10 populiarių

Ar dažnai neaišku, kaip gydomųjų meditacijos technikas gali būti? Meditacija metodai netapo populiarus jokios priežasties. Šie metodai turi didelę medicininę paramą ir gali padėti jums pasinaudoti įvairiais būdais. Tačiau labai svarbu, kad jūs pasirinkote tinkamą meditacijos techniką ir įsisavinti jį pagal apmokyti instruktorius priežiūra.

Vipasana meditacija buvo praktikuojama nuo neatmenamų laikų ir sako, kad turi nuostabų naudą sveikatai. Šis įrašas pasakoja apie geriausių Vipasana meditacijos rekolekcijas Indijoje. Skaitykite ir patikrinti juos!

Šiaurės Indijoje:

1. Dhamma Sikhara:

Iš Dhamma Sikhara vieta yra tai, kas daro tai labai populiarus. Centras įsikūręs Dhauladhar diapazonas Šiaurės Indijoje Himalajuose. Jis yra netoli Dharamkot Village Aukštutinėje Dharamsala Himachal Pradesh. Trumpi kursai 1, 2 ir 3 dienomis vyksta centre kartu su ilgais kursais 10 dienų ir Satipattana žinoma.

Kontaktinė Numeris 91 – 92.184 – 14051 ir 91 – 92.185 – 14051

load...

Adresas – Himačal Vipasana centras,

Dhamma Sikhara; Dharamkot, McLeodganj, Dharamsala 176 219 Dist. Kangra, Himačal Pradešas, Indija

Interneto svetainė – http://www.sikhara.dhamma.org/

Mokestis – Ne mokestis (dovanojimo pagrindu)

2. Dhamma Lakkhana:

Išsibarsčiusių per platus 8 akrų žemės, Dhamma Lakkhana turi daug pasodintų savo patalpose, kurios suteikia vieta, rami ir kietas jausmas. Centras įkurtas 2003 metais ir buvo gauti pastovų pinigų srautą studentus įvairių kursų. Kasmet apie 18 į 20 skirtingų dešimties dienų kursus organizuoja centre, kartu su daugeliu 3 dienų kursus, nuo 1 iki 2 Satipattana kursus ir Anapana kursus tik vaikams.

load...

Kontaktinė numeris – 91- 522 – 2.508.525

Adresas – Dhamma Lakkhana,

Laknau Vipasana centras, Astee Kelių, Netoli bakshi-ka-Talaab, rajono Laknau – 227202, Uttar Pradesh

Interneto svetainė – http://www.lakkhana.dhamma.org/

Mokestis – Ne mokestis (dovanojimo pagrindu)

3. Dhamma Patthana:

Tai Vipasana meditacijos centras pritraukia daug žmonių iš Šiaurės Indijoje dėl savo puikioje vietoje. Studentai iš įvairių šiaurės valstijose, ateiti į šį vipasana centre lankyti įvairius kursus, kurie yra siūlomi kartkartėmis. 10 dienų kursai ir kursai vaikams dažniausiai atliekami centre.

Kontaktinė numeris – 09991874524

Adresas – Vipasana sadhana Sansthan „, Kaimas kammaspur, dist. Sonepat (Harjana) – 131 001

Interneto svetainė – http://www.sota.dhamma.org/

Mokestis – Ne mokestis (dovanojimo pagrindu)

Vidurio ir Rytų Indija:

4. Dhamma Bodhi:

Įsikūręs Bodhgajoje, tai Vipasana centras yra vienas iš geriausių Indijoje. Ji yra ta vieta, kur Gautama Buddha pasiekti nušvitimą. Garsusis Bodhi medis Bodhgajoje galima matyti iš šio centro. Jis įsikūręs 12 akrų žemės ir buvo atlikti vipasana kursus nuo 1970 m Tačiau tai buvo 1995 metais, kad pirmasis kursas buvo atliktas kaip centro programą. Šis centras yra dažnai lankoma užsienio studentams taip pat.

Kontaktinė numeris – (631) 220 – 0437

Adresas – Dhamma Bodhi – Bodh Gaya Tarptautinė Vipasana meditacijos centras,

Gaja-Dhobi Kelių, Netoli Magadha universiteto Bodhgajoje, biharų 824 234, Indija

Interneto svetainė – http://www.bodhi.dhamma.org/

Mokestis – Ne mokestis (dovanojimo pagrindu)

5. Dhamma Ganga:

Kaip rodo pats pavadinimas, Dhamma Ganga yra įsikūręs ant upės Gango bankų Kolkata. Centras pradėjo veikti nuo 1989 m vienerius metus po to, kai jis buvo įsigytas. Trijų aukštų didelis pastatas yra apsuptas medžių iš visų pusių. Geri apgyvendinimo patalpas galima vyrams, moterims ir mokytojų centre, kartu su nauja meditacijos salėje. Apskritai, 24 vienos dienos kursai, 4 trijų dienų kursai, 20 dešimt dienų kursai, 2 Satipattana kursus ir 4 vaikai kursai atliko centre.

Kontaktinė numeris – (033) 2553 – 2855

Adresas – Kalkuta Vipasana centras – Dhamma Ganga

Bara Mandir laipteliai, Harishchandra Dutta Kelių, Panihati (Sodepur) DT. 24 Parganas, Vakarų Bengalija 743 176, Indija

Interneto svetainė – http://www.ganga.dhamma.org/

Mokestis – Ne mokestis (dovanojimo pagrindu)

6. Dhamma Ketu:

Dhamma Ketu, kuris reiškia „fortas Dhamma“, įsikūręs netoli Shivanth upės. Šis centras buvo įkurtas 1994 metais ir buvo atlikti įvairių rūšių vipasana kursai Suinteresuoti studentai. Vidutiniškai, 3 trijų dienų kursai, 10 dešimt dienų kursai ir 2 Satipattana kursai atliko centre kasmet.

