10 veiksmingų namų gydymo būdų kraujavimo danties

Priešingai nei dauguma žmonių mano, burnos higiena yra ne tik tik rūpintis savo dantimis. Ji taip pat apima į burną, taip pat. Ignoravimas burną ir tik sutelkiant dėmesį į dantų gali sukelti problemų, tokių kaip blogas kvapas ir kraujuojančios dantenos. Kraujavimas iš dantenų, taip pat žinomas kaip „Gingivitas“ rezultatai nuo dantenų aplink dantų uždegimas. Kai jūs neturite valyti burną tinkamai, ji veda į kaupiasi apnašas, kuris galiausiai susidaro kraujavimas iš dantenų.

Priežastys kraujuojančios dantenos:

Prieš pasinerti į 10 geriausių namų gynimo už kraujuojančios dantenos, mums pirmiausia priimti greitai pažvelgti į kraujavimą guma priežasčių. Dažniausiai ir pagrindinė priežastis, dėl kurios atsiranda kraujavimas iš dantenų yra kaip valyti dantis tinkamai be dantų siūlu nežinojimas! Kitos priežastys gali būti nepakankamas vartojimas kalcio ir vitaminų, valgymo sutrikimai, pavyzdžiui, anoreksija ir bulimija. Kai daugiau rimtų ligų, tokių kaip kepenų ir inkstų susijusių sutrikimų, diabeto ir leukemija taip pat gali sukelti kraujavimą guma.

Stomatologas kėdė gali būti baisi vieta. Taigi, jei norite, kad būtų išvengta eiti į odontologą, pabandykite atlikti šiuos namų gynimo už kraujuojančios dantenos ir šypsena savo kelią per gyvenimą:

1. Skalauti su sūraus vandens:

Gargaliavimas ir skalavimo burną su sūriame vandenyje yra viena iš labiausiai paplitusių natūralių priemonių, skirtų kraujavimas iš dantenų. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai tiesiog pridėkite druskos šaukštą į stiklinę šilto vandens ir skalauti ir skalauti burną su juo apie 1 iki 2 minučių. Pakartokite tai bent nuo 3 iki 4 kartų per dieną, ypač po valgio.

load...

2. Taikyti medus

Medus buvo žinoma, kad turi antiseptinių, taip pat antibakterinių savybių. Taigi, tai gali būti gana veiksminga gydyti savo dantenų problemų. Po to, kai yra daroma su šepečiu dantis, imtis medaus šiek tiek ant jūsų pirštų ir taikyti jį paveiktų sričių savo dantenas. Tačiau reikia nepamiršti, kad nuo medus yra labai daug cukraus, jūs turėtumėte taikyti ją tik jūsų dantenų, o ne dantis, nes tai gali sukelti dantų ėduonis.

3. Naudokite kepimo soda valyti dantis:

Padaryti pasta pridedant soda su šiltu vandeniu ir naudokite jį valyti dantis. Tai naudinga, nes soda gali išvengti karieso, taip pat dantenų ligų, nes jis neutralizuoja rūgščių, esančių mūsų burnoje. Daugiau nei ištaisyti tai viena iš prevencinių priemonių, skirtų kraujavimas guma. Tačiau, kaip sakoma, „prevencija geriau už gydymą“.

4. Naudokite Vokeliai:

Daugelis žmonių mano, kad arbatos gėrimas gali suteikti atleidimą nuo kraujuojančios dantenos. Bet tai nėra tiesa. Iš tiesų, spalvos ir dėmių dantų atsiranda dėl per didelio alkoholio vartojimo arbatos. Bet ką jūs galite padaryti yra naudoti pakankamai šildė arbatos maišelius gydant savo dantenų ligas. Pirmiausia, jums reikia įdėti arbatos maišelius į karštą vandenį tam tikrą laiką. Tada jums reikia leiskite jam atvėsti, o kol tai pasiekia komfortinę temperatūrą. Tada sudėkite arbatos maišelius šalia paveiktoje zonoje jūsų dantenų ir palaikykite jį ten apie 5 minutes. Šis procesas veikia, nes tanino rūgštis, kad arbatos maišeliai yra naudinga veiksmingai gydant kraujuojančios dantenos.

