10 sunkių pankolio sėklų pašalinių poveikių

Pankoliai yra malonus kvapo žolė, kuri neša Geltonos gėlės. Tai daugiametis augalas, naudojamas gydyti įvairių virškinimo ir kvėpavimo takų problemų. Dabar aš žinau, jūs esate supainioti. Kodėl aš kalbu apie pankolių sėklų naudą, kai pavadinimas kalba apie jų šalutinį poveikį? Tai jums priminti, kad, nes pankolio gydo keletą negalavimų, tai nereiškia, kad jūs galite laikyti savaime suprantamu dalyku.

Nes ji turi keletą labai sunkų šalutinį poveikį, kurį turi apsvarstyti.

Pankolių sėklos šalutinis poveikis

Check out kai iš rimtų šalutinių poveikių pankolio sėklų.

1. Priežastys Photodermatitis:

Foto ir kas?

load...

Pavadinimas gali skambėti nauja jums, bet ne simptomus. Kada nors turėjo karčią patirtį kuriant bėrimus, kai buvo veikiami saulės spindulių? Tada yra tikimybė, kad jums buvo suvartota pankolio sėklas. (1)

Kiti simptomai photodermatitis yra skausmas ir paraudimas, o kai kuriais kraštutiniais atvejais net drebulys, karščiavimas ir galvos skausmas.

2. Narkotikų Trukdžiai:

„Negalima kištis į kitų žmonių verslo“ – vienas iš daugelio svarbių adages mes jau ateinančiais visoje nuo vaikystės. Ir atrodo, pankolių sėklos kartais galų gale daro priešingą.

Tuo atveju, kas nors žinote, yra pagal vaistus traukulių priepuolių arba epilepsija, tada pankolių sėklos yra didelis ne jiems. Sėklos bendrauti su narkotikų veikimą ir gali pabloginti situaciją. (2)

3. Sukelia telarchė:

Telarchė yra sąlyga, kuri žymi krūties vystymąsi moterims pradedant nuo brendimo pradžios. Ir pankolių arbata yra viena iš pagrindinių priežasčių, telarchė. (3)

load...

4. Sukelia kontaktinis dermatitas:

Kontaktinis dermatitas yra kitas odos būklė, kurios simptomai yra odos uždegimas ir lizdinės plokštelės protrūkio tipas. Pankolio sėklų aliejus yra žinoma, kad sukelti kontaktinį dermatitą ir kitų kryžminės reakcijos. (4)

5. Alergija:

Pankolių sėklos yra pagarsėjęs sukelia alergiją. Dažniausiai žmonės, kuriems anksčiau buvo alergija yra pažeidžiami alergijos sukeltų pankolių. (5) pilvo spazmai ir švokštimas yra kitų simptomų alerginių reakcijų.

6. Gali sukelti krūties vėžio:

Nebuvo jokių įrodymų, kurie turi pankolio sėklas, atsakingas už krūties vėžio priežastis. Tačiau būta pranešimais, kuriuose nurodoma, kad pankolio naudojimas didinti pieno gamybą; kur buvo rastas pankolių veikti tiesiogiai dėl krūties audinio. (6)

7. Kaip gimdos stimuliuojančių:

Vienas iš kalbėjome apie pankolių sėklų šalutinis poveikis yra tas, kad jis skatina gimdą. Taip, pankolių sėklos neturėtų būti vartojamas nėščioms moterims, nes sėklos turi tendenciją skatinti gimdą. (7)

8. Slopina fermentą:

Pankolio sėklų sudedamoji dalis yra žinoma slopinimui vaistinių preparatų metabolizmą fermentą, vadinamą citochromo P450 3A4. (8) Taigi, bet vaistai, kuriuos metabolizuoja šie fermentai, yra pažeidžiamos pankolio sėklų; ir nevartojant juos, o pagal tokį vaistų yra geriausias variantas.

9. Žalingas žindančioms moterims:

Pankolių sėklos gali kelti rimtą pavojų sveikatai žindančioms moterims. Taigi patartina žindančioms moterims apriboti pankolių vartojimą bet kokia forma. (9)

10. Kitas toksinis poveikis:

Pankolio sėklų aliejus buvo nustatyta, kad kenkia DNR. Be to, pankolio, vadinamų estragolas sudedamoji, buvo nustatyta, kad sukelti auglius gyvūnams. (10) Taigi, jei jūs ar kas nors aplink jus kenčia nuo bet kokio hormono jautriai ligos, kaip vėžys rūšies, griežta gydytojo konsultacija yra privaloma prieš atimantis pankolių.

Yra toks posakis, kuris stovėjo stipri nuo amžiaus – per daug nieko gali būti nuodingas. Tas pats taikoma ir pankolių sėklų taip pat. Nors sėklos padaryti turi tam tikrų privalumų sveikatai, tai yra protinga sumažinti jų vartojimą atsižvelgiant į rizikos sveikatai jie turi šeimininką.

Tikimės, kad jums patiko mūsų pranešimus pankolių sėklos pusėje effects.So, jos geriau būti apie saugų pusėje, prieš pradėdami vartoti pankolio sėklas perteklius. Nes sveikata yra labai svarbus, tiesa?

load...