10 pagrindinių odos derinio kombinacijų pagrindai

Fondas, ne tik veikia kaip už makiažas poilsio drobės, bet ir slepia trūkumus, suvienodina odos atspalvį suteikti nepriekaištingą apdailą. Kombinuotas oda yra labai sudėtinga ir renkantis pagrindą mišriai odai gali būti tikrai labai sudėtinga. Be mišriai odai, kai odos sritys, daugiausia skruosto regionas yra sausa, o veido, ypač nosies ir kaktos poilsio yra riebi ir net išeiti retkarčiais.

Geriausi pamatus mišriai odai

Kai jis ateina į pasirenkant pagrindą mišriai odai, jums reikia rasti formulę, kuri daro dvigubą pareigą drėkina sausus skruostus išlaikant T zona aliejaus ir blizgesį nemokamai. Bet kurie pamatai yra geriausias mišriai odai? išlaikyti svarstymas sužinoti!

1. Klinika Net Geriau makiažas SPF 15:

Pirkti Clinique dar geriau Makiažas SPF 15 ₹ 4,480.30 @ www.amazon.in/clinique-even-better-makeup-spf – 15

load...

Šis fondas yra kreminės tekstūros ir suteikia padorų aprėptį nedarant oda atrodo cakey. Jūs galite lengvai įsilieja ant kraštų sukurti natūralią išvaizdą. Ji taip pat teigia, kad odą labiau net ir sumažinti senatvės dėmes į keleto savaičių.

2. Bourjois 123 Perfect fondas:

Pirkti Bourjois 123 Perfect fondas ₹ 2,855.00 @ www.amazon.in/bourjois – 123-puikus-pamatai

Tai vienas yra tikrai vienas iš geriausių pamatų mišriai odai. Ji be naftos formulė kartu su spalvų ištaisyti pigmentų, kurie suteikia tolygiai padengia tuo pačiu sumažinant paraudimas ir randų išvaizdą. Fondas ateina didžiulis spalvų gama nuo porceliano espresso, teikiant atspalvį kiekvienam odos tonas. Fondas numato ilgalaikį, švelnų matinį aprėptį sugeria riebalų perteklių ir padeda sukurti barjerą nuo karščio ir drėgmės beveik 8 valandas.

3. Revlon COLORSTAY makiažas su SoftFlex:

Kitas puikus pagrindas mišriai odai yra Revlon COLORSTAY pagrindas. Tai labai lengvas pamatas ir suteikia vidutinio aprėptį, kuri tikrai gali būti pastatytas iki. Jis išlygina odos atspalvį ir apima nedidelių dėmių ir defektų. Pamatai atrodo labai natūraliai ir suteikia Jums labiausiai puikus ir sveikas ieško odos. Ištvermės, taip pat geras ir gali lengvai trukti ilgiau nei 8 valandas.

4. „Rimmel Stay Matte Foundation:

Pirkti Rimmel Stay Matte pagrindas ₹ 1,826.00 @ www.amazon.in/-rimmel-stay-matte-foundation

load...

Šis fondas yra ideali moteris su mišriai odai, kurie nemėgsta naudojant milteliai liesti langų per dieną kovoti blizga T zona. Nepaisant to, kad šiek tiek sutirštės, pamatai mišiniai tikrai gerai ir gauna absorbuojamas lengvai į odą. Tai produktai drėkina sausus plotus tikrai gerai, o kontroliuoti perteklių blizgesį ir riebalų sekreciją. Aprėptis yra padorus ir suteikia minkštą rasotas ir sveiką apdaila į odą.

5. MAC Studio Fix Fluid Foundation:

Pirkti MAC Studio Fix Fluid fondas ₹ 5,555.00 @ www.amazon.in/mac-studio-fix-fluid-foundation

MAC Studio Fix Fluid Foundation „vandens pagrindu skysčio pagrindą, kuris suteikia vidutinį aprėptį, suteikiant sveiką, satinas, blizgesį nemokamą apdaila. Fondas yra atsparus vandeniui, ilgai ir odos kondicionierius. Tai neatrodo cakey ne visi, ir suteikia sveiką spindesį odai. MAC Studio Fix Fluid fondas ateina atspalvių įvairovė ir Jūs tikrai rasite vieną atitikimo prie jūsų odos tonas. Tai be naftos ir suteikia natūralų matinį į odą.

