10 nuostabių privalumų ir naudojimo Mango lapų (Aam Ke Patte)

Mes visi mėgsta mangai, ne mes? Bet kaip apie mango lapais? Nėra jokių abejonių, kad mangai apkrovų naudą sveikatai. Tačiau, kaip daugelis iš mūsų žino apie nuostabų naudą iš mango lapais?

Ne daug, tiesa? Mango lapai alsuoja vaistų ir gydomųjų savybių. Check out mangų lapų, taip pat vadinama „AAM ke patte“ (Hindi) naudojimo ir varžysis Atleisti į ligos!

Vaistiniai Privalumai Mango Lapai:

Mango lapai rausvai ar rausvai, kai švelnus ir naujas, ir augti į tamsiai žalia spalva ir turi šviesiai apačia. Šie lapai yra daug vitamino C, B ir A. Jie taip pat gausu įvairių kitų maistinių medžiagų. Mango lapai turi galingus antioksidacinėmis savybėmis, nes jie turi didelį kiekį flavonoidų ir fenolių.

Nuostabi Mango palieka privalumai:

load...

1. Diabetui gydyti:

Mango lapai yra labai naudinga gydant diabetą. Konkurso lapai mango medžio yra taninų, vadinamų antocianidinai, kurie padeda gydant ankstyvą diabetu. Lapai yra džiovinami ir miltelių pavidalo, arba naudojamas kaip infuzijos gydyti tą patį. Ji taip pat padeda gydyti diabetinę angiopatijos ir diabetinė retinopatija. Mango arbatos lapai yra labai gera šiam tikslui. Mirkymas lapus į vandens per naktį puodelį. Deformacijų ir geria vandenį, siekiant padėti sumažinti diabeto simptomus. Ji taip pat padeda gydyti hiperglikemiją. Lapai yra junginio, vadinamo 3beta-taraxerol, ir Etilacetato ekstraktas, kuris sinergija su insulinu aktyvuoti GLUT4 ir skatinti glikogeno sintezę.

2. Mažina kraujospūdį:

Šie lapai padeda sumažinti kraujo spaudimą, nes jie turi hipotenzinį savybes. Jie padeda stiprinti kraujagysles ir gydyti venų varikozė problemą.

3. Gydo Neramumas:

Žmonėms, kenčiantiems nuo nerimo, nes nerimas, Mango lapai suteikia gerą namų gynimo. Įrašyta nuo dviejų iki trijų stiklinių Mango lapų arbatos į vonią vandens padeda gydyti nerimą ir atgaivina kūną.

4. Tulžies pūslės ir inkstų akmenys:

Mangų palieka padėti gydyti inkstų akmenų ir tulžies akmenys. Dienos suvartojamų smulkiai maltos miltelių mango lapais, kurie džiovinami pavėsyje, su vandeniu laikomi vartytuvas naktį, padeda kad akmenys ir paraudimas juos.

5. Kvėpavimo problemos:

Mango lapai yra geras visiems kvėpavimo problemų rūšių. Tai ypač naudinga žmonėms, kenčiantiems nuo šalčio, bronchitu ir astma. Geriamojo nuovirą pagamintas verdant mango lapai vandenyje su trupučiu medaus padeda efektyviai išgydyti kosulį. Ji taip pat padeda gydant balso praradimą.

load...

6. Sustingsta dizenterijos:

Jie yra labai Pagalba gydant kraujo krešėjimo dizenterija. Džiovinti pavėsyje lapai turi būti miltelių ir tada užgerti vandeniu nuo dviejų iki trijų kartų per dieną sustabdyti dizenterija.

7. Ausų Skausmai:

Ausų skausmas gali būti labai erzina. Naudojant šį namų gynimo užtikrina gerą palengvėjimą. Sulčių šaukštelis išgaunamas iš mango palieka kaip ausų lašai suteikia palengvėjimą nuo ausies skausmas. Įkaitinkite sulčių šiek tiek prieš jį naudojant.

8. Heal Burns:

Išgydyti nudegimus ant odos ir nusiplikymo, įrašyti mango lapais sauja pelenų. Taikyti šį pelenai paveiktoje zonoje. Ji suteikia akimirksniu pagalbą.

9. Gydo Žagsėjimas ir gerklės problemos:

Jei kenčia nuo žagsulys ar gerklės problemų, Mango lapų yra geras namų ištaisyti. Įrašyti keletą mango lapais ir įkvėpti dūmų. Tai padeda išgydyti žagsulys ir gerklės problemų.

10. Skrandžio Tonikas:

Įdėkite keletą mango lapus į šiltą vandenį, uždarykite pakuotę su dangčiu ir palikite per naktį. Kitą rytą filtruoti vandenį ir gerti ant tuščio skrandžio. Reguliariai suvartojamų šio infuzijos veikia kaip geras skrandžio tonikas ir padeda išvengti įvairių skrandžio negalavimų.

Kadangi mango medžio lapai yra ištisus metus, naudojant juos namų gynimo yra paprasta. Antioksidantas ir antimikrobinės savybės padeda efektyviai gydyti įvairius negalavimus.

Tikimės, kad jums patiko mūsų pranešimus naudą sveikatai mango lapais. Ar jūs kada nors naudoti lapų mango medicininiais tikslais? Kaip buvo patirtis? Pasidalink su mumis komentarus skyriuje žemiau!

load...