10 populiariausių vestuvių aksesuarų

Nors jūsų vestuvių diena yra viena iš svarbiausių dienų savo gyvenime, tai pat yra diena, kur stresas gali žaisti sumaištį, jei nesate pasirengę. Didelis riebalų Indijos vestuvių nėra lengva įvykis išgyventi nenukentėjo, todėl galime gauti planuojate jį.

Po to, kai priimtas vienas iš svarbiausių vestuvių sprendimų – pasirinkti savo vestuvinę aprangą, kitas dalykas, kad turėtų būti Jūsų sąraše yra vestuvių dieną priedai. Kiekvienas nuotaka nori atrodyti jos geriausias dėl savo vestuvių dieną, ir jūs negalite pasiekti be geriausių Indijos vestuvių aksesuarai papildyti savo aprangą. Galų gale, jūs nenorite pažvelgti apgailėtinais savo pačių vestuves dabar, ar ne?

Indijos vestuvių Priedai

load...

Draugo artėjančių vestuvių gavo man galvoti apie nuotakos aksesuarai. Štai vestuvių aksesuarai Indijos nuotaka sąrašas (ne pirma tvarka), kad padarė jį į mano Top 10 sąrašas:

Vestuvių Priedai Nr.1: Batai

Tai turiu būti viena iš labiausiai pamiršti aksesuarų vestuvių dieną. Nors daugelis iš jūsų bus perkelti iš sandėlio į parduotuvę ieškoti tobulų batų jūsų „Sangeet“ ir registratūroje, vestuvių dieną bateliai dažnai nusipirkau paskubomis. Yra vienas dalykas, kad jūs turite nepamiršti, o medžioklės jūsų vestuvių dieną batus. Kas tai? Tai komfortas. Jūs ketinate būti ant kojų valandų valandas, ir jums nereikia tai daryti dangaus aukštakulniais. Pakartokite paskui mane, „I will not dėvėti bateliai smailiais kulniukais ant mano vestuvių dieną.“ Tiesą sakant, nereikia pirkti batus su kulnais aukštesni nei dviejų colių. Patikėkite, jums padėkoti mane vėliau.

Greita Patarimas: Jei norite, kad jie jaučiasi net patogesnis, dėvėti batai aplink namą už valandą kasdien septynias dienas minimumo. Tai padės jums išvengti skausmingų ir bjaurus batų įkandimų.

Vestuvinis Priedų skaičius 2: rankinė

Žinoma, ji turi atitikti savo aprangą, tačiau ji turi būti tokia maža? Pasirinkite „potli“ arba sankabą, kad yra mažas, elegantiškas, ir gali turėti kažką daugiau ir platesnį nei nosine. Turėtumėte galėti nuslysti į lietimui iki komplektas su savo kompaktiško, lūpų dažai, „Kajal“ ir audiniuose. Nepamirškite patikrinti, ar jūsų telefonas tinka.

load...

Vestuvių Priedai Nr.3: Make-up

Tai gali atlikti arba nutraukti savo išvaizdą. Pabandykite ne eiti DIY už tai. Jei nenorite praleisti ant makiažo menininko, paprašykite draugo, kuris žino savo kelią aplink makiažo rinkinys. Siekiama atrodo apsvaiginimo, o ne kaip klounas, todėl nuolat spalvų skaičių, kurį naudojate minimumo. Išsaugoti eksperimentinį arba dramatišką išvaizdą registratūroje.

Greita Patarimas: pabandykite įvairių stilių ir spalvų pora su savo vestuvių aprangą nulio išvaizdą jums patinka.

Vestuvių Priedai Nr 4: Nagų lakas

Negalima net galvoti apie prancūziškas manikiūras, nebent turite nagų menininkas savo žinioje ir valandą atsarginėms prieš kiekvieną renginį per vestuves. Na, galite gauti menininką, bet aš abejoju, jūs turėsite laiko. Kodėl gi ne pasirinkti prancūziškas manikiūras? Tai yra todėl, kad jūs negalite sau leisti sporto tamsintas nagus. Programos „haldi“ ir „mehendi“ ceremonija suteikia plačias galimybes sužlugdyti šį nesugadintas išvaizdą. Be to, jums bus valgyti kažką ar kita su savo rankas tam tikru momentu arba kitą. Kam rizikuoti? Pasirinkite klasikinę auksas, sidabras, raudoną arba kaštoninės. Tokiu būdu, net jei lustas arba dažyti savo lenkų, viskas, ko jums reikia, yra greitas kailis.

Vestuvių Priedai № 5: „Bindi“

Tai gali būti taip paprasta, ar sudėtinga, kaip jūs norite. Laikyti kitą kaktos dekoro ir kaktos dydį omenyje, renkantis savo vestuves „Bindi“.

Vestuvių Priedai Nr.6: Kita kakta dekoro

Nesvarbu, ar jūs naudojate dekoratyvinę „bindis“ įvairių dydžių ar sandalmedžio pastos brėžinius, išlaikyti savo kaktos dydį ir „Bindi“ stiliaus galvoje. Tai dekoro turi papildyti „Bindi“ ir neturėtų užvaldyti visą savo išvaizdą.

Vestuvių Priedai Nr.7: Rankų ir kojų apdaila

Tai iš esmės priklauso nuo to, kokia dalis Indijoje jums kruša iš. Nesvarbu, ar jūs naudojate „Alta“ arba „Mehndi“, jį išbandyti per mėnesį ir pusę į du mėnesius prieš vestuves, kad tikrai neturi alergines reakcijas.

Vestuvinis Priedų skaičius 8: Papuošalai

Asmeninio skonio, veido struktūra ir biudžetas vaidina svarbų vaidmenį. Koordinačių jūsų papuošalai perka su savo aprangą. Ir stenkitės chokers, net jei jūs turite plonas kaklas. Apie šešias valandas kažką išnyra kaklą nebus patogus jausmas.

Greita Patarimas: Jūs nenorite baigti atrodo kaip Kalėdų eglutės. Jei jūsų apranga yra sunkus išsamiai ir siuvinėjimo, nepersistenk ant bling.

Vestuvių Priedai Nr 9: Plaukų aksesuarai

Pasirinkite tarp gėlių ar plaukų papuošalai arba pasirinkti tiek. Įsitikinkite, kad jūs išbandyti vestuvių šukuosena su priedais bent kartą prieš vestuves, kad būtų išvengta bet kokių netikėtumų.

Vestuvinis Priedų Nr 10: šypsena

Tai, iki šiol svarbiausias aksesuaras. Nieko bus padaryti jums atrodo gražesnė nei šypsena ant veido. Jei nervai streiko, padaryti keletą greitų kvėpavimo pratimai ir šypsena. Jūs ruošiatės pradėti naują nuotykį. Padovanoti geriausią teigiamą energiją jūs galite mirksi apakinti šypsena.

Dabar, kad jūs turite visą šią informaciją, skleisti žodį. Pagalba sau ar nuotaka-į-bus ieškoti jos geriausia neprarandant savo normalumas. Jei galite galvoti apie daugiau priedų arba turite kokių nors klausimų ar pasiūlymų, nepamirškite lašas man linija pastabų skiltyje.

load...