10 stebina mitai ir faktai apie makiažą

Interneto, televizijos ir draugai-visi geri šaltiniai makiažas patarimų. Bet sąžiningai, kaip jūs net žinoti, jei tas patarimas yra verta pabandyti? Iš patarimai Dauguma girdime apie pasirodyti esąs grynas mitai! Taigi, siekiant padėti jums atsikratyti mitus iš tiesų naudingų patarimų, mes surinkome šioje viršų 10 makiažo klaidingų, kad kiekvienas iš mūsų girdėjote milijoną kartų sąrašą!

 10 Įdomūs Makeup Faktai ir mitai

Leiskite Krūtinė kai Mitai ir faktai apie makiažą, čia!

Mitas # 1: sprogmenys ir drėkinančių veikia taip pat!

Faktas:

load...

Visiškai kitokia formule nuo drėkinančių, gruntai padeda lengvai taikymo sukuriant sklandų bazę pamato ir taip pat leidžia ilgiau. Gruntas užpildo smulkias linijas, sumažina porų dydis ir apsaugo nuo riebumą. Skirtingai nei drėkintuvai, kuris tik drėkina odą ir kontroliuoja džiūvimą, gruntas turėtų būti taikomas po drėkina odą ir prieš taikant pagrindą.

Mitas # 2: Raudona lūpų negali būti vykdoma gerai visiems!

Faktas:

Savarankiškai prielaida mitas daugelis paauglių ir pradedantiesiems makiažas, šis mitas yra visiškai netiesa! Kiekvienas gali visiškai roko raudoną lūpdažį ir atrodo apsvaiginimo. Vienintelis patarimas jums reikia prisiminti tai, kad pasirinkti tinkamą raudona, priklausomai nuo jūsų odos tonas. Red lūpų dažų yra įvairių pustonių – mėlyna atspalvį raudonos yra visuotinai glostantis. Taigi, galite išbandyti įvairius raudonos atspalvių ir pasirinkti vieną, kuris tinka jums geriausiai.

Mitas # 3: Pasirinkite Jūsų Foundation suderintu jį į savo kaktos, kaklo, skruosto ar rankos!

Faktas:

Surasti tobulą pagrindą yra sunkiausias uždavinys makiažas. Odos ant kaktos, kaklo, skruosto ir rankų spalva visiškai skiriasi nuo veido. Atsistokite priešais veidrodį ir padėkite savo ranką šalia jūsų veido ir jūs pastebėsite, kad jūsų ranka yra tamsesnis nei odos tonas savo veidą. Tai didžiausias makiažas klaidinga, kad atitiktų jūsų pamatai su šių odos srityse. Stresas, saulėje, oro sąlygos gali pakeisti odos spalvą ant veido, nei likusios kūno. Taigi, tai geriausia, kad visada Swatch savo pagrindą ant žandikaulio linija veido gauti geriausią pamatų atspalvį ir tai taip pat geras pabandyti jį natūralios šviesos.

load...

Mitas # 4: Lūpų Nekaunīgi Melas gali padidinti dydis lūpas!

Faktas:

Jei turite plonesni lūpas, galbūt girdėjote keletas žmonių rekomenduojamus lūpų plumpers jums. Jame yra karšto pipirai, cinamonas, mentolis ir kofeino, kuris dirginti jūsų lūpos sukelti patinsta poveikio. Tai klaidinga nuomonė, kad tai yra gydymas, ir poveikis trunka ilgesnį laiką. Faktas yra tai, kad ji nėra nuolatinė lūpų plumping gydymą. Vienintelis sprendimas plonesnių lūpų gauti nuolatines rezultatus yra gauti lūpų padidėjimas daroma su hialurono rūgšties užpildai.

Mitas # 5: Siurblio Jūsų Mascara Wand ir iš atsikratyti gumulėlių!

