10 Pluminių plaukų spalvų idėjos moterims

Plaukų sprendimai yra sunkiausia padaryti, ypač kai jūs galvojate apie dažymas plaukus. Tai dažniausiai daroma prielaida, kad, kai jūs jau nusprendėte, ką Plaukų spalva norite, jūsų sprendimas manimi beveik padaryta. Na, tai ne visai tiesa. Nors vienas atspalvis plaukų spalva gali tiktų jums, dar gali nebūti. Tačiau yra būdų išvengti nelaimės kaip tokios.

Jei jūs nusprendėte dažyti plaukus slyvų, Sveikiname! Vienas dalykas, mes tikrai žinome, yra tai, kad nėra meilės trūkumas už slyvų atspalviai. Štai kaip galite nustatyti, kas atspalvį slyvų atrodo geriausiai ant tavęs.

Kaip pasirinkti geriausią atspalvis Plum jūsų odai Tone?

1- žingsnis Nustatykite savo odos tonas

Atsižvelgiant į jūsų odos tonas, o skinti savo plaukų spalvą, pati gali užtikrinti, kad jūs pasirenkant tinkamą atspalvį. Nors tai gali atrodyti kaip sunkiausia žingsnio, jis gali būti gana paprasta su keletą paprastų metodų pagalba.

Vienas iš būdų nustatyti jūsų odos tonas yra stebėti savo rankas vidų pagal saulės spindulių. Jei jūsų venos atrodo mėlyna arba violetinė, jūs turite kietas odos tonusą. Jei atrodo, kad jie žali, turite šiltą odos atspalvį.

load...

Kitas būdas yra gauti du gabalus aukso ir sidabro gabalų folija. Atsistokite priešais veidrodį ir palaikykite foliją taip, kad ji atspindi šviesą į savo veidą. Jei aukso šviesa glostantis, turite šiltą odos atspalvį. Kadangi, jei sidabro šviesa atrodo gerai, jūs turite kietas odos tonusą.

Ta pati logika taikoma papuošalai. Jei auksas atrodo gerai jums, jūs turite šiltą odos atspalvį. Bet jei sidabras tinka jūsų odą, ji yra cool atspalvių.

Jei nepavyko nustatyti jūsų odos tonas su bet kuriuo iš šių būdų, tai yra tikimybė, kad turite alyvuogių odą ty turite neutralią odos tonusą.

Žingsnis 2- dirbti su savo akių spalvą

Rudas

Shades of slyvų su linksmais pustonių, ty mėlyna / violetinė atspalvio sukurti gražią kontrastą su šio šilto akių spalvos.

Lazdynas

load...

Tai universalus akių spalva, kuri gali gražiai tilptų įvairių atspalvių slyvų skaičių, nepriklausomai nuo to, ką tonas jie yra.

Pilka / Mėlyna

Shades of slyvų su šiltais atspalviais atrodo geriausiai žmonėms su pilkos ir mėlynos akys, nes priešingai, jie kurti kartu.

3 etapas – Pasirinkite atspalvį

Dabar, kad jūs turite savo akių spalvą ir odos tonas išsiaiškino, atėjo laikas pamatyti, ką atspalvis slyvų spalvos juos papildyti geriausias.

1. Klasikinis Slyvų

Meluočiau, jei pasakiau tai nėra vienas iš mano mėgstamiausių spalvų šiltas atspalvių odai. Nors tai atrodo labai suporuotas su daugeliu akių spalvos, klasikinis slyvų linkęs ieškoti geriausias dėl žmonių su mėlyna arba lazdyno akis.

2. Dukart Slyvų Bangos

Mano mėgstamiausias dalykas apie šį stilių yra jo įtraukimas šiltas, taip pat cool spalvos, todėl itin universalus. Tai reiškia, kad jis gali eiti su visais odos tonai ir akių spalvos. Nors šis stilius gerai atrodo ant vėsioje ir alyvuogių odos tonus, kad šiltos spalvos sprogo, tačiau pora geriausiai šiltu atspalvių odai.

3. Elektros Slyvų BALAYAGE

Ši elektrinė slyvų tikrai ant ryžtingesnių pusėje, ir mes nesiskundė. Tai ryškios spalvos puikiai atrodo ant žmonių su vėsioje atspalvių odai. Jis taip pat poros labai gerai su rudos arba šviesiai rudos akys.

4. Rose Plum

Ši spalva atrodo kaip ir mišinys; šiltas ir vėsioje tonai. Tačiau garsių rožė aukso atspalvio pora geriausiai šiltu odos ir šviesioms akims. Tuo pačiu metu, žmonės su linksmais ir alyvuogių odos tonai taip pat gali nutempti šį išvaizdą.

5. Naujas atspalvių „Deep Plum

Jei ieškote kažko vėsaus, bet subtiliai, tai yra atspalvis eiti. Giliai slyvų yra kietas atspalvių ir mišiniai puikiai su juodais plaukais. Jei yra vienas dalykas, mes žinome apie juodais plaukais, tai, kad ji atrodo puikiai ant alyvuogių odos. Jei turite alyvuogių odą, nepriklausomai nuo jūsų akių spalvą, ši slyvų atspalvis privalo atrodyti tai buvo padaryta už jus.

