10 paprastų asanų, kurie padės išgydyti skaoliusą

Atgal problemos yra nemalonus, ir tik tiems, kurie kenčia gali suprasti siaubą. Jie sako, kad jūs esate tik toks pat senas, kaip savo stuburo. Ir tai yra labai teisinga! Paprastai, tai yra stuburo, kad tenka kūno svoris, todėl ji yra nuolat stresą ir įtampą. Tai stresas blogina tik skausmą.

Kas yra skoliozė?

Skoliozė yra būklė, kai stuburo nėra tiesus, bet išlenkta. Tai riboja judėjimą, ir gali būti labai skausminga. Jei jūsų stuburo iškrypimas yra daugiau nei 10 laipsnių į dešinę, nei į kairę, į priekį arba atgal, esate skoliozė auka. Moterys yra labiau tikėtina, kad būti paveikti šią sąlygą. Nors operacija yra galimybė, apimanti joga gali pašalinti savo galimybę dideliu mastu.

Joga Skoliozė – tai veikia?

Ar joga geras skoliozė? Joga veikia tiek fizinių ir psichinių lygiais. Joga padeda sumažinti stresą savo stuburo. Kai praktikuoti jogą, jūsų kojos yra sustiprintas. Tai atima naštą nuo stuburo. Ji taip pat padeda ištaisyti laikyseną ir efektyviai palengvinti skausmo.

10 Lengvas kelia Lengva skoliozė

  1. Virabhadrasana II
  2. Adho mukha Svanasana
  3. Trikonasana
  4. Marjariasana
  5. Paschimottanasana
  6. Salabhasana
  7. Setu Bandhasana
  8. Balasana
  9. Sarvangasana
  10. Shavasana

1. Virabhadrasana II

Taip pat žinomas kaip – Warrior Pose II

load...

Privalumai – Tai asanos veikia ištaisyti laikyseną. Jis stiprina nugarą ir taip pat gerina savo jausmą pusiausvyrą. Stiprus nugaros lengviau susidoroti su skoliozė. Kario Pose pat instills taiką, malonę, ir drąsos.

Kaip tai padaryti – išplėsti savo kojas taip, kad jie yra šiek tiek daugiau nei klubų plotyje. Pasukti savo dešinę kulnas su pirštų nukreipta į išorę, ir naudoti savo kairę kulno į žemę sau. Jūsų kairiojo kulno arka turi būti suderinti su savo dešinės kojos. Sumažinkite savo klubus, o tada spinduliuoti savo energiją, kaip jums ištiesti savo rankas taip, kad jie atitiktų jūsų pečių. Paverskite savo žvilgsnį į priekį ir laikykite poza dorai. Kvėpuokite lėtai ir stiprus, kaip jūs laikykite pozą ir tada atleiskite. Pakartokite į kitą pusę.

Norėdami sužinoti daugiau apie šią asaną, spauskite čia: Virabhadrasana II

Atgal į TOC

2. Adho mukha Svanasana

load...

Taip pat žinomas kaip – apačią, šuo

Privalumai – Tai asanos pailgina stuburą ir stiprina visą organizmą. Kojos, pečiai, ir rankos tampa stiprus. Kai praktiškai pozą, kūno svoris pasiskirsto į kojas. Tai atima stresą nuo stuburo.

Kaip tai padaryti – Nagi, kad visomis keturiomis. Pakelkite savo kelius nuo žemės ir ištiesinti juos. Jūsų kojos turi būti ant žemės. Jūs galite paimti du žingsnius atgal. Kaip jums tai padaryti, perkelti savo rankas keli žingsniai perduoti sukurti apverstos „V“ su savo kūno. Jūsų klubų turėtų būti didesnis nei širdimi, jūsų galva mažesnė. Tegul jūsų galva pakabinti, kaip jūs laikykite kelias sekundes kelti. Spaudai.