Kontaktinė numeris – (0788) 320 – 5513

Adresas – Durg Vipasana centras – Dhamma Ketu,

Bhilai-Durg (Chattisgarh) Vipasana centras, Thanaud Via Anjaura, dist. Durg., Chhattisgarh, Indija

Interneto svetainė – http://www.ketu.dhamma.org/

Mokestis – Ne mokestis (dovanojimo pagrindu)

Vakarų Indija:

7. Dhamma Giri:

Vienas iš didžiausių Vipasana meditacijos centrų Indijoje, taip pat pasaulyje, Dhamma Giri lankydavosi daug studentų, kurie siekia vidinę ramybę. Pirmas 10 dienų kursas buvo surengtas per 1976 metus centre, ir nuo tada daug pokyčių įvyko centre, susijusių su apgyvendinimo, meditacija salėse ir Pagoda. Daug studentų mokosi kiekvieno kurso šiame centre. Mataji ir Goenkaji yra dažnai vertinamas šiuo vipasana centre vakarais.

Kontaktinė numeris – 91 – 2553 – 244076/244086/243712/243238

Adresas – Vipasana Tarptautinė akademija Dhamma Giri, pašto Dėžutės 6,

Igatpuri 422 403, rajono Nasik, Maharashtra, India

Interneto svetainė – http://www.giri.dhamma.org/

Mokestis – Ne mokestis (dovanojimo pagrindu)

8. Dhamma Kota:

Įsikūręs mažas kaimas vadinamas Khokhaddad, tai Vipasana meditacijos centras yra už 14 kilometrų nuo Radžkotas. Centras yra paskirstoma per 14 akrų žemės su miela kraštovaizdžio foną. 10 dienų kursai yra siūlomi Dažnai centre, kartu su atsitiktiniais Satipattana kursus. Puikus apgyvendinimo paslaugos yra prieinami studentams, gyvenantiems. Pokyčiai taip pat daroma dėl kitų patogumai centre, įskaitant meditacijos salėse ir Pagoda.

Kontaktinė numeris – +91 (281) 2924942, 2924924, 93279 23540

Adresas – Dhamma Kota,

Sauraštrų Vipasana tyrimų centras, Kotharia Kelių, Netoli Khokhadad kaimas, dist. Radžkotas, gudžarati – Indija

Interneto svetainė – http://www.kota.dhamma.org/

Mokestis – Ne mokestis (dovanojimo pagrindu)

Pietų Indija:

9. Dhamma Setu:

Įsikūręs ant beveik 18 arų žemės plotas, Dhamma Setu yra apsuptas žalumos visų pusių. Yra paddy fields, taip pat atviros kraštovaizdžių visame meditacijos centre, teikiančios ramią atmosferą. Tai buvo 2000 metais, kad Dhamma Setu buvo nustatyta, nors žemė buvo gautas kelią atgal į 1991 su nuolatiniais pokyčiais infrastruktūrą, šis centras tapo pirmaujanti Vipasana centras, ne tik Indijoje, bet ir pasauliniu mastu. 10 dienų kursai yra šio centro specialybės, ir jie atliekami du kartus per mėnesį. Su pagodų kompleksą užbaigimo, yra planai pradeda daugiau ilgalaikių trukmės kursus artimiausioje ateityje centre.

Kontaktinė numeris – 91 – 44 – 24.780.953

Adresas – Dhamma Setu533 Pazhamthandalam Kelių, per Thiruneermalai Road, Thirumudivakkam, Chennai – 600 044

Interneto svetainė – http://www.setu.dhamma.org/

Mokestis – Ne mokestis (dovanojimo pagrindu)

10. Dhamma Ketana Vipasana meditacijos centras:

Dhamma Ketana raižyti nišą sau tapti viena iš geriausių Vipasana meditacijos centrų Indijoje. Paskirstoma per 5,2 akrų plotą, meditacijos centras yra įsikūręs Cheriyanad, kuri yra maža rami kaimas netoli Chengannur miesto Kerala. Kaimiškas žavesio vietoje tapo ideali vieta meditacijai. Pradžioje vipasana kursai buvo atlikti nuomojamų svetainėse. Tai nuo 2006, kad centras buvo tinkamai ilgalaikius kursus savo grafiką. Šiuo metu yra per mėnesį 10 dienų kursas, 1 dieną vaikai kursai, taip pat 3-jų dienų kursai atliktas centre.

Kontaktinė numeris – (0091) – 479 – 2.351.616

Adresas – Keralos Vipasana Samiti, VMC, Mampra pašto Kodukulanji (TVOU) Chengannur, dist. Alleppey (8 km nuo Chengannur geležinkelio stoties), Kerala – 689.511

Interneto svetainė – http://www.ketana.dhamma.org/

Mokestis – Ne mokestis (Donorystė pagrindu)

Visi šie centrai siūlo specializuotus kursus vipasana meditacija. Yra apmokyti guru, kuris padės jums pradėti savo nerimą ir rūpesčius ramiai. Šios meditacijos kursai pagerinti savo psichinę sveikatą ir suteiks jums ramybę jūs visada norėjo.

Kaip buvo šis pranešimas jums padėjo? Papasakokite komentuojant į žemiau esantį laukelį.

load...