Faktas:

Blakstienų tušas yra vienas makiažas produktas, kuris gauna lengvai pablogėjo naudojimas. Siurbimo tušas lazdelę ir iš sukels tik siurbti orą į tušas vamzdžio, todėl formulės džiovinimo greičiau nei galiojimo datos ir ore taip pat gali sukelti bakterijų kaupimosi. Geriausias būdas lengvai atsikratyti tušas gumulėlių yra pasukti tušas lazdelę į vamzdelį ir tada nuvalykite jį su audiniu, prieš jį taikyti blakstienų.

Mitas # 6: Akių šešėliai negali prilygti savo akių spalvą!

Faktas:

Kontrastingos spalvos su akių makiažas ir akių spalva tikrai gali pakelti savo akis ir padaryti juos pop, bet tai nereiškia, kad jūs negalite atitiktų jūsų akių šešėliai su akių spalvos. Rudos akys negali dėvėti rudos akių šešėliai, mėlynos akys negali vykdyti mėlyna šešėliai yra klaidingas. Tiesą sakant, atitinkančių atspalviai taip pat gali padaryti tvirtą drąsus pareiškimas.

Mitas # 7: makiažo visada turėtų būti lengvesnis, nei fondo!

Faktas:

Tai didžiausias mitas tikėjo daug žmonių, kurie yra visiškai ne tiesa! Tai geriausia, kad atitiktų jūsų makiažo kaip jūsų pamatų iki jūsų odos tonas, kaip įmanoma. Lengvesni Concealers bus tik savo tamsius ratilus, trūkumų ir kitų netobulumą išsiskirti.

Mitas # 8: pasirinkti pamatai, kad yra lengvesnis nei jūsų odos!

Faktas:

Fondas yra makiažas produktas, kuris yra naudojamas, kad išlygintų odos tonusą ir suteikia nepriekaištingą odą. Bet žmonių mano, kad ieško mugė yra vienintelis būdas pasiekti nepriekaištingą išvaizdą. Absoliučiai ne! Dauguma indų yra tamsus rudas Complexion ir paprastai pasiimti pamatus, kurie yra daug lengvesni nei mūsų natūralių odos tonas. Ji suteikia pilka ir Pelenų išvaizdą odos po paraiškos. Geriausias būdas surasti tobulą atspalvį yra, kad atitiktų jūsų žandikaulio linija. Jeigu pamatas mišiniai lengvai į odą, tada jūs pasirinkote tinkamą spalvą. Jei yra daug sunkumų ir ji palieka pilka apdaila ant jūsų odos, pritaikius, tai yra negerai atspalvis.

Mitas # 9: makiažas Sukelia breakouts!

Faktas:

Nėra absoliučiai jokios tyrimai, kurie sako, kad makiažas sukelia breakouts. Prasta higiena, naudojant baigėsi ir prastos kokybės produktus, gali sukelti spuogai ir kitų infekcijų. Kitas pagrindinis priežastis breakouts po vakarėlį ar vestuves, gali būti netinkamo valymo režimas, miega su makiažas ant, naudojant nešvarius šepečiai ir tt Breakouts taip pat gali būti sukeltas naudojant neteisingus produktus, pavyzdžiui, naudojant rasotas gatavo pagrindą ant pernelyg riebiai odai.

Mitas # 10: Makeup produktai gali Tingle Odos!

Faktas:

Dilgčiojimas ar šalčio pojūtis ant odos po taikymo makiažas niekada negali būti teisinga, ar ne? Jausmas yra iš sudedamųjų dalių produkto kurie dirgina odą rezultatas. Taigi, jei turite dilgčiojimas ar erzina jausmas pašto taikymą produkto, tai geriausia nutraukti jį naudoti.

Jei tik atsižvelgiant kūdikio žingsnius į makiažo pasaulyje, nereikia laikyti šiuos mitus omenyje! Neleiskite panika prekiaujančiųjų panika jus nuo makiažo džiaugsmo! Nuolat ieško gražus!

Ar esate girdėję apie šių bendrųjų makiažas Mitai ir faktai? Ar mums žinoti, į komentarus skyriuje žemiau.

load...