10 Spectacular Moon tatuiruotė dizaino

Dažnai daug simbolizmo, tatuiruotės yra kūno meno forma, kuri išplėsti tradicinio meno ribas. Jie markės individo kūno atskira tvarka, kuri suteikia privatiems asmenims yra unikalumo jausmą. Mėnulis sienio daug energijos ir kontroliuoja milžiniškus ir šlovinga vandens telkinius. Kaip tatuiruotė, mėnulis yra moteriškos energijos, sudarytas stiprumo simbolis, skirtingai nuo saulės, kuri atstovauja fierceness.

Geriausias Mėnulis Tatuiruotės pramoniniam dizainui

Štai keletas Moon tatuiruotės, kad bus gauti jūsų dėmesį, tikrai.

1. Įvairūs mėnulio fazių:

Mėnulis gauna savo šviesą nuo saulės. Dalis susiduria su saule šviečia, o dalis nusuktas liko tamsoje. Tai lemia įvairaus fazių mėnulio, kurie visi gali būti tatuiruotę iš eilės visoje savo kojos ar nugaros.

2. Gėlių modelis:

Gėlių modelis visada daro labai moteriškas ir spalvingas tatuiruotė. Mėnulio tatuiruotė gali būti suteiktas gėlių išvaizdą pridėdami augančius pumpurų ir gėlių.

3. Pasakų sėdi ant mėnulio:

Tiek pasakų ir mėnulis turi asociacijas su magija. Tokiu būdu jie būtų žavinga tatuiruote su elementais antgamtinis. Fėja gali būti subtilus ir labai gražus išvaizdą su neišsenkanti suknelė ir ilgas kabančios kraštus. Ji gali būti ant vieno galo pusmėnulis.

4. Pilnatis:

Pilnatis yra galios sandėlis. Tai laikas, kai dangus skrenda savo apsiaustą tamsos ir yra įtrauktas į gausiai šviesos. Kaip tatuiruočių klausimu, pilnatis yra labai simboliška tatuiruotė ir labai patrauklūs irgi.

5. Du neatsiejamus pusmėnulio mėnulių:

Du pusmėnulio mėnulių persipynę kartu suformuoja labai menišką tatuiruotę. Mėnulis gali būti skiriamas žmogaus formą ir išraiškas. Į raiškai tiek gali būti priešingos tuos, pavyzdžiui, kad liūdesio ir juoko.

6. Kartu su saule:

Saulė yra didelė ir sudaro deginimas aistra, o mėnulis yra galingas dar ramus. Norėdami išgyventi, mes turime tiek saulė ir mėnulis. Kai taikoma asmenims, abu šie dangaus kūnai atstovauja skirtingas puses asmeniui, kurie abu yra reikalingi sėkmę.

7. Pusmėnulis:

Pusmėnulio mėnulis yra paprasta ir lengva konstrukcija su tatuiruote. Jis gali būti tatuiruotę gryna juoda mažesnėms kūno dalių, pavyzdžiui, pirštų, riešo, kaklo, sprando, kulkšnies ir pan. Ši tatuiruotė gali būti visiškai spalvotas viena ar tiesiog kontūras. Bet kuriuo atveju ši tatuiruotė dizainas būtų perteikti daug per savo paprastumu.

8. Mėnulis tatuiruotė nėra apibrėžta linijomis:

Mėnulio tatuiruotė gali būti suteiktas unikalią išvaizdą, kai jis nėra apibrėžta ypač linijas. Dangaus kūnai kaip žvaigždės ir gyvų būtybių, pavyzdžiui, drugeliai gali būti naudojamas apibrėžti jos ribas.

9. Vyriškas Touch:

Vilkolakiai yra mitinės būtybės, kurie yra pusiau žmogaus ir pusiau vilkas. Apie pilnatį naktį, šie žmonės virsta vilkais dėl pilnaties naktį. Vilkolakis ūžia į Mėnulį būtų įdėti labai vyriškas prisiliesti prie ko kitaip suvokiamas kaip moteriška tatuiruotė.

10. Nakties scena:

Naktį, kai visas pasaulis miega, kai padarai yra žvalus. Vienas iš tokių padaras yra pelėda. Pelėda, todėl sėdi ant šakos su pilnatį už tai būtų labai gražus pasirinkimas tatuiruotės idėja.

Tattoo menas yra puikus būdas išreikšti savo-self! Ieškoti daugiau negu 8000 tatuiruotė idėjų 44 skirtingų kategorijų ir pasirinkti, kas jums patinka.

Vaizdas Šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10