10 sunkių Goji uogų šalutinių poveikių

Atsižvelgiant į didėjantį informuotumą apie sveikatos ir fitneso tinklą, dauguma žmonių dabar kreipiasi į sveiką ir natūralų maistą. Streso yra valgyti ekologiškus produktus, kurie neturi jokių cheminių medžiagų ir konservantų. Goji uogų yra viena iš labiausiai reklamuojami gamtos super maisto produktų. Šios uogos yra žinoma, kad išlaikyti gerą kraujotaką ir sveiką širdį. Jis taip pat stiprina imuninę sistemą, didina ilgaamžiškumą, saugo nuo vėžio ir pan. Tačiau neseniai atliktas tyrimas Britų dietologų asociacija atskleidė, kad visi tokie teiginiai yra silpnas ir daug yra toli nuo realybės.

Tai raudonai oranžinės spalvos uogų daugiausia auginami Vakarų ir šiaurės centrinis dalių Kinijoje ir priklauso Bulvinių šeimos. Kadangi prinokusių uogų suminkštės, jie džiovinami ir konservuoti prieš eksportuojant. Nors Goji uogos buvo naudojami nuo amžiaus Kinijos medicinoje gydyti aukštą kraujospūdį, diabetą, akių sutrikimai, nuovargis ir karščiavimas, naujausi duomenys rodo, kad šių uogų nauda yra ribota.

Goji uogos šalutinis poveikis – Top 10:

Gylio tyrimai rodo, kad nors Goji uogos suteikia antioksidantų kūno ir atlikti keletą naudos sveikatai, yra tam tikrų šalutinis poveikis, susijęs su juo taip pat. Šalutinis poveikis goji uogų yra šie:

1. Sąveika su varfarinu:

Goji uogos galbūt gali sukelti narkotikų žolė sąveiką, ypač pacientams, kurie reguliariai vartoti vaistus nuo kraujo retinimo, pavyzdžiui, varfarinu. Varfarino yra naudojamas gydyti kraujo krešulių, kad yra suformuotas, nes giliųjų venų trombozė arba plaučių embolija būklės. Štai kodėl, jeigu vartojate varfariną, turite vengti valgyti Goji uogos, nes ji gali neigiamai paveikti jūsų sveikatą.

load...

2. Sąveika su diabetu vaistų:

Diabetu sergantys pacientai turi imtis paros dozę vaistų išlaikyti savo cukraus kiekį kraujyje kontroliuoti. Goji uogos buvo nustatyta, kad įtakos kasos veikimą ir insulino gamybą. Ši reakcija yra tiksliai priešais, kad sukelia vaistai. Štai kodėl diabetu sergantiems pacientams reikia vengti vartoti šiuos uogas.

3. Sukelia hipertenzija

Goji uogos, jei valgoma per daug, gali sutrikdyti kraujo spaudimas lygį organizme ir sukelti hipertenzija.

4. Blogai žiedadulkių alergijos:

Tiems, kurie kenčia nuo žiedadulkių alergijos gali tekti susidurti rimtų sveikatos problemų, tokių kaip čiaudulys, odos niežėjimas, švokštimas, nosies užgulimas, akių niežulys ir dilgėlinė, jei jie valgo Goji uogos. Jeigu atsiranda sunkių sveikatos problemų, turite nedelsdami pasikonsultuoti su gydytoju.

5. Sutrikdo miego:

Turėtų būti atsižvelgiama Goji uogos tik dienos metu. Kai valgyti naktį, jie trukdo su reguliariai miego modelio ir gali sukelti bemieges naktis. Tai paprastai atsitinka, jei jūs valgyti viršija uogas.

6. Padidina energijos lygį:

Pernelyg Goji uogos gali trukdyti energijos lygį asmeniui. Nors energetikos lygio padidėjimas, tam tikru mastu yra gerai atlikti savo veiklą, per daug energijos gali padaryti jums daugiau hiperaktyvus ir neramus, sutrikdo savo koncentracijos ir darbo modelius.

load...

7. Padidina kraujo tekėjimą:

Goji uogos gali padidinti kraujo tekėjimą organizme. Kai valgyti per daug, nuo kraujotakos greitis pakyla ne tik normalu ir gali sukelti nepageidaujamą sąlygas, pavyzdžiui, sergančių hemofilija, kad ypač paveikti vyresnio amžiaus žmonių.

8. Priežastys galvos svaigimas:

Goji uogos yra atropinas gerais kiekiais. Perteklius suvartojamų Goji uogos gali sukelti sunkių šalutinių poveikių, tokių kaip galvos svaigimas, akių diskomfortas, neryškus matymas, ir haliucinacijos.

9. Aukštos Selenas lygiai:

Goji uogos yra seleno dideliais kiekiais ir gali turėti įtakos vaisiui augimą. Štai kodėl nėščios moterys turėtų vengti valgyti šias uogas. Selenas buvo žinoma, kad sukelti sunkių apsigimimų, nenormalūs spermos gamybą ir sumažinti spermos kiekio.

10. Virškinimo sutrikimai:

Goji uogų vartojimas gali sukelti virškinimo ir lengvas virškinimo sutrikimų žmonėms su silpna virškinimo sistemą. Perteklius suvartojamų dygliuotojo uogų papildų gali sukelti nevirškinimas, pykinimas, vėmimas ir viduriavimas.

Taigi, jei norite mėgautis naudą sveikatai Goji uogos, turėtumėte apriboti savo suvartojamų. Per daug Goji uogos gali sukelti rimtų sveikatos problemų. Taigi, pasverti privalumus ir trūkumus valgyti šias uogas prieš jums padaryti juos iš savo dietos dalis! Ir pasitarkite su gydytoju!

Tikimės, kad jums patiko šis straipsnis, pabrėžiant, kad Goji uogos šalutinį poveikį. Ar dalintis savo vertingą grįžtamąjį ryšį komentarus skyriuje žemiau.

load...