10 paveikslų Anuška Šarmos be makiažo

Anushka Sharma yra gana aktorė, kurie sužavėjo daugelio Indijos žiūrovams savo angeliško veido ir milijonų dolerių šypsena. Ji buvo Bangalore ir padarė savo mokyklą nuo armijos mokyklą ir baigė Mount Carmel College meno.

Ji pradėjo modeliuoti ne konkurso amžius 16, o vėliau buvo pasirinktas Lakme mados savaitė ir Les suvedžiotojos garsus dizaineris Wendell Rodricks. Ji pakuotas savo pirmojo filmo vaidmenį Aditya Chopra „Rab Ne Bana Di Jodi“, kur ji buvo labai giriamas už savo aktoriaus įgūdžius. Vėliau filmavosi keliose didžiųjų filmų žvaigždės kaip Shahid Kapoor ir Akshay Kumar. Ji taip pat mėgstamiausių priešais naują COMER Ranveer Singh „Band Baja Baraat“, kuris pasirodė esąs didžiulė sėkmė ir uždirbo jai labai gerą pripažinimą.

Anushka yra vienas iš gražiausių aktorių Bolivudo su spindinčią odą ir sveikų plaukų. Ji turi puikų derinį gražią odą ir plaukus, apsvaiginimo ūgio ir kūno mirti. Jos energingas, energingi ir Energingas žmogus vaizduoja ją kaip žmogų, kuris yra tvirtas, dar subtilus, jautrus, bet reaguoja tuo pačiu metu. Šių Bijli mergaitės oda atrodo vis spinduliavimo, kai ji yra margas, su arba be makiažo.

load...

Anushka Sharma Nuotraukos be makiažo

Toliau pateikiami kai kurie geriausi išvaizda Anushka Sharma be atsigriebti.

1. Anushka Sharma Mumbajuje tarptautinis oro uostas

Ši nuotrauka buvo priimtas balandžio 19 2017 ne Mumbajus tarptautinis oro uostas. Ji buvo plakiruoti baltų tee ir juodos kelnės ir nešiojo ne makiažas ne visiems. Anushka yra natūraliai graži mergina ir ieško labai šviežia ir švytinti net sans makiažas. Tai Anushka Sharma ne makiažas atrodo tikrai hitu!

2. Suburban Mumbajus teatre

Anushka sporto Grungy išvaizdą su juoda liemenė papildyta su patikrintų marškinėliai, denims ir sportbačiai. Ši nuotrauka buvo priimtas priemiesčio Mumbajus teatro, kur ji dingo žiūrėti savo filmą „Jab Tak Hai Jaan“ tik kitą dieną po jo išleidimo. Anushka lydėjo broliu Karnesh Sharma.

3. Anushka Sharma in atsitiktinis išvaizdą

load...

Čia vėl Anushka buvo pastebėtas jokio makiažo ir atsitiktinis išvaizdą prie Mumbajaus uosto. Aš visiškai mylėjo šį autorystė išvaizdą. Labai prašmatnus ir stilingas, tiesiai iš smėlio viršaus iki rudos batai. Kirpčiukai ji laikoma sporto kostiumai jai labai gerai.

4. Anushka Sharma pastebėtas Multiplex

 

Anushka Sharma buvo pastebėtas tankintuvo 2015, kur ji dingo žiūrėti filmą. Ji buvo apsirengusi paprastu baltu marškinėliai ir apkarpyti kelnės su raudonais Mokasīni. Nėra makiažas pėdsakų galima rasti ant veido ir jos plaukai atsainiai susieti bandelė.

5. Mumbajuje PVR

Šis Anushka nuotrauka buvo imtasi dėl vizito žiūrėti Mumbajuje PVR filmą. Ji yra pastebėtas dėvėti H & M „t- marškinėliai ir juodas kelnių. Anushka pasirinko bendro unglamorous išvaizdą ir atrodo kaip įprasta mergaitė šiame paveikslėlyje.

6. Anushka atrodo apsvaiginimo be makiažo

Anushka buvo įkeltas kai jos ne makiažas, tiek de Glam atrodo ant Instagram ir „Twitter“, kuri buvo sukurta gana bangą Indijos kino pramonė. Žmonės ėjo spekuliuojama, kad ji dingo po peiliu gauti jos lūpos papildyta. Nepriklausomai gali tai būtų, Anushka atrodo visiškai nesugadintas, siurrealistinis ir apsvaiginimo šias nuotraukas.

7. FM radijo stotis Mumbajuje

Anushka Sharma dingo radijo Miestas FM studijoje Bandra Mumbajus Imran Khan skatinti savo filmą „Matroo Ki Bijli ka Mandola“ ant 11 gruodžio 2016 Ji vilkėjo paprastą rudą tee ir juoda apkarpyti kelnes ir vilkėjo minimalus makiažas vos užuomina blizgesio ant jos lūpų.

8. Anushka Sharma Su Ranbir Kapoor

Privatus Filmo „Gaujos Wasseypur 2“ turimų Imtiaz Ali dalyvavo Anushka Sharma Ranbir Kapoor ir Deepika Padukoone. Atranka vyko priemiesčio teatro esant Ketnav. Anushka buvo pastebėtas berankovis juoda pamatyti per liemenė ir mėlyni džinsai su jokiu priedai ir makiažas.

9. Caught In A Car be makiažo

Šis Anushka nuotrauka buvo imtasi dėl jos būdas dalyvaus veteranas režisierius Yash Chopra Chautha kuri vyko Yash Raj Studios. Anushka čia atrodo pucia nukentėjusių nuo labiausiai mėgo režisieriaus mirties, nes ji dirbo kartu su juo į jo paskutinio filmo.

10. Anushka Sharma ne Radžkotas

Anushka Sharma buvo pastebėtas su Pankaj Kapoor ir režisierius Vishal Bhardawaj tuo Imperial Palace Radžkotas. Ji dingo ten šaudyti filmą „Matru Ki Bijlee ka Mandola“ ir atrodo šviežia ir švytinti, net be makiažo.

load...