10 SUDĖTINŲ ANGELŲ tatuiruočių dizaino

Angelas tatuiruotė yra viena iš populiariausių tatuiruotes dizaino Tarp abiejų vyrų ir moterų visų amžiaus grupių. Angelas tatuiruotė dizaino surengti simbolinę prasmę asmeniui, kuris jį nešioja. Jie laikomi Dievo pasiuntinius ir yra apsaugos ir meilės simbolis. Jie dažnai vaizduojamas su simboliais, pavyzdžiui, kryžius, širdis, halogen, debesys, trimitai, kardai ir tt įvairovė

Check out mūsų top 10 Angel Tattoo Designs mergaitėms:

1. Tai yra viena iš populiariausių angelas tatuiruotė dizaino. Tatuiruotė su nevaisinga lauko ir negyvų medžių apibūdina asmens pergalę prieš kančią ir agonies gyvenimo. Angelas reiškia pomirtinį gyvenimą su laisvės ir kančios pabaigoje.

2. Tai unikali tatuiruotė dizainas, kur tradicinis angelas nebuvo parengta; o mes matome su angelas sparnų kryžių. Jame vaizduojamas asmens atsidavimą ir tikėjimą Dievu ir laisvo sparnai vaizduoja angelą sargą.

load...

3. Kupidonas yra dar vienas angelas, kuris yra populiariai žinomas kaip meilės angelas panašumas. Ši tatuiruotė dizainas yra populiarus tarp moterų, ypač jaunų merginų. Kupidonas yra Dievo meilės romėnų mitologijoje ir modernių laikų, šis simbolis naudojamas vaizduoti tikrąją meilę.

4. Tai ypač tatuiruotė dizainas yra žinomas kaip „puolusio angelo tatuiruotę“. Šios tatuiruotės atstovauti, kad geras ir blogas egzistuoja kiekviename žmoguje ir tai yra tik mūsų valia pasirinkti teisingą kelią.

Kartais nukrito angelas taip pat atstovauja skausmo ir kančių asmuo susidūrė jo ar jos gyvenime.

load...

 [Skaityti: Tattoo Designs OM]

5. Tai labai unikalus angelas tatuiruotė, kurioje juodu rašalu buvo naudojamas atkreipti drąsus ir abstraktus angelas formą. Ši tatuiruotė gali būti dėvėti žmonėms, kurie nori išbandyti šiuolaikinę formą dizainas. Jis gali būti dėvimas tiek vyrams, tiek moterims, bet kokio amžiaus grupėje.

6. Aukščiau tatuiruotė atstovauja Angelas sargas. Jie dažniausiai yra vaizduojamas kaip vyras ar moteris su sparnais, o kartais turintis vaikas rankas. „The Guardian Angel yra laikomas kaip dievas atstovui, kuris nukreipia žmones į gerus darbus. Jie yra laikomi apsauginis ir mylintis į žmonijos.

7. Angelas su širdies tatuiruote „yra viena iš populiariausių tatuiruotė dizaino. Yra interpretacijų šio dizaino registracijos numeris. Širdis atstovauja naujai rasta meilę, kuri yra saugoma angelo. Antroji reikšmė gali būti laisvė, džiaugsmingai ir be atkakli pobūdis asmeniui. Ji taip pat atstovauja asmuo ‘s mylimasis atmintį, kuris nebėra gyvas. Žmonės, kurie prarado savo artimuosius gauti šią širdis angelas tatuiruotė rašalu ant jų.

8. Spalvingas angelas tatuiruotė rankos tatuiruotė dizaino greitai populiarėja tarp jaunimo. Ši tatuiruotė gali būti parengti ant pečių, rankų arba ant nugaros. Tai pasakos angelas tatuiruotė, kuri reiškia meilę, apsaugą, laimės ir grynumą ir yra puikus moterims.

9. Tai ypač tatuiruotė vaizduoja tarp dešinės ir negerai asmens kovą. Turima angelo balansas rodo, kad kiekvienas žmogus turi ir teigiamų, ir neigiamų elementų. Tokie projektai braižomi juodu rašalu daugiausia ir ryškių spalvų retai naudojamas.

10. Ši tatuiruotė yra dar vienas angelas sargas forma. Šie angelai atstovauti tarp Dievo ir žemėje mirtingieji nuorodą. Tai rodo dieviškąjį ryšį tarp dvasinio pasaulio ir materialaus pasaulio. Todėl „The Guardian Angel tatuiruotės dėvėti žmonėms, kurie nori prisijungti save su dvasiniu pasauliu.

Tikimės, kad jums patiko mūsų kompiliaciją. Kuris yra jūsų mėgstamiausia angelas tatuiruotė dizaino?

Vaizdai: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...