10 veiksmingų namų gynimo priemonių, skirtų TMJ skausmui sumažinti

Yra daug žmonių, kurie kenčia nuo TMJ skausmas ir net ne apie tai! Tiršta žandikaulio, sunku, o atidaryti burną pasaulyje ir tt yra visi šio sutrikimo simptomai. TMJ nieko, bet smilkininio sutrikimas, kuris turi apie kvalifikuotos odontologą pagalbos. Sutrikimas yra vadinamas TMJ nes ji prisijungia prie apatinio žandikaulio ar apatinį žandikaulį į smilkinio kaulas ties galvos pusėje.

TMJ arba smilkininio sąnarių yra greta tinklas raumenų, kurie leidžia atidaryti ir uždaryti savo burną, valgyti ir kramtyti maistą. Viskas, kas sutrikdo normalią funkciją šio tinklo gali sukelti skausmas arba dirgina sprogstamasis ir krekingo garsą. TMJ yra pastebimas diskomfortas sąnariuose, Popping triukšmo naudojant savo burną, ir švelnumą savo kaklo ir pečių.

Pradžia Peržiūros už TMJ Pain Relief:

Apsilankymas pas dantistą gali būti baisu. Tačiau galite pabandyti šiuos namų gynimo TMJ sindromas gauti atleidimą nuo TMJ skausmo:

1. Venkite per daug žandikaulio raumenų:

Vengti sunku traškūs maisto produktų, pavyzdžiui morkos, salierai lazdelių, riešutų, ir kietų saldainių. Minkštas dieta gali suteikti pagalbą, pabandykite sriubos, makaronai ir kiti lengva valgyti maistą. Be to, išvengti kramtomoji guma.

load...

2. Šaltas ir šiltas Suspausti:

Kintamoji karšto ir šalto paketus maždaug 15 – 20 minučių gali padėti palengvinti skausmą. Šis namas priemonė TMJ skausmas buvo naudojamas metus gydyti sveikatos problemų skaičių ir skausmą, kuris ateina su jais. Šie kompresai padidinti kraujo apytaką į plotą ir atsipalaiduoti žandikaulio raumenis.

3. Tempimo ir masažas:

Kai dirbate iš, ar jūs kada nors galvoti apie jūsų žandikaulį raumenis? Dauguma ne. Naudotis programa taip pat gali būti išsišakojusios veido raumenis ir atsipalaidavimo technikas, kaip kai skausmas sukelia įtemptą raumenis, kad spazmas, sukelia skausmą.

 [Skaityti: jogos kelia poilsiui]

4. RUB ant žandikaulio:

Masažas yra beveik visada gydomoji. Trina savo nasrus gali padėti atsipalaiduoti raumenų sandarumą ir pagerinti kraujo tekėjimą į reikiamą srityje. Atidaryti burną ir tada nušveiskite raumenis šalia jūsų smilkininio sąnarių. Ar tai kelis kartus per dieną gauti atleidimą nuo TMJ skausmas.

5. Put Your Raštas Up:

Daugelis žmonių šlifuoti dantis, o miega. Tai taip pat gali sukelti sunkių TMJ skausmas. Norėdami išvengti, pabandykite dėvėti pigių burnos apsaugą, kurią galite rasti bet kuriuo sporto parduotuvė. Vykdykite su produktu, siekiant užtikrinti, kad ji puikiai veikia jums instrukcijas.

load...

6. Stebėkite savo laikysena:

Kai jūs sėdi darbe ar kitaip kėdės, svarbu atsisėsti straight.Make tikri, kad jūsų žandikaulis nėra projekto priešais. Jūsų Nugara turi būti stačias ir atsipalaidavęs. Jei esate kampu į priekį, jūsų kaklo ir atgal linkę įtempta, kuris gali sukelti žandikaulio skausmas.

7. Duoti burnoje yra Rest:

Daugelis iš mūsų linkę nesąmoningai kramtyti mūsų vinimis ar kitų dalykų, pavyzdžiui, pieštuku ar rašikliu. Tapk suvokia, ką jūsų burna iki ir išvengti šių impulsyvus veiksmai. Jei reikia būdas naudoti savo nervų energiją, naudoti streso kamuoliukus ar bandyti vynioti kaištį vietoje.

8. Žiovulys Triukas:

Jei kenčia nuo TMJ, didelis žiovulys tikrai gali sukelti skausmą. Dabar, jei mes aks jums ne žiovauti, kad bus šiek tiek nerealu. Jei galite, pabandykite atidaryti burną kuo mažiau, o žiovauja išvengti skausmo.

Stresas yra pagrindinis veiksnys, TMJ. Kaip jums valdyti savo streso lygį ir sumažinti ji gali pereiti ilgą kelią teikiant pagalbą.

9. Naudokite Telefonas Teisingai:

Jei esate panašus į miesto gyventojų dauguma, kai telefonas yra tikrai jūsų nuolatinis kompanionas. Jei naudojate telefoną reguliariai, tai geriau jums gauti ausines. Laikydami Mobile tarp savo pečių ir skruostų kelia įtampą ant jūsų kaklo ir žandikaulio, o jūs bandote daugelį užduočių!

10. Pratimai gali padėti:

Gauk 30 minučių aerobikos pratimų bent 3 – 4 kartus per savaitę duoti savo kūną, įskaitant žandikauliai, treniruotės.

Patarimas: venkite arbatos ir kavos, nes kofeinas gali padidinti raumenų įtampą. Pakeisti į be kofeino gėrimų, jei jūs negalite padaryti be jūsų kasdienio cuppa.

Svarbiausia, kad neginčija TMJ vieni. Prieš bandant bet kuris iš šių namų gynimo, kreipkitės į savo odontologą. Kai kurie iš šių namų gynimo TMJ skausmas gali sukelti daugiau žalos ir iš tikrųjų padaryti jūsų TMJ skausmas blogiau.

Tikimės, kad jums rasti šį straipsnį naudinga. Ar palikti mums savo atsiliepimus į komentarus skyriuje žemiau.

load...