10 nuotraukos Amrita Rao be makiažo

Amrita Rao yra jauna Indijos Bolivudo aktorė ir modelis žinomas už savo spektaklių Blockbuster filmus kaip Vivaah ir Main Hoon naa. Ji atrodo gana su arba be makiažas. Štai nuotrauka koliažas Amrita Rao be makiažo įrodyti šį tašką.

Amrita Rao be makiažo nuotraukomis

1. Amrita Rao Black T-shirt

Amrita atrodo kaip bet kuris kitas paauglys, kuris būtų suporuoti juodą marškinėlius su gražiu poros džinsų. Ji ne stiliaus savo plaukų ir palikti jį atvirą. Su tinkamus aksesuarus ir juodos sankabos, ji yra gera eiti vakare vakarienei su draugais. Daugelis iš mūsų gali būti susiję su jos stiliaus padažu.

2. Amrita Rao su Pink trūkčioti pečiais

load...

Gražus Amrita atrodo prašmatnus su savo kasdiene poros džinsų su gražus energingas spalvos rožinė trūkčioti pečiais. Atrodo puikiai tinka vasaros. Jos smėlio kryžius kūno krepšys priduria, kad papildomos Glamour dalmuo jos bendrą atsitiktinis drabužiui ir taip pat tarnauja savo tikslui vykdyti pagrindai, pavyzdžiui, kompaktiškas, blizgesys ir kvepalų.

3. Amrita Rao su minimaliais makiažas

Kiek aktorės atrodo šis gražus su Kajal ir šviesos lūpų atspalvis ant? Amrita atrodo paprastas, bet seksualus vieną iš savo fotosesijas. Tai puikus pavyzdys minimalus makiažas paveikslėlyje. Ne daug aktorės gali atrodyti taip karšta be makiažo.

4. Amrita Rao į Lininis švarkas

Amrita atrodo jau perkrauta apie savo „aktorė įvaizdį“. Jos „mergaitė šalia durų“ veidas daro ją labai populiarus tarp savo gerbėjų, ypač mergaičių. Lininis švarkas, didelis pora atspalvių ir pavogė aplink kaklą yra pakankamai, kad jos atrodytų Energingas.

load...

5. Amrita Rao ne iš rinkimų metu

Amrita, atsakingu piliečiu, buvo tiesiog paspaudėte, kai ji išlieta savo balsą. Ji žino, kaip suknelė pagal progai. Ne makiažas, prancūzų nagai, akiniai ir padorus marškinėliai yra pakankamai, kad tai panele atrodo gana.

6. Amrita Rao su Shahid Kapoor į filmą „Vivah“

Amrita vaizduojama mažame miestelyje mergina Rajshri gamyba ir Sooraj Barjatya nukreiptas filmas Vivaah. Ji turėjo minimalų makiažą ir dėvėjo paprasto salwar kostiumai atrodyti bet viduriniosios klasės mergina gerai įsišaknijusi kultūra.

7. Amrita Rao su Charming Šypsenų

Kartą per MF Hussain mūza, Amrita anketa žavinga šypsena laimėjo milijonus širdžių. Jos smulkus skaičius gali vykdyti bet kokios rūšies drabužius tipą. Ji vilki paprastą bordo suknelė su labai mažai makiažas.

8. Amrita Rao ne naktiniai klubai Mumbajuje

Pastebėta viename iš naktinių klubų, esantys Mumbai, Amrita atrodo paprasta su raudonu Playboy T-shirt. Ji vykdo juodą maišą ir nešioja savo reikmenys gerai neformalioje vakarėlio naktį su savo draugais.

9. Amrita Rao Indo-Vakarų ekipuotė

Apsirengusi Indo-vakarų apranga, Amrita vykdo išjungti ilgą sijonas ir balti marškiniai gražiai. Ieškoti daugiau etninę, ji suvynioti pavogė. Jos priekinės spynos nukirpti šoną, kuris suteikia jai labai mielas ir „Desi išvaizdą“. Nepraleiskite ant Mike, o tai reiškia, ji yra nustatyta, kad duoti interviu.

10. Amrita Rao su Shreya Ghosal

Ši nuotrauka buvo imtasi, kai Amrita Rao aplankė labai garsus šventyklą kartu su gerai žinoma dainininkė Shreya Ghosal. Ji dėvi ryškiai geltona įklijos su pavogė ant galvos; Šis paveikslėlis daro puikus skelbimą „idealų marčią“. Visi jos gerbėjai palinkėti jai daug sėkmės ir didelių filmų savo Kitty.

Vaizdas Šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...