Norėdami sužinoti daugiau apie šią asaną, spauskite čia: Adho mukha Svanasana

Atgal į TOC

3. Trikonasana

Taip pat žinomas kaip – trikampis Pose

Privalumai – Dėl Trikonasana pagerina fizinę ir psichinę pusiausvyrą organizme. Ji taip pat suteikia stuburo gerą ruožas. Ši spaudai susikaupusį stresą ir malšina skausmą nugaroje. Jei turite skoliozė ir jūs praktikuoti šį asan, tai tikrai jaučiasi geriau.

Kaip tai padaryti – Pėdą atskirai. Pakelkite rankas, kad jie yra lygiagreti grindims, su savo delnais į apačią. Paverskite savo kaire koja ne 45 laipsnių kampu ir teisę po vieną 90 laipsnių kampu. Jūsų kulnai turi sudaryti tiesią liniją. Pasukti savo kūną į dešinę. Išplėsti viršutinės kūno dalies ir sulenkti link grindų. Palieskite dešinės kojos su dešine ranka, ir išplėsti savo kairę ranką į orą. Pažvelkite į savo kairę ranką. Laikykite ir išleidimo. Pakartokite į kitą pusę.

Norėdami sužinoti daugiau apie šią asaną, spauskite čia: Trikonasana

Atgal į TOC

4. Marjariasana

Taip pat žinomas kaip – Katė Pose

Privalumai – Tai asanos prideda lankstumo stuburo, padidina kraujotaką ir atpalaiduoja savo protą. Todėl šis asanos yra nuostabi tiems, kurie kenčia nuo skoliozė.

Kaip tai padaryti – Geriausia, tai asanos yra daroma kartu su Bitilasana ir yra vadinamas CAT-Cow kelti. Jis turi daugybę privalumų, ypač stuburo. Daryti Marjariasana, ateiti į visomis keturiomis. Tada, įkvėpkite ir kelkite savo stuburą, kaip jūs suapvalinti ją ir padaryti jį šiek tiek įdubę. Pareikšti savo smakrą prie krūtinės. Iškvėpkite ir pakelkite smakrą ieškoti, kaip nugarą eina į cilindro padėtį. Tai Bitilasana. Pakartokite šiuos du asanos alternatyviai, suderintas su jūsų kvėpavimas, prieš jums pereiti į kitą asaną.

Norėdami sužinoti daugiau apie šią asaną, spauskite čia: Marjariasana

Atgal į TOC

5. Paschimottanasana

Taip pat žinomas kaip – Sėdi Forward Bend, intensyvus Dorsal Stretch

Privalumai – Ši asana padeda ištempti atgal, ypač apatinę nugaros dalį, ir spaudai visą susikaupusį stresą. Jis taip pat ramina protą ir mažina nerimą.

Kaip tai padaryti – Atsisėskite į Dandasana. Ištiesk rankas virš galvos, ir lenkimo pirmyn. Priklausomai nuo jūsų lankstumo, galite paliesti pirštais jūsų pirštai ar neužkliūtumėte. Jūsų vadovas turi būti sumažinta tiek, kiek įmanoma. Laikykite kelti kelias sekundes ir tada atleiskite.

Norėdami sužinoti daugiau apie šią asaną, spauskite čia: Paschimottanasana

Atgal į TOC

6. Salabhasana

Taip pat žinomas kaip – saldžiavaisio Pose, žiogas Pose

Privalumai – Tai asanos prideda tvirtumo ir lankstumo visą platybių nugaros. Bet skausmas, stresas, ar nuovargis yra išleistas iškart, suteikiant jūsų atgal dideliu komforto jausmą.

Kaip tai padaryti – gulėti ant grindų su savo pilvą susiduria žemės. Pakelkite kojas nuo grindų, tiesiai iš šlaunų. Priveržkite sėdmenis. Dabar, ištiesti savo rankas atgal ir pakelkite savo krūtinės nuo grindų. Jūsų kūno svoris turi gulėti ant savo pilvo ir dubens. Žvilgsnis į priekį ir kvėpuoti. Atleiskite po kelių sekundžių.

