10 paprastų žingsnių, kad galėtumėte tobulas antakių. Naudokite antakį Razor

Taigi jūs visada priklausė nuo savo mėgstamą pora pincetu formuoti savo akis antakius. Bet kaip apie bando kažką kitą šįkart? Na, aš kalbu apie ūgio ir tvirto antakių skustuvu. Kai jis ateina į formuojant antakius būtent namuose, niekas negali būti geriau nei šis mielas, patogus ir laiko taupymo įrankis. Tačiau ne daugelis iš mūsų yra susipažinę su šiuo skanėstas mažai dalykas. Ir mes tikrai nenorime bałagan savo antakius! Taigi, čia mes – išspręsti visas savo antakių klausimus! Šis straipsnis bus išmokyti jus, kaip naudoti antakių skustuvą nesukeliant jokių nelaimingų atsitikimų.

Žingsniai naudoti Antakių Razor Puikiai:

Čia yra žingsnis po žingsnio procedūra, kurios reikia laikytis ir teisingai naudojant antakių skustuvą ir gauti gražiausias arkos jūsų antakius:

1 žingsnis:

Pradėkite rengiasi savo antakius už skutimąsi. Pirma, jums reikia imtis šiltas dušas taip, kad apie savo antakius plaukai tampa laisvi. Kai naudojate drungnu vandeniu maudytis, garo iš dušo švelniai atveria plaukų folikulus, taip pat poras esančių aplink juos. Kaip rezultatas, ji tampa lengviau kirpti sruogų ir formuoti antakius teisingai.

load...

2 žingsnis:

Dabar, drėkina plotą aplink savo antakius. Jūs galite naudoti reguliariai veido drėkiklis ar net kasdienį drėkintuvai, kurį naudojate savo kūno. Taikyti jį per savo akis raukšles ir viršutinėje dalyje savo antakius. Tarp antakius oda taip pat turėtų būti taikoma ją. Tai suteiks apsaugą jūsų odai per skusti. Be to, plaukai sruogų bus gauti šiek tiek Nekaunīgi Melas, kuris leis procesas pastangų.

3 žingsnis:

Dabar atėjo laikas nustatyti „trafaretas“ naudojant savo Antakių skustuvą puikiai. Jums reikės antakių pieštukas (dvipusė pageidaujamą) už tai. Jei jūs neturite antakių pieštuką, pasinaudoti baltu pieštuku ir atskiras teptuku arba antakių šukomis. Atsigaivinti abu savo antakius į viršų kryptimi, po to labai tamsiai taikymo antakių pieštuku užpildymui arkos. Į alsuoja pieštuku sritys turėtų būti jūsų vadovas skutimosi metu. Taikyti trumpus, plunksninis smūgių ir stengiuosi būti kuo tikslesnė gauti labiausiai pageidaujamą formą.

4 žingsnis:

Jūsų tikslas turėtų būti diferentą žemyn nieko dabartinę išorėje savo „trafaretas“, ty srityje alsuoja antakių pieštuku. Kaip plaukus sruogų dabar tiesus, tai bus lengva nustatyti, kuri iš jų išaugo per daug ir todėl turi būti formos.

5 žingsnis:

Kai baigsite, pradėti formuoti antakius su skustuvu. Pirma, pašalinkite švelniavilnių gyvūnų plaukų sruogų auga iš tarp savo antakius (dešinėje per nosį). Už tai, jūs turite rankena skustuvą tiesiai ir naudoti platų „vertikalaus šukas“. Įsitikinkite, kad jūs taikyti mažų smūgių juda tai tik iš vienos pusės į kitą (horizontalios nurašymas) į priešingą pusę į plaukų augimą.

6 žingsnis:

Paimkite švelnų rankšluostį ir nuvalykite apkarpyti plaukai šakos yra išjungtas skustuvą. Taip pat reikia pakeisti platų patarimas skustuvą su mažesniu vieną, kuris yra kvadrato ar stačiakampio formos. Dabar jūs esate pasiruošę eiti į priekį su skutimosi poilsio.

load...

7 žingsnis:

Paprastai, mes neturime peraugo plaukus ant viršutinių dalių mūsų antakius. Tačiau, jei turite kokių nors galite tiesiog pašalinti juos su skustuvu. Už tai, laikykite skustuvą tiesiai žemyn ir perkelti jį į savo plaukų augimo kryptį – palei natūralios formos savo antakius.

8 žingsnis:

Dabar skustis po savo antakius. Jūs turite pradėti iš aukščiausių taškų arba „arkos“ ir kruopščiai nupjauti visas benamių plaukų sruogų Toliau pateikiame jų. Skustuvą turėtų būti perkeltas kartu apatinėje sekcijoje Gražiai srityje mažų, stora smūgių. Patartina, kad taikote mažai spaudimą, o vilkdami skustuvą su jūsų oda.

9 žingsnis:

Kai baigsite su skutimosi abu jūsų antakiai, imtis labai arti pažvelgti į juos. Jie turėtų atrodyti net ir simetriškas iš visų pusių. Jei yra kokių nors benamių plaukų sruogų išlindęs, tiesiog apkarpyti juos žemyn.

10 žingsnis:

Galiausiai, nuvalykite sritis aplink tiek savo antakius šiltu Washcloth ir taikyti gerą antakių gelis nuo ploto. Ji išlaikys puikią formą savo antakius laikydami plaukus į savo vietas.

Ne daugiau sriegimo arba skynimas-dabar galite gauti geriausią antakių formą su antakių skustuvą!

Dabar, kad žinote, kaip gauti Tobuli antakiai žingsnis po žingsnio, ką jūs laukiate? Tiesiog ją praktikuoti ir pasidalinti savo patirtimi su mumis.

load...