10 sunkių grybų pašalinių poveikių jūsų sveikatai

Grybai priminti mums skanus virtuvių. Jie yra mažai kalorijų ir daug vitaminų ir mineralų. Jis išaugo į savo maisto šaltinį arba virš arba žemiau žemės paviršiaus. Grybai yra naudojami daugelyje patiekalų visame pasaulyje dėl savo skonio ir aukštos maistinės medžiagos pasaulyje. Taip pat yra daug nuodingų grybų, kurie kelia rimtą pavojų jūsų sveikatai. Norite sužinoti apie nežinomų reiškinių grybų? Skaityk!

Grybai yra suvartojama savo gydomųjų vertybių ir maistinių medžiagų, esančių jų. Jie taip pat yra prekybos centrai. Valgomieji grybai taip pat gali sukelti kai kurių šalutinį poveikį tam tikriems asmenims, kurie grybų alergijos, nes jie priklauso grybo grupei. Taigi tokie asmenys turėtų būti gydymą ir išvengti vartojančių grybus ateityje po patiria ankstyvus simptomus.

10 šalutinį poveikį grybai

Šie taškai duoti 10 šalutinį poveikį sukelia grybų maistui:

1. Nuovargis

Kai kurie asmenys gali patirti nuovargį po vartojančiomis grybus. Jūs taip pat gali jaustis diskomfortas ir unenergetic. Šis šalutinis poveikis buvo paplitusi tarp daugelio žmonių. Šis šalutinis poveikis gali padaryti kelis asmenis, praleisti juos kasdienybės.

load...

2. Skrandžio sutrikimus

Kai kurie grybai šalutinis poveikis taip pat sukurti skrandžio problemų tarp daugelio. Kai kuriems žmonėms, viduriavimas buvo valgyti grybus problema. Kiti skrandžio problemos, kurių vienas gali patirtimi, vėmimas, mėšlungį ir pykinimas.

3. Nėra minded

Asmuo taip pat gali būti iš haliucinacijos būsenoje. Haliucinacijos yra valstybė, kurioje individas tampa nėra bendraminčių. Grybai pakeisti tikrovės suvokimą po suvartojimo kažkada. Šis haliucinacijos poveikis, palyginti su poveikiu, kurį sukelia LSD narkotikų. Asmenys patiria šį poveikį per dvidešimt minučių vartojimą. Po pusvalandžio į keturiasdešimt minučių poveikis pasiekia kulminaciją. Kai kurie taip pat gali girdėti garsus garsiau nei įprastai savo skrandžiui.

4. Odos alergijos

Grybai yra žinoma, kad imuninė sistema stipri. Nors kai kurie žmonės, grybai, taip pat sukelti odos bėrimus ir odos sudirginimo. Kai kurie taip pat patiria kraujavimas iš nosies, burnos nosies ir gerklės džiūvimas ir kitų problemų, kai jie priimami perviršio suma.

5. Dilgsėjimo

Po 20 iki 30 minučių vartojimo grybų, kai kurie žmonės pėdų laimingas ir susijaudinęs. Tada kartu su būties malonu jausmas, jie taip pat patiria dilgčiojimo pojūtis visą jų kūną. Po tam tikro laiko žmonės taip pat patirti yra depresija.

6. Vengti nėštumo metu

Kai kurie gydytojai siūlo moterims išvengti vartoja grybus žindymo metu ir nėštumas. Nors nėra sunkus šalutinis poveikis pranešė, kad geriau likti ant saugų pusėje juos išvengti.

load...

7. Galvos skausmas:

Kai kurie vaistai gali sukelti galvos skausmą, kaip šalutinis poveikis, kuris praeina po kažkada. Tačiau kai kurie žmonės patiria tokius galvos daugiau nei vieną dieną, po vartojančiomis grybus.

8. Nerimas

Grybai taip pat gali sukelti nerimą kai kuriems žmonėms, kuris svyruoja nuo lengvo iki ekstremalių lygių. Šis šalutinis poveikis pasunkėjo grybai priimami didelėmis dozėmis.

9. Psichikos ligos

Psichikos liga yra labiausiai sunkus šalutinis poveikis sukelia grybų tam tikrų žmonių. Psichikos sutrikimai, pavyzdžiui, didžiulės baimės, panikos priepuoliai yra patyrę pavartojus grybus.

10. Galvos svaigimas

Kai kurie žmonės taip pat pranešė rimtą galvos svaigimas po kelių valandų vartojimą. Grybai taip pat gali sukelti painiavos, kai sunaudojamos didelė vaisto dozė. Jie taip pat gali sukelti sąmonės tiems, kurie su mažo kraujospūdžio.

Žodis atsargiai

Nors grybai yra daug geležies, cinko ir kitų maistinių medžiagų, jis turėtų būti imtasi Ribotas kiekis mūsų kasdienybę. Iš 1, 40000 rūšių grybų turimų pasaulyje šiandien, tik 10 procentų yra saugus ir valgoma. Kai kurie iš nuodingų grybų yra Margoji pantherina, gijabudė ir chlorophyllum molybdites. Negalima laukti, kol simptomai pasireiškia, kai jūs turite valgyti nuodingas vieną. Taip pat svarbu pasirinkti teisingus grybus ir kepkite juos gerai.

Ar jūs kada pasireiškia bet kuris iš šių grybų poveikį? Nepamirškite pasidalinti savo patirtimi su mumis per komentarą skyriuje.

load...