10 nuostabių naudos naudojant kvepalus

Ar kūno kvapas didelis išjungti už jus? Ar Jums patinka dėvėti savo mėgstamus kvepalus už tą svarbų susitikimą? Na, jei gali būti susiję su minėtų situacijų, tai reiškia, jums patinka kvepalų!

Kvepalai ir dezodorantai yra populiarus šiandien, nes jie ne tik padėti jums kovoti su kūno kvapą, bet taip pat padidinti savo moralę. Tačiau, ar žinote, kvepalai turi keletą kitų privalumų per daug? Tai gali padėti jums įveikti stresą ir išgydyti nemigą per daug! Ar norėtumėte sužinoti daugiau? Skaitykite rasti dešimties naudą kvepalai.

1. Aromatas:

Na, tai vienas gana akivaizdus. Kvepalai buvo istoriškai naudojami visų pirma aromatas. Tai padeda išlaikyti nepageidaujamus kūno kvapą baimėje ir užtikrina, kad kvapas geras visą dieną.

2. Pagerina nuotaika:

Vienas iš pagrindinių privalumų dėvėti kvepalai didinti nuotaiką. Kvepalai padeda pakelti nuotaiką. Jūs taip pat galite dėvėti kvepalų, kad atspindi jūsų nuotaiką, projektuoti geriau. Nesvarbu, ar jūs manote, žaismingas, išdykęs, nedrąsus ar net rezervuota, kvepalai pasiūlyti daug įvairių kvapų skirtingų nuotaikų. Pasirinkite ir dėvėti kvepalų kaip už proga, kad jūs galite gauti apt nuotaikos už jį (1).

load...

3. Skatina pasitikėjimo:

Tiesiog kaip ir gana suknelę, geras kvepalai gali padidinti jūsų pasitikėjimą ir užtikrinti, kad jūs gaunate per dieną nejausdama sąmoningas savo kūno kvapą. Iš kvepalų brūkšnys gali dirbti stebuklai jūsų asmenybę. Pasirinkite kvapą, kuris tinka jūsų asmenybę ir, kuris gali pagerinti savo moralę kovoti su visų šansai (2).

4. Makes You Patraukli:

Uoslė yra vienas iš svarbiausių iš penkių pojūčių. Kartais, galite tiesiog traukia kažkas, nes taip jie kvapą. Kvepalai yra daug feromonų ir jums patrauklūs.

5. Afrodiziakas:

Daugelis kvepalai kartais veikia kaip natūralus afrodiziakas. Tam tikrų rūšių kvepalų sudėtyje yra feromonų, kurie irgi pasižymi afrodiziakų savybėmis. Tai paaiškina, kodėl jums traukia kažkas dėl jų kvepalų (3).

6. Didina Sveikata:

Nėra jokių mokslinių įrodymų, kad įsitikintų, jog kvepalai sveikatos skatinimo savybių veiksmingumą. Tačiau, kvepalai padeda pagerinti nuotaiką, kuri gali išlaikyti įtampą ir kitus nerimo susijusius klausimus baimėje. Jūs galite naudoti savo mėgstamus kvepalus įveikti savo nerimą bliuzo ir pakelti nuotaiką.

7. Aktyvikliai atmintys:

Kvepalai taip pat gali būti svarbus sukelti laimingos atmintį. Vienas linkęs: o susieti žmones su konkrečių kvapų. Daugelis moterų, dėvėti savo motinos parašo kvapas padaryti atgaivinti prisiminimus.

load...

Išbandykite ir pirkti naujus kvepalus kiekvieną kartą jums keliauti ir nešioti. Skirtingi kvepalai primins jums apie kiekvieną atostogų ir padėti jums išgyventi tuos momentus.

8. Aromaterapija:

Kvepalai turi daug atsipalaiduoti ir terapinę naudą. Citrusinių vaisiai, gėlių ir žiemos prieskonių kvepalai padėti nuraminti protą ir ramina kūną. Šie kvepalai užtikrinti, kad jūsų streso lygis yra kontrolės (4).

9. Gydo nemiga:

Dar vienas iš terapinių poveikių kvepalai yra tai, kad jis padeda jums geriau miegoti naktį. Kvepalai, kurių sudėtyje yra eterinių aliejų, gali padėti jums atsipalaiduoti ir mėgautis taikiai miegas naktį (5).

10. Sustingsta galvos skausmas:

Tai vienas siurprizas! Tai dar vienas gydomasis poveikis kvepalų. Nešioti kvepalai gali padėti jums išgydyti, kad kibimas galvos skausmas. Tačiau tai nėra tiesa kvepalai, kurių sudėtyje yra eterinių aliejų, kad junginys galvos skausmas.

Taigi, kai kitą kartą jums dėvėti kvepalų, nepamirškite, kad ji ne tik todėl kvapas geras, bet jaustis geriau per daug.

Pasakykite mums, jei turite patirties apie kvepalus gerumą. Ir leiskite mums žinoti, jei jūs žinote, bet kitų jų naudą! Palikite komentarą žemiau! Mes norėtume išgirsti iš tavęs!

load...