10 puikios naudos sveikatai iš malto pieno – malto pieno milteliai

Ar naudojatės salyklinius pieno reguliariai jūsų virtuvėje? Jei taip, galbūt norėsite žinoti, kaip jis gali būti naudingas jūsų sveikatai. Dėl savo pieno kiekį, salyklinius pieno sudėtyje yra būtinų vitaminų ir mineralų, kurie yra naudingi Jūsų sveikatai, skaičių.

Be to, yra ir kitų nauda salyklinius pieno, taip pat. Ar norėtumėte sužinoti daugiau? Laikyti svarstymas!

Salyklinius pieno – trumpas:

Salyklinius pieno buvo sukurtas kaip mitybos papildas kūdikiams, ir nors buvo nustatyta, kad jis yra netinkamas jų, jis turi aukštą maistinę vertę, kad suaugusieji gali pasinaudoti.

Šis pieno tipo, pagamintas iš nenugriebto pieno milteliai, kvietiniai miltai ir salyklinius miežius, yra saldiklis, kuris padeda didinti maisto produktų, pavyzdžiui, pieno kokteiliai, saldainiai, ledai ir kepinių skonį. Jis taip pat gali būti vartojamas kaip skanus gėrimas supakuoti su apkrovų gėrio.

load...

Toliau pateikiami salyklinių pieno nauda!

1. Padeda susigrąžinti po ligos:

Pacientams, sveikstantiems po ligos, salyklinius pieno yra puikus būdas atgauti jėgas, nes tai suteikia kūne svarbių maistinių medžiagų. Tas faktas, kad ji yra lengvai virškinamas daro tai idealus maisto žmonėms, kurie sveikstantiems po ligos. Tiesą sakant, su salyklu pieno suranda savo kelią į dietą knygos pacientų, kenčiančių nuo gastroparezę.

2. Teikia tinkamą dozę baltymų:

Salyklinius pieno suteikia tik baltymų kiekį, reikalingą organizmui. 10 g porcija salyklinių pieno miltelių suteikia 1 g baltymų (1). Tai svarbi maistinė medžiaga yra labai reikalingas jūsų kūno, nes ji padeda Statybos ir remonto audinių, ląstelių ir raumenis.

3. Padeda kurti Bones:

Salyklo pienas yra spirituoto šaltinis vitamino D ir suteikia 326 IU vitamino D 8 uncijų, kuris yra itin svarbus kaulų sveikatai (2). Jame taip pat yra mineralų, kurie yra svarbūs kaulų stiprumą ir sveikatos priežiūra. Ji suteikia savo kūną su kalcio, magnio ir fosforo, kuris padės į kaulus pastate.

4. Suteikia energijos:

Salyklo pieno milteliai yra daug vitaminų B – 6 ir 12, tiamino, folio rūgšties, pantoteno rūgšties, niacino ir riboflavinas. Šie B grupės vitaminai padeda metabolizuojančių angliavandenių, baltymų ir riebalų, ir suteikti savo kūno energijos visą dieną.

load...

5. Pagerina odos ir akių sveikata:

Riboflavinas, kuris taip pat žinomas kaip vitaminas B – 2, yra svarbi maistinė medžiaga organizmas reikalauja. Jis padeda pagerinti ir išlaikyti gerą odos ir vizija sveikatą. Salyklinius pieno milteliai yra geras šaltinis šio vitamino.

6. Padeda pernešti maistines medžiagas:

Salyklinių pieno yra kalio mažais kiekiais. Kalio vaidina svarbų vaidmenį bendravimo raumenų ir nervų. Ji taip pat padeda transportuoti maistinių medžiagų į skirtingų ląstelių organizme, ir taip pat šalinant atliekas iš organizmo.

7. Padeda skydliaukės hormonų gamybos:

Selenas yra kita maistinė medžiaga, kuri randama salyklinius pieno miltelių. Tai yra svarbi maistinė medžiaga reikalingas skydliaukės hormonų gamybai. Taip pat vaidina svarbų vaidmenį reprodukcijai. Tai galingas antioksidantas, kuris apsaugo jūsų organizmą nuo infekcijos.

8. Sustiprina kraujo:

Salyklinius pieno milteliai turi didelį kiekį geležies. Šis mineralas yra svarbu išlaikyti organizmo kraujo sistemos veikia tinkamai visais laikais. Būtent dėl ​​savo geležies kiekis, kad salyklinių pieno gėrimas veikia puikiai kaip kraujo fortifier.

9. Geras nėščiosioms:

Dėl savo maistinių medžiagų turtingi sudėties, su salyklu pienas yra puikus pasirinkimas gėrimų nėščioms moterims. Tas faktas, kad ji yra labai paprasta ir virškinti daro tai puikus gėrimas būsimoms motinoms.

10. Padeda Insomniacs:

Nors nėra įtikinamų įrodymų, kad salyklinių pienas skatina gero miego, ji padeda Insomniacs kitu būdu. Tai pienas gali išlaikyti skrandį visą ilgesnį laikotarpį. Tai savo ruožtu padeda insomniacs gauti geras miegas, ypač vyresniųjų.

Dėl savo didelio riebalų, kalorijų ir cukraus kiekis, kurį reikia atsiminti apriboti savo suvartojamų salyklinių pieno miltelių. Jūs turite padaryti salyklinius pieno, kartais gydyti, o ne pridedant jį į savo dienos racioną. Tokiu būdu jūs gaunate maistinių medžiagų, kad jis teikia nedidinant svorio padidėjimas ir širdies ligų riziką.

Kaip buvo šis pranešimas jums padėjo? Ar žinote, kaip padaryti, kad salyklinius pieno miltelių namuose? Leiskite mums žinoti, komentuojant į žemiau esantį laukelį!

load...