10 nuostabių naudos sveikatai, teikiamos

Ar virškinimo problemos drumstėjas? Yra didelis cholesterolio kiekis nuniokojantį su savo gyvenimu? Ten yra vienas super daržovių galite vartoti, kuris gali gydyti šias dvi ligas ir daugelis kitų taip pat.

Super Vegetaras mes kalbame apie tai čiulpų daržovių ar Cucurbita, kuri yra moliūgas tipas, kuris yra plačiai naudojamas ir auginami visame pasaulyje. Norite žinoti įvairių negalavimų šis stebuklas ingredientas gydo? Skaityti priekį!

Leiskite turėti bent nuostabių naudą sveikatai čiulpų daržovių išvaizdą:

1. AIDS Virškinimas:

Tiesiog kaip ir kitų rūšių moliūgų (Gyvatė ir Gorkij moliūgas), kaulų čiulpų daržovių yra pakrautas su maistinių skaidulų. Tai aukštos kiekis maistinių skaidulų palengvina virškinimą ir padeda palengvinti maisto judėjimą per virškinimo traktą. Tai savo ruožtu padeda sumažinti simptomus dujų ar vidurių užkietėjimas, padeda suminkštinti grūdintas ir sausą išmatose. Tokiu būdu, čiulpų daržovių pasirodė esąs virškinimo trakto nauda (1).

2. Mažina cholesterolio:

Didelį kiekį skaidulinių medžiagų, taip pat padeda sumažinti blogą (MTL) cholesterolio iš kraujo. Tai veda prie sumažėjusio cholesterolio kiekį ir padeda skatinti širdies sveikatą. Šis blogojo cholesterolio prapūtimo tiesiogiai sumažina perkančiosios širdies ligomis, pavyzdžiui, insulto, aterosklerozės ir širdies priepuolis (2) riziką.

load...

3. Maistinių medžiagų turinčio:

Čiulpų daržovių gausu daugelyje pagrindinių maistinių medžiagų. Vienas iš pagrindinių maistinių medžiagų yra vitamino C, antioksidantas, kuris ne tik padeda išvalyti laisvųjų radikalų sistemą, bet taip pat padeda sukurti kolageno. Kolagenas yra tai, ką mūsų kraujagyslės, ląstelės ir raumenys yra pagamintas iš. Taip čiulpų daržovių yra gana gera mūsų ląstelių sveikatai (3).

4. Antikancerogenas:

Čiulpų daržovių gausu askorbo rūgšties, kuri yra efektyvus antioksidantas, kuris padeda pašalinti vėžį sukelia laisvųjų radikalų iš savo kūno. Čiulpų daržovių taip pat yra turtingas šaltinis karotino, kuris yra kitas efektyvus antioksidantas. Dviejų veiksmingų antioksidantų buvimas leidžia čiulpų daržovių veiksminga kovos su kancerogenas (4).

5. Energijos turtingas:

Čiulpų daržovių, kaip ir jo žalių pusbroliai, yra gausu mineralinių geležies. Geležinis tiesiogiai padeda sumažinti anemija ir net padeda kovoti su nuovargiu, silpnumu, ir kitus daugiau sunkų šalutinį poveikį. Tai yra didelė geležies koncentracija, taip pat padeda pagerinti kraujotaką ir didina į RKK (5) kūrimą.

6. Kaulų Sveikata:

Čiulpų daržovių gausu daugelyje maistinių medžiagų, įskaitant kai kurių svarbiausių mineralų, kurie skatina kaulų mineralinį tankį. Todėl ji yra viena iš geriausių prevencinių priemonių galite imtis, osteoporozės, ir pridedant šį daržovių dietos tikrai sumažina riziką susirgti šia kaulų susijusi liga (6).

7. Jus Visas:

Čiulpų daržovių gali būti puikus papildymas jūsų dietos. Be teikti tiek daug naudos sveikatai, didelio skaidulų kiekio užtikrina, kad jūs jaustis išsamesnis ilgiau, ir yra mažiau linkę užkandžiauti tarp valgymų ar net besaikis valgyti. Geriausia dalis yra ta, kad čiulpų daržovių yra siaubingai mažai kalorijų, todėl yra puiki galimybė įtraukti į savo svorio netekimas programos (7).

load...

8. Inkstų funkcija:

Tyrimai parodė, kad valgymas čiulpų daržovių gali padėti užkirsti kelią inkstų akmenų susidarymą. Čiulpų daržovių padeda sumažinti medžiagų, kurios skatina inkstų akmenų susidarymą ir padeda slopinti akmens susidarymą. Tai yra vienas iš svarbiausių čiulpų daržovių naudą sveikatai, nes jis pagerina inkstų funkciją (8).

9. Pašalina laisvųjų radikalų:

Čiulpų daržovių yra daug antioksidantų, kad kovoti su žala indukuojančiu laisvuosius radikalus. Šie antioksidantai užtikrinti, kad mes vis dar saugus nuo ligų ir kitų odos ir plaukų sąlygos. Čiulpų daržovių yra daug vitamino E, kuris yra ypač veiksmingi, antioksidantas. Jis padeda iš RKK formavimo ir yra gana svarbus organizmo (9),

10. Baltymai turtingas:

Čiulpų daržovių gausu mineralų, pavyzdžiui, geležies. Ji taip pat yra puikus šaltinis augalinių baltymų ir kalcio. Tai mažai kalorijų ir ypač daug baltymų. Gauti savo rankas ant šio ultra sveiką daržovių šiandien (10).

Mes tikimės, kad skaitote šį straipsnį ragina jums gauti savo rankas ant šio ultra sveiką daržovių šiandien. Papasakokite apie savo patirtį su čiulpų daržovių. Palikite komentarą žemiau!

load...