10 nuostabių Shorea Robusta pranašumų

Ar jums buvo skaityti apie tai, kaip stambioji šorėja gali pasirodyti būti stebuklingas vaistas daugelis iš jūsų negalavimų? Na, ką jau svarstymo yra tiesa. Ji turi daug daug naudos sveikatai, kuri gali pasirodyti palaiminimai jums.

Į šį postą, jums bus suteikta galimybė sužinoti, kaip šis medis gali būti naudinga jūsų sveikatai ir padidinti savo gerovę. Skaityk!

Stambioji šorėja – trumpas:

Stambioji šorėja, taip pat žinomas kaip Sal ​​medis ar Shala, yra gerai žinomas medis, galima rasti visoje Indijoje ir kaimyninėse šalyse. Ši jauna ieško medis turi sklandžiai žievę su keletą vagų. Jo lapai yra ovalus-pailgos, ir medis turi baltos gėlės. Sal medis turi religinę reikšmę budizme ir induizme, ir taip pat naudojamas terapiniams gydymo.

Yra šios medžiagos ir elementai stambioji šorėja, kad jums pasiūlyti nuostabų naudą:

load...

1. RALA:

Iš Sal medžio derva yra taikomas išoriškai į pastą gydyti skausmingas patinimas forma. RALA yra galingas sutraukia ir daug antimikrobinių savybių. Šios dvi svarbios charakteristikos RALA padaryti tai nenuostabu ingredientas žolelių tepalais. RALA padeda išvalyti žaizdas ir pagreitina gijimą.

2. Bhagnasandhanakrut:

Plyšiai yra skausmingas ir gali apimti ilgesnį gydymą ir priežiūrą. Šioje srityje, Bhagnasandhanakrut, dar vienas svarbus elementas Sal medį, yra labai veiksmingas gydant lūžius organizme. Ajurveda naudoja šį svarbų elementą iš Sal medžio paspartinti išgydo lūžių ir žaizdų be jokių pašalinių efektų.

3. ASRA-Dagdharuk:

Nudegimai ir žaizdos reikia greitai gynimo, kol jie sunkėja. Jie taip pat skausminga, o Ajurveda pripažįsta gydomųjų nudegimus ir žaizdas be matomų randų svarbą. ASRA-dagdharuk iš Sal medžio vykdo unikalų turtą gydomųjų nudegimus ir žaizdas kaip magija. Ajurveda remiasi šio gyvybiškai svarbaus elemento jo vaistas veiksmingas išgydo nudegimų ir žaizdų.

4. Vishaha:

Šiuo dieną ir amžius su stresu lygių aukščio ir taršos visame, mūsų kūnai tapo karšta vieta mikrobų į įsiveržti. Jei imunitetas yra žemas, infekcijos gali lengvai nustatyti organizme. Vishaha, į Sal medžio elementas, yra gerai žinomas dėl savo kovos su toksinių savybių ir gali būti tiesiog, ką gydytojas užsakyta padėti išstumti toksinus iš kūno ir išvalyti infekcijų kūną. Šis elementas sudaro pagrindinis ingredientas daug Ajurvedos vaistų išgydyti infekcijos.

5. Vranashodhana:

Tai į Sal medžio elementas veikia kaip greitai valikliu ir gydo žaizdas. Jis gerai dirba remontuoti odos ląsteles. Nenuostabu, ji randa pasididžiavimo vietą Ajurvedos medicinoje, kurioje pabrėžiama apie žaizdoms gydyti minimaliomis laiko svarbą.

load...

6. Grahi:

Ajurveda turi beveik visi negalavimai išgydyti ir Sal medį ar stambioji šorėja yra gerai aprūpinta gydo daugelį ligų. Grahi, dar vienas svarbus elementas Sal medžio, garsėja savo sugeriančias savybes, ir buvo nustatyta, kad bus sėkmingas gydant sunkus viduriavimas.

