10 Pavojingas graikinių riešutų šalutinis poveikis

Aš myliu graikiniai riešutai! Yra kažkas ypatingo apie savo traškus skonis, kad aš tiesiog negaliu atsispirti. Bet, gal turėčiau!

Bet, kodėl turėtume priešintis nuostabų graikiniai riešutai? Jie nuostabiai sveika juk!

Taip, Graikiniai riešutai yra sveiki. Jie yra supakuota su dideliais maistinių turinio-paprastas 25gms riešutmedžio yra 123 kalorijų ir suteikia mūsų kūno energijos Punch. Graikiniai riešutai yra net daug omega – 3 riebalų rūgštys ir pasiūlyti naudą sveikatai, skaičių. Bet, graikiniai riešutai gali pakenkti mūsų organizmą per daug.

10 šalutinį poveikį graikiniais riešutais:

Graikiniai riešutai gali paveikti mūsų kūną neigiamai keliais būdais. Kai kurie iš šių šalutinių poveikių, yra nepilnametis, o kitiems reikia kreiptis į gydytoją. Kai kurie iš riešutmedžio šalutinis poveikis yra aptartas čia. Skaitykite daugiau sužinoti:

load...

1. KMI ir svorio kaita:

Platus asortimentas tyrimai parodė, kad riešutmedžio vartojimas gali sukelti svorio padidėjimas dėl savo didelio energijos kiekio. Jei vartojame graikinių riešutų dideliais kiekiais ir be kitų riebaus maisto vartojimą kontroliuoti, galite būti tikri, nepageidaujamo svorio.

Graikiniai riešutai yra puikus žmonių bando priaugti svorio. Tačiau kitiems, tai tikrai priklauso ‘galima išvengti „maisto krepšelio!

2. Alergija:

Alerginės reakcijos dažniausiai susijęs su per vartojimo graikiniai riešutai. Kai kurie žmonės gali turėti nedidelių alergines reakcijas, o kitiems riešuto alergija gali reikšti iki gyvos galvos. Taigi būkite atsargūs! Jei jūs gaunate alergines reakcijas po vartojančiomis riešutas, sustabdyti jo vartojimą ir kreipkitės į gydytoją.

3. Bėrimus ir patinimas:

Vartojimas perteklių kiekį graikiniai riešutai gali sukelti bėrimus ir patinimas visame kūne. Žmonės, kurie yra jautrūs kitų formų riešutai yra labiau tikėtina, kenčia nuo šių simptomų.

4. Viduriavimas:

Kaip ir visi kiti riešutų, graikinių riešutų per yra krūva alergenu viršuje. Riešutas vartojimas gali sukelti įvairių tipų virškinimo sutrikimų. Jei pradėjote viduriuoti ir kitą susijusią virškinimo problemų po vartojančiomis graikiniai riešutai, gal atėjo laikas atsisveikinti su savo mėgstamą užkandį. Kreipkitės į gydytoją prieš bandant vėl valgyti. Laiku intervencija gali išvengti šių juoda riešutmedžio šalutinį poveikį.

load...

5. Pykinimas:

Kaip minėta anksčiau, Graikiniai riešutai yra alergenai. Juose yra antikūnų, kurie stimuliuoja baltųjų kraujo ląstelių gaminti histaminą organizme. Šie histamines skatinti alergines reakcijas kaip pykinimas, pilvo skausmas ir viduriavimas.

6. Nėštumas ir žindymo laikotarpis:

Kaip alergenu, Graikiniai riešutai yra į „nesaugu“ produktų kategorijos nėščioms ir žindančioms moterims. Tai ypač pasakytina apie juoda graikiniai riešutai. Jei esate nėščia ir žindymo laikotarpis, pabandykite sustabdyti nuo graikiniai riešutai kad būtų išvengta komplikacijų.

7. Lūpų vėžio:

Riešutas, jei tepamas ant odos kasdien, gali sukelti lūpų vėžį, nes juose yra cheminė medžiaga, vadinama jugione. Tai retas šalutinis poveikis ir atsiranda po ilgo naudojimo. Galite pasitarti su gydytoju sužinoti daugiau apie graikiniai riešutai naudą ir šalutinį poveikį.

8. Astmos priepuolius:

Astma yra vis paplitęs šiandien. Jei sergate astma ir turi riešutmedžio jautrumą, jums tikrai turėtų išvengti šio traškus veržlę. Žmonės, kurie yra jautrūs graikiniai riešutai yra labiau linkę į astmos priepuolių.

9. Gerklės ir liežuvio patinimas:

Žmonės, kurie kenčia nuo riešutmedžio alergija taip pat gali susidurti keletą rimtų problemų. Šie žmonės gali patirti gerklės, liežuvio patinimas, ir net plaučius. Šie simptomai kvėpuoti sunku ir net gali sukelti mirtį. Skubi medicininė pagalba yra gyvybiškai svarbus šiame scenarijuje.

10. Spuogai ir opų:

Riešutas lapų, kai taikoma lokaliai ant odos, gali sukelti spuogai, egzema, opos ir kai kurių kitų odos infekcijas. Jie taip pat gali sukelti padidėjęs prakaitavimas, rankų ir kojų. Jei naudojate kažką, kad yra riešutmedžio lapai, tai lopo mėginys paneigti bet kokia alerginė reakcija.

Tiems, kurie kenčia nuo ne riešutų alergijos, graikiniai riešutai gali būti dovana. Tačiau alergiškiems žmonėms, šios labai riešutai atrodo kaip prakeikimas! Jei jums sukurti riešutmedžio alergija, įsitikinkite, kad likti nuošalyje nuo jį kiek įmanoma. Taigi būkite atsargūs su šių šalutinių poveikių valgyti per daug graikinių riešutų. Pasitarkite su gydytoju, idėjų apie tai, kaip gydyti šią alergiją.

Tikimės, kad jums patiko mūsų pranešimus šalutinio poveikio graikiniai riešutai. Ar jūs kenčia nuo riešutų alergijos? Ar jūs kenčia bet kokios kitos rūšies alergija? Ar turite pasiūlymų dėl mūsų skaitytojams? Dalytis jį į komentarus skyriuje žemiau.

Nuorodos: 1 

load...