10 nuotraukos Kate Winslet be makiažo

Kate Winslet, gražus anglų aktorė ir dainininkė, buvo jauniausias asmuo gauna šešis kandidatus Akademijos apdovanojimų. Kate yra žinomas dėl savo lediniu šviesius plaukus ir jos klasikinis stiliaus jausmą. Kate išsiskiria grožį visais atžvilgiais. Šis spalvingas panele visada buvo giriamas už savo smulkių spektakliai ir jos nepriekaištingai, netradicinių išvaizda. Ne kiekvienas yra błogosławiony su tokiais giedras išvaizda. Jos draugai sako, kad ji atrodo geriau auga amžių ir nėra jokios bet makiažas už ją, ji tiesiog ir paprastas grožio paslaptis.

Kate Winslet be makiažo Nuotraukos

Toliau pateikiami kai kurie iš geriausių nuotraukų Kate Winslet be makiažo.

1. Bewitched:

Mes negalime padėti, bet patenka mūsų Lovely Lady žavingas grožį. Tik su sidabriniais akių ir nuogas lūpų blizgesys pėdsakų, Keit atrodo mln Bucks šiame madingas baltas striukė su juoda viršuje. Ji pasirenka kelianti akinių, kurie išsiskiria su apranga. Tai efektingas atidėtos Kate Winslet ne makiažas atrodo tiesiog gražūs, ar ne?

load...

2. Kate Winslet Close Up Apžvelkite:

Kate leidžia mums padidinti arčiau jos gana veido. Su paprasta šypsena, gražiai spalvos akys ir šviesūs plaukai paliktas atviras, ši nuotrauka yra puikus pavyzdys, kaip natūralus grožis laimi rankas žemyn prieš makiažą.

3. Juoda magija ar krepšys „Magic !:

Vaškas-kaip sklandžiai veido Kate puikiai papildo šio juodo skaičius. Kate akina mus išmaniųjų maišą, kuris kontrastuoja gražiai su savo aprangą. Vienas tikrai ne reikia makiažas, jei turite, kad stiliaus jausmą.

4. Raudona įlanka:

Kaip stulbinančiai gražus ar Kate atrodo tai LBD drauge su kruvino raudonu paltu ir raudonu lūpų spalva. Kate atrodo mėgautis savo gegužinė. Jos mažas bandelė visiškai papildo savo šiek tiek oficialią aprangą. Ji tikras žino, kaip atrodyti diva sans makiažas.

5. Fly Stilius:

Patogus mėlynas džinsas, patikrinkite; Pagrindinis juoda viršuje, patikrinti; šiltas paltas, patikrinkite; guma batai, patikrinkite – Kate tiki plaukioja stiliaus. Bet jos stilius visada pastangų. Tai kremas maišelį ir aukštos ponis, kad jos nieko nesiekia stiliaus diva. Ir laukti, mes nematome makiažo pėdsakus, mes ?!

6. Kate Winslet Viršelio nuotrauka laiku Žurnalas:

Kate Winslet kelia už laiką, žurnalo viršelio po pergalės geriausios aktorės „apdovanojimą už“ The Reader „. Ši nuotrauka išsiskiria ramumas. Mūsų Diva drįsta dėvėti ne atsigriebti už šaudyti. Mes net atspėti, ką ji dėvi. Ir kodėl turėtume? Su šia gražia veido žvilgsnį nuo, kuris turi?

load...

7. Žalias Šventoji Rūkymas:

Kate sporto jokių makiažas išvaizdą savo filmų per daug. Ši nuotrauka yra smūgiavo į vartus iš savo Australijos dramos kino Šventosios dūmų. Kate žudo ją su savo žalio lyties apeliaciją ir eksploatacinių charakteristikų filmą.

8. Deep Thoughts:

Kate atrodo įspūdingas šio paprasto didelio pritvirtinti ir sluoksniuotos rankovėmis juoda marškinėliai ir šiek tiek prarasti bandelė. Ji atrodo giliai į savo mintis ir mes nesiskundė. Mes esame meilės su šia „daug minčių“ ieškoti autorystė be jokių makiažo pėdsakų.

9. Kate Winslet su sūnumi:

Kate ir jos sūnus ir, atrodo, jų elementų čia. Kate tikrai yra puikus mama ir užtikrina praleisti kokybės laiko su savo vaikais. Ilgi juodi paltai ir kryžius krepšys yra viskas, ką ji turi išeiti per dieną atlikti su darling sūnui.

10. Kate Winslet atsitiktinis Denims ir odinė striukė:

Tai ne visada, kad jūs matote mūsų Glam lėlės Kate atsitiktinis denims ir odos striukė. Protingai ji apsiaustas skara aplink. Aukštos bandelė daroma su pirštais pagalba atrodo velniškai stilingas ant Kate. Užimta Talking telefonu, mylime, kaip ji sugeba atrodyti karšta be makiažo ne visiems. Svabiausia požiūris į pabaigos!

Taigi, kas yra jūsų priimti šių Kate Winslet be atsigriebti nuotraukas? Ar komentaras leiskite mums žinoti!

Vaizdas Šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...