7. Karnarogahara:

Ausų infekcijos ir kiti sutrikimai ausies gali būti kibimas ir labai skausminga. Kai kuriais atvejais, jie gali net sutrikdyti normalų gyvenimą. Ajurvedos mokslas nustatė, kad svarbus elementas Sal medžio, Karnarogahara, gali išgydyti ausų infekcijas ir atleisti daug ausų sutrikimai. Todėl Karnarogahara yra naudojamas gydyti ausų sutrikimai ir todėl, stambioji šorėja eina ilgą kelią padėti atsikratyti ausų infekcijų ir susirgimų.

8. Badhiryahara:

Čia ateina dar vienas veiksmingas stambioji šorėja vaistinio naudoti! Sal medis yra nustatyta, kad yra būdas gydyti kurtumą. Daugelis formų ausų negalavimai taip pat rasite efektyvų gydymą su vaistais, kurių sudėtyje Badhiryahara.

9. Svedahara:

Blogas kūno kvapas dėl pernelyg didelio prakaitavimo gali būti išjungimui. Nukentėjusieji nuo blogo kūno kvapo kenčia nuo žemo savigarbos ir kova kitų psichologinių problemų. Ajurvedos medicina turi išspręsti šią problemą, ir stambioji šorėja pakyla į proga pasiūlyti išgydyti šią problemą. Puiki priemonė sumažinti smarkų prakaitavimą, Svedahara naudojamas kaip veiksminga dezodoranto.

10. Sphotahara Ir Kandunashana:

Jei ieškote už niežulys išgydyti, Ajurvedos medicina siūlo gynimo priemonės nesukeldamas šalutinio poveikio. Stambioji šorėja turi svarbų elementą, vadinamą Sphotahara & Kandunashana kuri gali suteikti atleidimą nuo sunkus niežulys. Verda taip pat turi išnykti su vaistu, kurio sudėtyje šiuos du elementus kelią.

Šalutiniai poveikiai:

Nėra jokių matomų šalutinis poveikis stambioji šorėja. Tiesą sakant, ji yra skirti vaikams geresnės sveikatos ir lengvai virškinimą. Jis taip pat skiriamas žindančioms motinoms geriau pieno gamybą. Tačiau, prieš pradėdami vartoti stambioji šorėja, pasitarkite su gydytoju, ypač jeigu esate nėščia ar yra maitinimas krūtimi motina.

Naudoja stambioji šorėja:

  1. Stambioji šorėja turi ilgalaikį medienos ir geidžiamiausių statybos pramonėje.
  2. Jo lapai yra džiovinami, kad plokštės ir dubenys vadinamas patravali.
  3. Jo lapai yra maisto šaltinis galvijų ir ožkų.
  4. Kitas svarbus stambioji šorėja naudojimas yra Ajurvedos vaistų. Jos sutraukiančių savybių vaidina svarbų vaidmenį gydant odos, skrandžio, ausų ir plaukų negalavimų.
  5. Jame yra eterinis aliejus, kuris naudojamas paruošti smilkalų vadinamas dhup ir Agarbatti, kurie naudojami religinių apeigų Indijoje.
  6. Jis taip pat naudojamas priimant minkštas vaškai, lakai, dažai ir anglies dokumentai.

Aliejus, išgaunamas iš Shorea Robusta sėklos, yra naudojamas kaip aliejaus. Jo sėklos taip pat valgyti po skrudinimo. Sal sviestas yra dažnai naudojamas lokaliai virimui ir kaip pakaitalas kakavos sviesto per saldainių paruošimo. Jos pyragai yra naudojami kaip pašarų galvijams ir paukščiams.

Taigi, ką jūs laukiate! Nueiti į artimiausią naturopathic parduotuvėje ir namo šį stebuklas MED, kad gali išgydyti bendrų negalavimų greičiau nei jūs įsivaizdavau!

Be to, papasakoti, kaip šis pranešimas padėjo jums. Komentuoti į žemiau esantį laukelį!

load...