5. Naudokite Gvazdikėlių aliejus:

Naudojant Gvazdikėlių aliejus yra kita veiksminga namų gynimo kraujavimas iš dantenų. Yra du būdai, kaip Gvazdikėlių aliejus gali būti naudojamas kaip teisės gynimo būdų, kraujavimas iš dantenų. Galite patrinti skiltelė naftos visi kartu savo dantenas arba galite pakramtyti ant Gvazdikų gabalas. Tai gali sukelti tam tikrą deginimo pojūtis viduje savo burną sumos. Bet tai yra tiesiog dėl to, kad ši priemonė būtų veiksmingai darbo požymių.

6. Šepetys su Cayenne Milteliai:

Kajenas yra veiksmingas antibakterinis agentas ir gali būti naudojamas užmušti bakterijas, kurios sukelia dantenų kraujavimą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įdėti šiek tiek Juodieji miltelių į savo teptuku. Valyti dantis su Juodieji miltelių gali suteikti šiek tiek gėlimo jausmas, bet tai yra labai veiksminga išgydyti kraujavimas iš dantenų.

load...

7. Vartojimas maisto, kuriame gausu vitamino C ir D:

Vitaminas C yra antioksidantas ir yra žinoma, kad padėti audinių augimui ir kaulų regeneracijos. Ji taip pat naudinga gydant dantenų problemas. Vitaminas D yra žinomas dėl savo priešuždegiminių savybių ir yra naudojamas gydant patinę dantenos. Taigi, sakyti, valgyti maisto produktų, kurie turi didelį kiekį vitamino C ir D yra geri gydyti kraujuojančios dantenos.

8. Spanguolių sultys:

Vienas iš pagrindinių priežasčių kraujuoja dantenos yra tai, kad bakterijos linkę laikytis mūsų dantis. Spanguolių sultys buvo žinoma, kad veiksmingas būdas nenukristų šių bakterijų iš dantų. Gerti mažiausiai 4 stiklines spanguolių sulčių reguliariai gauti optimalius rezultatus. Bet būtinai gerti nesaldintą spanguolių sulčių, nes per daug cukraus gali neigiamai paveikti dantis.

9. Panaudojimas Citrinų pasta:

Naudoti citrinų sultis kartu su druska ir padaryti pasta iš jo kreiptis į dantis. Nuplauti po kelių minučių skalauti ir burnos skalavimas šiltu vandeniu. Tai veiksminga priemonė, nes citrinos turėti savybių, kurios yra palankios gydant kraujuojančios dantenos daug. Jie yra daug vitamino C ir taip pat yra priešuždegiminis.

10. Rūkyti:

Dantų ir dantenų problemos majorly bendro tarp tabako vartotojams. Taigi, jei atsitiktų būti tabako vartotojas kenčia nuo kraujuojančios dantenos, tada atėjo laikas jums mesti vartoti tabaką.

Be šių 10 geriausių namų gynimo, yra tam tikros kitos taškai, kurie turėtų būti nepamiršti, jei norite būti be kraujavimas iš dantenų. Tyrimai parodė, kad stresas taip pat dantenų infekcijos priežastis. Nuo streso silpnina mūsų imuninę sistemą, ji tampa jautresni invazijos įvairių bakterijų, dėl kurių dantenų problemų. Taigi, pabandykite ir išlaikyti streso baimėje, kiek įmanoma. Visada atminkite, kad valyti dantis kasdien po valgio. Aplankykite savo odontologą bent du kartus per metus, kad būtų išvengta visų dantų ir dantenų susijusių problemų tipus.

Neignoruokite kraujavimas iš dantenų. Jūs galite ne tik nori toli, kaip šią problemą. Jei šie namų gynimo nereikia suteikti pagalbą, eiti pamatyti savo odontologą. Jis yra geriausias asmuo, kad būtų užkirstas pagrindines sveikatos problemas. Ir tai odontologo kėdė yra neišvengiamas blogis, išmokti susidoroti su juo!

Ar jūs kenčia nuo kraujuojančios dantenos? Kas gynimo bandėte gauti atleidimą? Ar pasidalinti su mumis komentarų skiltyje.

load...