10 puikių naudos sveikatai ledų pupelių vaisių

Ar jums patinka vaniliniai ledai? Norite išvengti sočiųjų riebalų ir cholesterolio? Ledai pupelių vaisiai gali būti visiškai natūralus, mažai riebalų ir mažai kalorijų alternatyva jį. Ne tik skonio, tai tropinių vaisių turi daug daugiau ką pasiūlyti. Skaitykite sužinoti savo mitybos naudą.

Ledai pupelių vaisių

Panašus skonis su vaniliniais ledais, tai yra turtingas šaltinis maistinių medžiagų ir turi daug naudos sveikatai. Atogrąžų vaisių taip pat žinomas kaip Bolivinė Inga ir jos mokslinis pavadinimas yra Bolivinė Inga. Ledai pupelių Vaisiai tikrųjų yra ankštinių (1). Tai susiję su žemės riešutais, šparaginės pupelės, liucerna ir tt Tai puikus vaisius yra gimtoji Centrinėje ir Pietų Amerikoje (2). Balta, pluoštinė celiuliozės viduje pupelių turi sklandų tekstūrą ir saldus, sultingas skonį – šiek tiek panašūs medvilnės karamelinis (3). Lapai gali būti valgoma žalia, o sėklos gali būti vartojamas, kai jie buvo virti. Panaudoti vaisiai, sėklos ir lapai yra daug vitaminų A, B ir C, pluošto, baltymų ir antioksidantų. Ledai pupelių vaisius yra ne tik skanus, kaip ledais, tačiau ji turi daug naudos sveikatai iš priešuždegiminių, imuninės stiprintuvas ir antioksidantas.

10 Sveikatos Privalumai Jūs gaunate iš ledai Bean Vaisiai

Didelis kiekis turtinga maistinių medžiagų ledų pupelių vaisių daro jį vienu iš sveikiausių maisto produktų. Jie apima:

1. Padeda gydant dizenterija

Sėkla ar žievės Bolivinė Inga ar ledų pupelių vaisių yra žinoma, kad padaryti stebuklus žmonių, kurie kenčia nuo dizenterijos (4). Žievė ir sėklos galima valgyti, kai jie buvo virti.

load...

2. Apsaugo reumatas

Iš žievės ir sėklų medžio gėris yra panaudota užkertant kelią reumatą. Ji turi anti-uždegiminių savybių, kurios gali padėti išlaikyti kaulus stiprus, tokiu būdu padedant šio skausmingo liga prevencija.

3. Pašalina laisvųjų radikalų

Ledai pupelių vaisius yra turtingas antioksidantų. Žymiai, jis padeda sumažinti laisvųjų radikalų, kurie sukelia lėtinių ligų.

4. Gydo nervų problemos

Vienas iš valgyti ledų pupelių lapų nauda yra ta, kad jis gali padėti gydyti nervų problemas.

5. Vaistai galvos skausmas

Lapai taip pat žinoma, kad suteikti pagalbą nuo galvos skausmo. Valgyti juos reguliariai galima išvengti galvos skausmo ir taip pat juos išgydyti.

6. Didina imunitetą

Didelis kiekis antioksidantų atogrąžų vaisių leidžia sustiprinti imunitetą.

load...

7. Apsaugo vėžio

Antioksidantų, kurie randami šie vaisiai padeda vėžio profilaktikai. Junginiai, įskaitant galo rūgštimi, flavonol kvercetino, ir epikatechino yra priešvėžinis ir anti-uždegiminių (5).

8. Padeda svorio

Šis vaisius turi skonį, kuris, palyginti su vaniliniais ledais. Jis naudojamas kaip kvapioji medžiaga įvairių rūšių desertai Sveikatos ir svorio sąmoningas žmonių, nes ji yra mažai riebalų.

9. Padeda sumažinti cholesterolio kiekį

Ledai pupelių vaisių tinka žmonėms, kurių kraujyje daug cholesterolio lygį. Jei norite išvengti cholesterolio ir sočiųjų riebalų į savo mitybą, tai ideali alternatyva.

10. Skatina geresnę sveikatą

Didelis kiekis įvairių maistinių medžiagų į šį vaisių daro tai geras pasirinkimas sveiką mitybą. Snacking ant ledų pupelių vaisių gali pagerinti jūsų bendrą sveikatą. Ar radote šiame straipsnyje naudinga? Ar dalintis savo atsiliepimus su mumis komentarus skyriuje žemiau.

load...