6. Chambor malonumas Ultra Mattas Nafta Nemokama fondas:

Pirkti Chambor malonumas Ultra Mattas Nafta Nemokama fondas ₹ 855,00 @ www.amazon.in/chambor-sheer-delight-ultra-matt-oil-free-foundation

Tai šviesos aprėpties pamatas, kuris suteikia jums atrodo natūraliai kasdien dėvėti. Šis fondas yra puikus Indijos odos tonas, nes ji turi geltona atspalvį ir kontroliuoja naftos ilgą laiką. Produktas ateina aptakus, keliauti draugiškas pakuotę, kurią galite lengvai nuslysti į savo rankinėje. Produktas yra ilgai nešioti ir telpa gerai net šilumos ir drėgmės.

7. Lakme Absoliutus Balta Intensyvus odos viršelis SPF 25:

Pirkti Lakme absoliuti balta Intensyvi odos viršelis SPF 25 ₹ 580,00 @ www.amazon.in/lakme-absolute-white-intense-skin-cover-spf – 25

Tai yra pagrįstas vandens, be naftos pagrindas ir yra vitamino B3, kuris padeda sumažinti tamsių dėmių. Tai lengvas pamatas ir suteikia pusiau matiniu paviršiumi. Fondas mišiniai tikrai gerai ir suteikia visišką aprėptį. Fondas neturi išdžiūti arba fragmentiškas net ant sausos odos, todėl puikiai tinka mišriai odai. Tai nesioksiduoja odą ir suteikia minkštą spindesį veido išlaikant veido aliejus ir blizgesį nemokamai.

8. Skystas – „L’Oreal – Neklystantysis 16hr pamatas:

Pirkti Skystis – „L’Oreal“ – neklystantis 16hr fondas ₹ 5,008.25 @ www.amazon.in/loreal-infallible – 16hr-pamatai

Tai ilgas gyvenant fondas, nebus išlydyti ar perduoti net drėgnomis sąlygomis. Ji suteikia nuostabų aprėptį ir tvarkingai slepia visas dėmes ir ženklai. Ji suteikia nešiojimo trukmė maždaug 10+ plius valandų, kurios yra nuostabu, nes dauguma pamato vos apsistoti 3 arba 4 valandą mišriai odai. Fondas nustato labai greitai ir suteikia matinį. Ji suteikia gražią aprėptį ir neatrodo cakey ne visiems.

9. Lotus vaistažolių Purestay fondas:

Tai neriebus fondas, kuris yra labai lengvas ir suteikia nepriekaištingą aprėptį. Produktas drėkina sausą regioną ir mažina smulkias linijos ir dėmės išvaizdą be užsikimšimo poras. Fondas mišiniai lengvai net sausai odai ir saugo odą aliejus nemokamai 8 + valandos.

10. Maybelline Dream Matte Mousse fondas:

Pirkti Maybelline Dream Matte Mousse fondas ₹ 660.00 @ www.amazon.in/maybelline-dream-matte-mousse-foundation

Maybelline Dream Matte Pelės pagrindas yra vandens pagrindu neužkemša porų pamatas, kuri yra ypač suformuoti kartu su riebiai odai. Ji suteikia vien į vidutinio aprėptį, išlygina odos atspalvį ir nesijaučia cakey ne visiems. Apdaila yra ne visiškai matinis, bet suteikia aksomo apdaila. Produktas lieka maždaug 5 valandas ar net daugiau.

Tikimės, kad šis straipsnis buvo naudingas. Tai yra 10 iš geriausių pamatų mišriai odai, kurios padės viena pasiekti geriausių rezultatų, o taip pat patenkinti moterų poreikius su įvairių odos.

load...