10 paprastų įrankių Galite naudoti nagų dailymui

Ar didelis gerbėjas nagų dailės? Aš taip pat! Bet daug kartų, apsilankymą išgalvotas Nail Art salonas tiesiog nėra įmanoma. Tačiau gera žinia yra tai, kad dabar galite kurti savo nagų dailės su dotting įrankius, kurie yra toli nuo brangus! Garsai neįtikėtina? Jūs geriau patikėti!

Paprasta nagų dailės dotting įrankiai

Jei esate mados beproti, šis straipsnis tikrai „kalbėti“ Jums! Check out šių 10 stebuklinga nagų dailės dotting įrankiai sukurti puikų nagų dailės dizaino namuose:

1. Plaukų kaiščiai:

Taip, viskas, ką lovely ladies! Tu turi mane teisingai. Kalbu apie paprastą juodą plaukų pin, kad randa mažą kampe jūsų spintoje. Tai ignoruojami plaukų PIN gali padėti jums pritaikyti patrauklias nagų dailės dotting dizaino lengvai. Dip vieną galą plaukų PIN savo mėgstamą nagų spalva ir gauti švarias taškus ne kartą.

load...

2. Teptuku:

Dažymo teptukai gali būti naudojamos siekiant padaryti didesnį taškų. Jūs galite naudoti makiažo šepetėlius, taip pat gauti švarius didelius taškus jūsų nagai.

3. Ball Pen:

Iš rutulinis parkeris patarimas gali būti naudojamas norint gauti švarius, mini taškus jūsų nagai. Šie taškai atrodo tvarkinga, net kai dizainas yra perkrautas. Kamuolys rašikliai kad vienas iš geriausių nagų dailės dotting įrankių, kurie gali pasiūlyti išskaičiuojamas švarius mažus taškelius labai lengvai. Tačiau įsitikinkite, kad jūs naudojate tuščią rašiklį gauti švaresnę išvaizdą ir vientisą apdaila.

4. Rungtynių raktai:

load...

Rungtynių lazdelės formos įdomų nagų dailės dotting įrankis, kuris siūlo dviejų dydžių suapvalinti taškus. Galite naudoti tiek iš Matchstick galus gauti norimą tašką. Juoda pusė suteikia apvalią taškelį, o paprasto pusė gamina akimirkos taškelį, kad atrodo tikrai unikalus.

5. Wykałaczka:

Dantų krapštukai yra į namų įrankių sąrašą kuriant nagų dailės perlas. Abu galai gali būti naudojama siekiant sukurti dot modelius. Staigesnis kraštas suteikia labai mažų taškų, kurie gali būti sustatyta ratu gauti profesionalų nagų dailės dizainas. Taip pat galite sukurti įvairių modelių, pavyzdžiui, gėlių taškeliais, lygiagrečių dizaino ir daug daugiau tikslumo, naudojant staigesnis kraštą dantų krapštuku.

6. Žiogeliai:

Žiogeliai taip pat fantastišką nagų dailės dotting įrankį. Ištempti du galus toli vienas nuo kito, siekiant užtikrinti jums nereikia gauti sužeistas. Naudokite smailiu galiuku, kad žiogelis sukurti ultra mažus taškelius. Panardinkite smailiu baigtis nagų lako vonia ir kurti išgalvotas dot dizaino širdies plakimas.

7. Pieštukas:

Patobulintą pieštukas yra universalus įrankis, skirtas sukurti skirtingi nagų dailės dotting dizaino. Galite išsaugoti patarimas nurodė arba galite laikyti jį apvalios ir bukas. Smailus galiukas suteikia mažų taškų, o suapvalinti patarimai sukurti vidutinio dydžio taškus, o bukas galas suteikia didesnes taškus.

8. Visi kaiščiai:

Visi kaiščiai yra fantastinis nagų dailės dotting įrankis. Jūs galite naudoti paprastas visas smeigtukai ir taip pat išgalvotas tuos žaisti su skirtingų dizainų. Nugaros pabaigoje šių kaiščių sukuria skirtingo dydžio taškus.

9. Išgalvotas auskarai:

Ar man skamba juokingai, kai aš sakau, naudoti auskarai sukurti punktyrine Nagų dailė dizainas? Jei taip, jį išbandyti save ir pamatyti rezultatus! Maži išgalvotas auskarai turi smailų galą, kuris gali būti naudojamas norint gauti švarius taškus ant nagų. Be to, keli auskarai imtis perlų, kurie yra labai mažas formą. Šie maži ir užapvalinti auskarai taip pat gali būti naudojama siekiant sukurti išskirtines punktyrinės Nail Art dizaino.

10. Adatos:

Siuvamosios adatos padaryti didelį poveikį, kai ji ateina į punktyrinės nagų dailės. Tiek adata galai gali būti naudojama siekiant sukurti punktyrinės Nail Art modelius su lengvumu.

Aš tikiu, kad jūs galite kasti Mūsų kelias iš šių įrankių namuose. Ir kai tai padarysite, jums bus visi nustatyti tam tikrą išgalvotas nagų dailės. Bet atsiminkite, kad jūs vis dar reikia gauti manikiūras padaryta, jei norite, kad jūsų nagų dailės dizaino ieškoti švarus ir patrauklus. Be to, niekada nepamiršiu valyti visų individualių namų įrankius, kad jums naudoti norėdami sukurti savo punktyrinės modelius patarimų.

Ar radote nors iš pirmiau minėtus nagų dailės dotting įrankiai patogu? Ar galėtumėte išskirti geriausią punktyrine Nail Art modelis su namų įrankis be vargo? Ar pasidalinti su mumis savo atsiliepimais į komentarą skyriuje.

Jūs taip pat turite „Android“ App nagų dailės visiems, kuri leidžia jums įkelti savo nagų dailės vaizdus ir galite pasidalinti savo idėjomis su kitomis Bendrijos vartotojams.

load...