10 patrauklių čigonų tatuiruočių dizaino

„Čigonai“ yra naudojamas apibūdinti žmonių grupes, kad gyventi klajoklišką gyvenimo būdą su apibrėžtosios šaknys yra bet kokiame vienoje vietoje bendras terminas. Nors nedažnai, čigonų gyvenimo būdas praktikuojamas visame pasaulyje iš Azijos į Lotynų Ameriką. Jų nuolatinis aistra, giminingumas, kad nuotykių ir giliai įsišaknijusi tikėjimo į okultizmu ir magijos leido čigonai turėti didelę įtaką visų meno formų, įskaitant tatuiruočių menu. Šie dešimt čigonų tatuiruotės privalo įkvėpti jus su nuotykių, Wanderlust prasme ir gal net atnaujinti savo tikėjimą visų dalykų stebuklinga.

Aktyviausiųjų dešimtukas čigonų Tattoo Designs:

1. Čigonų mergina Tatuiruotė su romantiška Cituoti:

Ši tatuiruotė yra spalvų riaušių pozorną dėmesio netgi mažiausiems detales. Pranešimą, kad ateina kartu su šį nuostabų meno kūrinys yra aiškiai prieš pusėtinas meilės. Tiems, kurie nori turėti tai pakartotas ant jūsų odos, tik prisiminti patyręs menininkas gali tai padaryti.

2. Čigonų mergina su Owl Tattoo:

Ši tatuiruotė samprata čigonų mergina su pelėda yra tai, ką galite atkartoti su arba be spalvos pavyzdys. Dėl čigonų, pelėda yra susijęs su magija ir yra simbolinė moteriškumo, mėnulis ir naktį.

load...

3. Čigonų Kaukolė Tatuiruotė:

Kaukolė tatuiruotės už seniai populiarus kūno menas entuziastai. Ši čigonų tatuiruotė yra puikus pavyzdys, puošniais kaukolės tatuiruotės, kurios yra čigonų kūno meno kuokštelinių. Baisus ir hauntingly gražus tuo pačiu metu, tai tatuiruotė turi didelį estetinį.

4. Mirusiųjų diena čigonų Tatuiruotė:

Mirusiųjų diena yra čigonų festivalis, panašus į katalikų Vėlines. Dėl savo svarbos čigonų kultūrą, mirusiųjų diena turi jau seniai, buvo in čigonų tatuiruotė meno įkvėpimas. Ši čigonų tatuiruotė yra puikus pavyzdys makabrišką čigonų menas, įkvėptas mirusiųjų metinių čigonų šventėms diena.

5. Čigonų Drugelis Tatuiruotes:

load...

Drugelis kelionė iš Caterpillar gražus multi-colored sparnuotas padaras turi daug reikšmės čigonų menui. Ši čigonų tatuiruotė simbolizuoja žinių rinkimą, kad galiausiai lemia žavus transformacijos.

6. Čigonų mergina su Deer Galvos apdangalai Tatuiruotė:

Tai puikus meno kūrinius vaizduoja čigonų mergina su įmantriu elnių galvos apdangalus. Dėl čigonų, elnias simbolizuoja ramus ir švelnus meilės prigimtį. Čigonai yra Nudistai. Todėl natūralu, kad elnias, kuris yra tarp gamtos calmest būtybių, turėtų rasti čigonų meno vietą.

7. Čigonų mergina su Wolf Galvos apdangalai Tatuiruotė:

Ši tatuiruotė išsiskiria savo lakuotais vaizdavimo čigonų mergina vilkas galvos apdangalus. Į čigonų ratą vilkas simbolizuoja intelektą ir išradingumą be ištikimybės ir globos. Dėl savo simbolinę reikšmę ir tai, kad daugelis čigonai gamtos garbintojai, vilkas randa daug svarbą čigonų menui.

8. Čigonų Fortūna Bankomatai Tatuiruotė:

Čigonai yra žinomi dėl jų žinių okultizmu ir turi reputaciją už tai, kad veiksmingas būrėjais. Ši čigonų tatuiruotė apie žiniuonis yra, matyt, simboliška, kad čigonų paveldo burtams ir magija nuo seniausių laikų.

9. Varnas Tatuiruotė čigonų:

Varnas Simboliška apsauga, magijos ir išminties tarp čigonų ir tai tatuiruotė aiškiai įkvėptas kad. Užsirašykite, kaip Pitch Black Raven puikiai kontrastuoja su skaisčiai raudonojo debesų fone.

10. Anotacija Čigonų Motinos ir vaiko Tatuiruotė:

Ši čigonų tatuiruotė yra abstraktus atvaizdas motina maitina savo kūdikį. Tai gali būti veiksminga ekranas jūsų meilės savo vaikui. Šią tatuiruotę pakartoti, kaip parodyta čia, maksimalų poveikį.

Tikimės, kad jums patiko šių tatuiruotė dizaino. Būsime atgal su dar daugiau!

Tyrimai savo idėją ir sužinokite pakankamai tatuiruotė dizaino formuoti gerai.

load...