10 sunkių juodųjų pipirų šalutinių poveikių

Check out jokios valgomasis stalas ir yra tikimybė, kad jūs rasite juodųjų pipirų ten. Be druskos, juodųjų pipirų arba „kali Mirch“ hindi yra dažniausiai naudojami prieskoniai visame pasaulyje, ypač Amerikoje. Taip pat žinomas kaip prieskonių karaliaus, juodieji pipirai auginami tokiose šalyse kaip Indija, Brazilija ir Šri Lanka.

Juodieji pipirai yra prieskonis, kuris yra pagamintas iš vaisių, žinomą kaip pipirų. Kai pipirų pasiekti visą jų dydį, jie skinami ir leisti išdžiūti pagal saulės spindulių. Jie liko, kol jie tampa susiraukti ir juosti. Šios uogose fermentai pasukti pipirų juoda oda džiovinimo procesą. Kas daugiau, juodieji pipirai yra pagardai maistinių medžiagų ir turi daug naudos sveikatai pasiūlyti. Jo antioksidantas, priešuždegiminis ir antibakterinių savybių padaryti jį eiti į prieskonių, kai kalbama apie sveikatą.

Sveikata Privalumai juodųjų pipirų:

Kai kurie bendri nauda sveikatai juodųjų pipirų yra:

  • Padeda virškinimui
  • Apsaugo vėžys
  • Padeda numesti svorio
  • Beats pleiskanų
  • Teikia aiškią odos
  • Numato atleidimą nuo kosulio ir šalčio
  • Veikia kaip natūralus antidepresantas

Top 10 juodieji pipirai šalutinis poveikis:

Tai yra tik keletas iš naudą sveikatai juodųjų pipirų. Bet kaip sakoma per daug geras dalykas gali būti blogai per daug! Taigi yra su juodaisiais pipirais. Iki jums kontroliuoti juodųjų pipirų suvartojimo kiekį, viskas yra gerai. Bet juodieji pipirai, gali sukelti kai kurie rimti ir kai ne taip sunkų šalutinį poveikį, jei nebus imtasi vidutinio kiekio. Štai sąrašas visų, kurie gali suklysti su per daug juodųjų pipirų:

load...

1. Sukuria deginimo pojūtis skrandyje:

Na, mes visi žinome, kad juodieji pipirai yra „karšta“. Sveikas protas mums sako, kad mes turime apriboti juodųjų pipirų naudoti mūsų patiekalų. Tačiau, kartais sveiku protu trunka galinės sėdynės! Tokiu atveju, juodųjų pipirų per daug gali sukelti sunkių deginimas skrandyje. Nesijaudinkite, deginimas praeis, tai tik laikina. Tik būkite atsargūs, kitą kartą!

2. Gali sukelti mirtį:

Dabar, tai yra vienas iš tų, rečiausių retais atvejais. Bet jei pipirų suvartojama tiesiogiai, jis gali patekti į plaučius ir sukelti mirtį, ypač vaikams. Taigi patartina valgyti juodųjų pipirų, maišant jį su savo maistu.

3. Sukuria deginimo pojūtis akyse:

Įsiminti juodieji pipirai yra karšta! Taigi vengti taikyti juodųjų pipirų tiesiai į savo skin.or kitas netyčia, jei jis patenka į akis, jis gali sukelti deginantį ir paraudimas, tiek ant odos ir į akis.

4. Kontraindikacijos su tam tikrais narkotikų:

Pacientai, vartojantys ciklosporiną A, CHOLINERGINIŲ, digoksino, ir citochromo P450 turėtų vengti vartoja juodųjų pipirų.

5. Virškinimo trakto sutrikimai:

Juodieji pipirai gali sutrikdyti skrandžio ar sukelti virškinimo problemų. Taigi, pacientams, sergantiems virškinimo trakto sutrikimų, turi vengti vartoti juodųjų pipirų.

load...

6. Gali sukelti kvėpavimo problemų:

Vienas neturi įkvėpti juodųjų pipirų, nes jis gali sukelti kvėpavimo problemų, pavyzdžiui, kvėpavimo takų dirginimą, astma, ir tt

7. Gali sukelti alergiją:

Kai kuriais retais atvejais juodųjų pipirų vartojimas gali sukelti odos dirginimą su simptomų, pavyzdžiui, niežulys, patinimas ir paraudimas odą.

8. Sunkumai nėštumo ir žindymo laikotarpiu:

Jei esate nėščia, jūsų kūnas jau jautrus prieskoniais. Taigi pabandykite ir likti išjungti juodųjų pipirų. Jei esate troškimas skonį, pridėti šiek tiek į savo mėgstamą patiekalą, bet minimaliomis kiekiais. Karšto skonio ir skonis juodųjų pipirų galima perkelti į motinos pieną. Taigi, jei norite, kad jūsų kūdikis gedimų kursas Indijos prieskonių, likti nuošalyje nuo juodųjų pipirų, jei žindote kūdikį.

9. Padidina odos džiūvimą:

Juodieji pipirai, neturėtų būti vartojamos dideliais kiekiais, nes ji gali išdžiūti oda. Jei turite sausą odą, per daug juodųjų pipirų tikrai ne-ne!

10. Venkite vasaromis:

Vasara yra karšta, nereikia pridėti į jį! Juodieji pipirai gali padidinti kūno šilumą ir net gali sukelti kraujavimo nosis. Taigi, pasakyti „ne juodųjų pipirų metu karštais vasaros mėnesiais.

Jei pasverti privalumus ir trūkumus vartoja juodieji pipirai, privalumai laimės rankas žemyn! Vienintelis būdas juodieji pipirai gali pakenkti jums, jei jums suvartoja per daug, kuris yra mažai tikėtina scenarijus. Taigi, mėgautis savo mėgstamą prieskonių saikingai!

Ar žinote apie šiuos šalutinio poveikio juodųjų pipirų? Ar žinote kitų Juodieji pipirai šalutinį poveikį? Pasidalink su mumis komentarus skyriuje žemiau.

 

load...