10 nuotraukos Amisha Patel be makiažo

Spalvingas ir drąsus Grožio, Amisha Patel tapo didžiulis su savo pirmojo filmo priešinga Hrithik Roshan. Rodoma nuo jos uber Spryt į filmą, ji sužavėjo daugelis iš jos auditorija. Jos šalia didelis švaistytis buvo daug maišai ji priklauso tiesiai iš „Hermes“ yra jos mėgstamiausia Gucci, Prada, Louis Vuitton, Chanel ir daug daugiau. Pakankamai greitai, nes ji buvo padaryta su savo kolekciją, ji pradėjo naują gamybos namus ir padarė savo režisūrinį debiutą. Bet kaip sakoma, Amisha visada buvo drąsus ir rizika gavėjui. Ji netrukus perėjo prie pradedant savo akinius markės pavadinimu Glam. Graži ponia galėjo matyti kai kurie iš labiausiai piktinančius drabužių, bet dar žiūrint į savo paprasčiausias avatar, ji sugeba padaryti elegantišką išvaizdą.

Amisha Patel be makiažo Nuotraukos

Toliau 10 naujausi nuotraukos Amisha Patel be makiažo.

1. Su arba be:

Prieš ir po makiažo atrodo ir dar jums patikrinti versiją be jokių, net blizgesys pėdsakų. Tai tikrai sako daug mūsų Amisha Patel be atsigriebti kampaniją. Geriau susieta nei kairysis laisvas, moteris turi geriausią plaukus kada nors matė tarp dabartinio partijos aktorių.

load...

2. Simpleton:

Pastebėta antraštę maldos susitikti pavėluotą Feroz Khan, Miss Patel padarė stulbinančią išvaizdą balto salwar Kurta ir mėlynos gėlių Dupatta. Paprastas drabužiui turėjo puikus Indijos mergina malonę ir nekaltą žavesio, kurį ji atlieka kiekvieną kartą, kai ji žengia.

3. Kelionės Dėvėti:

Ji gali pasirinkti ne būti Glam lėlė, kaip visada, bet Amisha niekada niekada duoti jai maišelių praleisti baigti savo išvaizdą. Kaip minėta, jos maišelį spinta priklauso Berkins, Guccis ir daug labiau pageidautina vardus ant jo.

4. Cartoonization:

Na, kai aktorės pasirinko, kad bus sugauti be jų miegamųjų pasirinkimą pagal paparaciai, Amisha pasirenka don ją, kaip ji keliauja. Smurfs yra jos mėgstamiausia ir taip pora juos su savo liesas denims su sąlygotosios šukuosena daro jai atrodo puikiai mielas.

5. Centras reikalas:

Gražus Amisha Patel be atsigriebti nuotrauka buvo paspaudėte, kai ji buvo toli su savo draugais daro savo mėgstamiausias dalykas – apsipirkti. Na kaip sakoma paparaciai taip žvaigždes, kad jie paskui ją kiekvieną. Amerikos vėliava blizgučiai įspausti trišakis tik daro ją tobula mergina šalia durų.

6. Sportiniai gegužinė:

Na Velvet gali būti iš bet be makiažo, Amisha Patel visada gali atrodyti spalvingas Raudona medžiagos. Užsidėti takelio kostiumas rožinis aksomo ir accessorizing jį su aukso maišą, ji buvo pastebėta naršyti penkių žvaigždučių viešbučio patikrinti keletą savo prabangių parduotuvių.

load...

7. Sužeisti mada:

Ši nuotrauka buvo paspaudėte, o grįžta namo iš ligoninės. Spalvingas Amisha pribloškė Paparazzi su savo trumpą LBD ir jos ryškiai oranžinis Dior maišelį. Kas sako, kad akių šešėliai ir lūpų blizgesiai negali įsižiebti savo veido, kai jūs turite mados jausmą, kaip Amisha.

8. Amisha Patel anketa atsitiktinis išvaizdą:

Įdomus mylintis aktorė pasirinko laikyti, kad snobas išvaizdą ant veido, bet vis tiek stovėjo gražus ryškiai rožinė viršuje. Amisha žino jos tendencijas taip gerai, kad net tada, kai su draugais ji žino, kaip geriausiai accessorize save taikliai.

9. Raudonas kilimas De Glam Apžvelkite:

Jis pasakė, kad tu turi būti gana Diva Raudonojoje kilimai, bet Amisha tiki Besivystantis savo cute šypsena ir kelia fotoaparato. Ir taip paspaudėte buvo Miss Patel labiausiai de-Glam išvaizdą autorystė ne juvelyrikos prekės ženklo įvedimui.

10. Sporto salė drabužiai:

Kai nėra apsipirkti arba tarptinklinio ryšio, Amisha Patel pasirenka dirbti ir gauti natūralios atrankos būdu kūną. Tačiau vienas turi būti išvaizdi, net kai prakaitavimas ir nors be makiažo, ji vis dar sugeba ieškoti jos geriausia su tais kvailas-varpai.

Papasakokite, ką jūs manote apie šias Amisha Patel be makiažo nuotraukas! Mes norėtume skaityti jums grįžtamąjį ryšį!

Vaizdas šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...