus apnašų, valyti liežuvį su dantų pasta.

Šios konkurencijos gynimo priemonės yra gulėti aplink namą, laukia jūsų dėmesio. Paprasta sprendimai nereikalauja daug laiko. Tačiau, jei jūsų liežuvis ir toliau jaustis padengtas, tai gali būti kažkas daugiau rimta ženklas. Pasitarkite su gydytoju ir nustatyti jo priežastį.

Ar radote post naudinga? Prašome pasidalinti savo komentarus į laukelį žemiau pateikta.

load...