Norėdami sužinoti daugiau apie šią asaną, spauskite čia: Salabhasana

Atgal į TOC

7. Setu Bandhasana

Taip pat žinomas kaip – tiltas Pose

Privalumai – Kai praktiškai šį asan, nugaros raumenys ir stuburas yra tiek ištemptas ir stiprinamas. Tai asanos taip pat turi įgimtą sugebėjimą nuraminti savo protą ir išlaisvinti įstrigusius stresą ne tik iš nugaros, bet ir iš savo smegenis.

Kaip tai padaryti – gulėti ant nugaros ir sulenkite kojas per kelius. Švelniai pakelkite klubus ir atgal nuo grindų. Ištiesinti pečius ir ištiesk rankas taip, kad jie pasiektų savo kojas. Kvėpuokite ilgas ir gilus. Palaikykite kelias sekundes ir atleiskite kelti.

Norėdami sužinoti daugiau apie šią asaną, spauskite čia: Setu Bandhasana

Atgal į TOC

8. Balasana

Taip pat žinomas kaip – Vaiko Pose

Privalumai – Tai asanos yra atpalaiduojanti poza ir yra viena iš efektyviausių jogos asanas už skoliozė. Jis yra skirtas atpalaiduoti nugarą ir nuraminti protą. Abi šios priemonės yra labai svarbus tiems, kurie kenčia nuo skoliozė, tiesiog, nes jis yra nervų ir raumenų būklę.

Kaip tai padaryti – Nagi, kad visomis keturiomis, pareikšti savo kojas kartu, ir išplėsti savo kelius. Sumažinkite savo kelius prie žemės, ir tada ilsėtis savo pilvą ant šlaunų, kaip sėdmenys pailsėti ant kojų. Užveskite kaktą ant žemės. Jūsų ginklų gali arba likti ištiesė, arba jūs galite įdėti juos šalia tavęs šalia jūsų kojų, delnais į viršų.

Norėdami sužinoti daugiau apie šią asaną, spauskite čia: Balasana

Atgal į TOC

9. Sarvangasana

Taip pat žinomas kaip – Palaikomi peties stovu

Privalumai – Pečių stendas yra lengviau nei atrodo. Tai neįtikėtina asanos už stuburo, nes tai labai lanksti. Pečiai ir rankos sustiprėjo. Protas yra atsipalaidavęs, ir skausmas sumažėja.

Kaip tai padaryti – Atsigulkite į Shavasana. Pakelkite kojas į viršų, kaip jums padėti savo klubus su savo delnų. Perkelti kūno svorį ant pečių, ir pakelkite savo viršutinę kūno dalį, taip jūsų galva ir viršutinė nugaros lieka ant grindų. Palaikykite kelias sekundes ir atleiskite.

Norėdami sužinoti daugiau apie šią asaną, spauskite čia: Sarvangasana

Atgal į TOC

10. Shavasana

Taip pat žinomas kaip – lavono poza

Privalumai – Tai asanos visiškai atpalaiduoja kūną ir leidžia jai pasinaudoti treniruotės naudą. Jūsų atgal gauna galimybę visiškai atsipalaiduoti. Kiekvienas kaulų ir raumenų gauti laiko išgydyti ir integruoti silpno nepastebimos pakeitimus, kad treniruotės daro jūsų. Tuo jo pabaigoje, jūs manote, įtampos ir atjaunėjusi.

Kaip tai padaryti – gulėti ant nugaros, su savo delnais ilsisi šalia jūsų, nukreipta į viršų. Įsitaisykite patogiai ir užtikrinti, kad jūsų kūnas yra tiesia linija. Užmerkite akis ir medituoti.

Norėdami sužinoti daugiau apie šią asaną, spauskite čia: Shavasana

Atgal į TOC

Ar jūs kada nors praktikuoja joga skoliozė? Jei ne, tada jos laiko jums lengviau nugarą su šiais paprastais asanas. Ne kartą, jūs galų gale įveikti skoliozė.

load...