6. Virtos Slyvų

Nors ne kiekvienas gali mėgautis valgyti žinutę baklažanų, vienas dalykas, mes visi galime susitarti dėl tai, kad ji turi nuostabų spalvą. Tai baklažanų ir slyvų derinys turi tiek; cool ir šiltas atspalvio, su kietas dominuojantis vienas iš dviejų. Ir taip, ši spalva geriausiai atrodo ant žmonių su vėsioje ir alyvuogių atspalvių odai. Taip pat poros gerai su dauguma akių spalvos.

7. Slyvų Violetinė

Tai atspalvis patenka tiesiai tarp vėsioje ir šiltas spalvų spektro, todėl atrodo puošnus žmonėms su alyvuogių atspalvių odai. Tačiau ji taip pat atrodo gerai žmonėms, kurie turi atvėsti ir šiltas atspalvių odai. IT poros geriausiai lazdyno akis, bet ir gerai atrodo ant visų kitų akių spalvų.

8. Fuschia Slyvų mišinys

Ji negali gauti bet šiltesnis nei tai už slyvų plaukų spalvos. Šis fuschia-slyvų Blast poros geriausiai šiltu odos ir mėlynų arba lazdyno akis. Jei turite šiltą atspalvių odą ir ieško drąsių slyvų atspalvis, tai tikriausiai jums spalva.

9. Pastelė Slyvų

Kas nemyli pastelės? Mes tikri daryti! Ir taip mes mylime šį pastelinės imtis slyvų plaukų spalvos. Spalva turi stiprius rožė aukso atspalvį, padėkite jį ant šiltesnės spektro gale. Ši spalva yra tikrai atrodo nuostabi žmonėms su šiltu ir alyvuogių odos tonus, nepriklausomai nuo akių spalvos.

10. Sidabrinė vienaragis Slyvų

Nėra plaukų spalva sąrašas būtų visiškai be unicorn Plaukų spalva stiliaus. Tai gana spalva yra slyvų ir sidabro derinys. Spalva turi tiek; šiltas ir vėsioje atspalvio. Ši plaukų spalva tikrai atrodo puikus žmonėms su alyvuogių atspalvių odos ir geriausiai suporuotas su lazdyno ar mėlynos akys. Tačiau ji taip pat tiktų kietas ir šiltas atspalvių odai.

Štai keletas DUK apie slyvų plaukų spalva:

Ekspertų atsakymai skaitytojams klausimus

Kaip gauti slyvų plaukų spalvą?

Yra daug raudonos ir slyvų dažai ten, kad gali padėti jums pasiekti idealų atspalvį slyvų. Jei jūsų plaukai yra šviesiai blond, jūs galite pasiekti norimą spalvą, tiesiog ją mirti. Jei turite šviesiai rudos plaukai, miršta su labai pigmentuota violetiniais dažais turėtų suteikti jums norimą spalvą. Tačiau, jei turite tikrai tamsūs plaukai ar plaukai, kad yra beveik juoda, turėsite balinimo plaukus prieš mirtį ją pasiekti slyvų atspalvis. Bet kuriuo atveju, tai visada protinga pasikonsultuoti su Colorist prieš jums nuspręsti, dažyti plaukus. Tai yra, nes kiekvieno plaukai yra skirtingi ir koloristiniai galės suteikti jums tinkamus nurodymus dažyti plaukus.

Kaip išlaikyti slyvų plaukų spalvą nuo išblukimo?

Galite išsaugoti slyvų plaukų spalvą nuo išblukimo, užtikrinant, kad jūsų plaukai gauna pakankamai drėgmės. Drėgmės padeda išlaikyti jūsų odeles uždaromos, sumažinti spalvų suma, kuri nuplauna kiekvieną kartą jums plauti plaukus. Jūs taip pat turėtų būti naudojant spalvotą apsaugoti šampūnas ir kondicionierius, siekiant užtikrinti, kad jūsų plaukai išlaiko spalvą ilgiau. Taip pat rekomenduojama sumažinti saulės spindulių ir šilumos stiliaus įrankių naudojimą, nes jie gali išdžiūti plaukus, todėl spalva išnyks greičiau. Skalbimo plaukus rečiau ir tik naudojant šaltą vandenį plauti tai keletas praktinių būdų, kaip padaryti spalva ilgiau.

Kiek slyvų plaukų spalva trukti?

Slyvų plaukai pradeda blankti apie 3 – 4 savaites po dažymo plaukus. Jei norite išlaikyti atspalvį, jūs greičiausiai turite dažo ją ir padažyti savo šaknis kas 4 – 6 savaites, siekiant užtikrinti, kad spalva lieka kaip energingas.

Kaip atsikratyti slyvų plaukų spalva?

Yra daug būdų, kaip pora atsikratyti plaukų dažų. Jis visada paprasčiau padaryti pokyčius per pirmąsias 72 valandas dažymo plaukus kaip spalva įsikuria po šio taško. Paprasčiausias būdas balinimo spalvą iš savo plaukų, arba neutralizuoti jį su kitu plaukų dažų. Kitas būdas yra sutriuškinti kai vitamino C tablečių, sumaišykite jį su tam tikru šampūnas, taikyti jį į savo plaukus, tegul jis sėdi už maždaug valandą, o tada nuplaukite jį. Skalbimo plaukus su skaidrinančia šampūnas taip pat gali padėti paspartinti išblukimo procesą.

Pripažino, kad tai nėra lengva padaryti plaukų sprendimus, tačiau su šia patogia vadovas, neįmanoma trūkčioti. Ką turite parduotuvėje plaukus? Papasakokite apie savo artimiausius plaukų nuotykius komentarus skyriuje žemiau.

load...