10 puikių naudos iš slėnyje

Šie kvapnus žydintys augalai simbolizuoja laimę, nuolankumą ir viziją geresnį pasaulį!

Convallaria majalis yra žolinis augalas, paprastai žinomas kaip pakalnučių. Augalas yra gimtoji į Angliją, Šiaurės Amerikoje ir Šiaurės Azijoje. Yra daug mitų ir legendų, susijusių su augalo. Pasak graikų legendos, pakalnutės buvo suteiktas Apollo, saulė Dievui, Eskulapu, didysis gydytojas. Pagal krikščionių mitologijoje, šio augalo žiedai atstovauti Mergelės Motinos Marijos ašaras. Be savo gydomųjų ir naudą sveikatai, vestuvių puokštės iš šių saldus kvapo, gražios gėlės yra vežamos Brides geros kloties ir klestėjimo vedybinio gyvenimo.

Mitybos informacija:

Pakalnučių yra du glikozidų – Convallamarin, kuri yra diuretikas veiksmų, ir Convallarin, kuris turi valantis veiksmų. Ji taip pat yra flavonoidų, saponinų, citrinų rūgštis, obuolių rūgštis, eterinis aliejus ir Cardenolides. Be šių, Convallatoxins, Convalluside ir Convallatoxol taip pat yra šių gražių žydinčių augalų.

Top 10 Sveikata Privalumai pakalnučių:

Pakalnučių yra antispazminis, diuretikas, vėmimo, vidurius, purgative, širdies tonikas, raminamųjų ir karščiavimą pobūdžio. Tai dažniausiai naudojamas arbatai, tinktūros, ekstraktas, infuzijos bei eterinio aliejaus pavidalu.

load...

Garsusis septyniolikto amžiaus botaniko ir gydytojo Nicholas Culpeper sakė, kad „Tai, be abejonės, stiprina smegenis ir atnaujina silpną atmintį. Distiliuoto vandens nukrito į akis padeda jos uždegimus. Iš gėlių dvasia, distiliuotas iš vyno, atstato prarastas kalbą, padeda paralyžiumi ir yra nepaprastai gera į apopleksija, guodžia širdį ir gyvybiškai dvasias. „Aukštos žodžius pagirti iš tiesų! Kai nauda, ​​kad mes galime kylančių iš šių augalų yra:

Nauda odai:

1. Sumažina Randai:

Tepalas pagamintas iš lelija slėnyje yra naudojamas nudegimų gydymui ir kitų žaizdas nepaliekant jokių randų. Taip pat naudinga gydant randas audinius greitai ir efektyviai.

2. Šviesina odos tonas:

Šio žolė gėlės suleidžiama su vandeniu paruošti tonikas vadinamas „Aqua Aurea. Tai tonikas buvo naudojamas odos šviesinimo nuo viduramžių laikų. Jis veikia kaip odos sutraukia per.

Privalumai sveikatai:

3. Širdies ligos:

Pakalnučių yra žinomas kaip širdies tonikas. Šis augalas yra saugesnis už širdies negalavimų pagyvenusių žmonių nei rusmenės ar rusmenė gydymą. Jis kartu su gudobelės ir sukatžolės šiems tikslams.

Ji taip pat padeda gydyti širdies vožtuvų liga, širdies silpnumas, vandenligė ir širdies nepakankamumas. Šios žolė flavonoidų stimuliuoja arterijų, padėti išsiplėtimas kraujo. Jos diuretiko savybės padeda sumažinti kraujo spaudimą lygį.

load...

Taip pat naudinga aritmijos gydymo, nes jis padidina raumenų veiklą širdies, o tuo pačiu metu lėtina ir reguliavimo širdies plakimas norma.

4. Psichikos problemos:

Legendos sako, kad jei asmuo kelia alyvą Lelija slėnio ant kaktos, tai perteikti bendrą jausmą į jį! Dabar, be prietaringas, galime drąsiai teigti, kad šios gėlės aliejus tikrai padeda palengvinti psichikos problemų. Eterinio aliejaus lelija slėnio naudojamas aromaterapijoje gydyti galvos skausmus, depresiją ir melancholiją.

Jis taip pat gali būti vartojamas gydyti atminties praradimas, apopleksija ir epilepsija. Jis naudojamas stiprinti smegenų ląsteles ir pagerinti kognityvinius procesus smegenyse.

5. Lėtinio plaučių ligų:

Ši žolė yra naudojamas lėtinės obstrukcinės plaučių ligos (LOPL), pavyzdžiui, emfizema ir astmos gydymui. Jis taip pat naudojamas, kad vaistus plaučių edema, kuri, jei negydoma veda į stazinio širdies nepakankamumo.

6. Gydymas krūtinės angina:

Pakalnučių yra naudojamas sumažinti krūtinės skausmas, kurį sukelia spazmus vainikinių arterijų ir deguonies trūkumo širdies raumenyje.

7. Karščiavimą mažinančių savybių:

Lelija slėnio mažėja šilumos gamybą organizme mažinant cirkuliacijos greitį. Jis taip pat naudojamas gydyti karščiavimą.

8. Gydymas šlapimo takų infekcija:

Paruošto su lelija slėnio gėlės tinktūros yra naudojamas gydyti UTI kaip ji valo užtvarų iš šlapimo kanalo.

9. Laikyti virškinimą Sveikas:

Šis augalas yra žinoma, kad būti naudojamas kaip alaviju, nes jos vidurių paleidžiamasis vaistas ir vidurius laisvinančių savybių pakaitalas. Tai savo ruožtu saugo organizmo virškinimo procesas sklandžiai.

10. Kiti:

Kiti privalumai slėnio lelija apima:

 • Skaido inkstų akmenys.
 • Apsaugo vandens susilaikymas organizme.
 • Sumažina skausmą, susijusį su bendrų problemų, pavyzdžiui, podagra ir reumato.
 • Gydo konjunktyvitas.
 • Eterinis aliejus yra naudojamas gydyti paralyžių, šoko ir kalbos praradimas.
 • Padeda gydyti raupsais ir patinimą.
 • Gydo apsinuodijimai ir alkoholizmas iki sukelia vėmimą.

Atsargiai:

Kaip ir daugelis kitų augalų, lelija slėnio taip pat nustatyta, kad nuodingas jei nenaudojama dešinėje kiekį. Pirmiausia pasitarkite su gydytoju prieš naudojant augalą ir jį naudoti tik pagal jos nurodymus.

Kai kurie iš šalutinių poveikių slėnio lelija yra:

 • Perdaug žolė gali sukelti virškinimo trakto dirginimo bei dehidrataciją.
 • Šis augalas neturėtų būti maišomas su beta adrenoblokatorius narkotikų, Lanoxin, quindine, digoksino ir kalcio druskų.
 • Gali sukelti pilvo skausmą.
 • Perdozavimas gali net sukelti širdies nepakankamumą.
 • Raudonos uogos augalo yra labai nuodingas ir niekada neturėtų būti vartojami.
 • Niekada neturėtų būti vartojamas nėštumo ir žindymo laikotarpiu, nes jis gali turėti įtakos kūdikiui.

Niekada nenaudokite šio žolė kaip savo įprastą vaistų pakeitimo. Ir visada konsultuotis su ekspertu prieš išvykdami visiškai natūralus. Gamta turi atsakymus, bet svarbu naudoti tinkamus atsakymus, o ne pavojaus mūsų sveikatai.

Tikimės, kad šis straipsnis yra naudinga. Pasidalinkite savo nuomonę su mumis komentarus skyriuje žemiau.

load...