10 nuostabių naudos iš granatinio žievelės odai, plaukams ir sveikatai

Granatai! Visi žino apie juos, ir niekas negali užginčyti šio matyt ne APRAŠAS naudą ieško dar nuostabų gamtos dovana. Tai ne be priežasties, kad granatų rado paminėti senovės šventraščių iš Išėjimo knygos, Babylon tekstai, Homero giesmių ir Koranas. Tačiau tikroji šoką čia yra kas žinojo, nuolankus granatų žievelių turėjo daugiau naudos duoti nei pats vaisių.

Pastaruoju metu, Kinijos tyrėjai teigė, kad granatų žievelių ar surengti didžiulį potencialą, nes ji yra dvigubai antioksidantų nei vaisių minkštimas turi. Kiekvienas, kuris žino ką nors apie antioksidantų žino, kad jūs tikrai negali turėti pakankamai jų, taigi kuo daugiau tuo geriau.

Dabar, pradinis šokas kai kurie iš mūsų, kurie aktyviai ignoruojamas šį garbingą čempionę galimą naudą sveikatai yra padaryta ir daugiau su, tegul išsamią pažvelgti, kaip ir kodėl granatų žievelių yra lobis naudą sveikatai.

Granatų Nulupkite privalumai:

Granatų žievelės nauda sveikatai:

1. Efektyvi kovoti su įrankis nuo širdies ligų:

Kaip minėta anksčiau granatų žievelių yra turtingas antioksidantų ir šie antioksidantai yra labai pajėgi apsaugoti MTL cholesterolio nuo oksidacijos. Priežastis tai taip naudinga yra tik dėl to, MTL cholesterolio oksidacija jūsų organizme gali sukelti oksidacinį stresą, pagrindinis veiksnys siekiant širdies ligos ir kitų negalavimų. Kaip minėta anksčiau, galite niekada gauti pakankamai antioksidantų.

load...

2. Efektyvus detoksikuojanti agentas:

Visi žino, kad antioksidantai aktyviai kovoti su toksiškų agentų organizme, tuo pačiu ir didelis antioksidanto savybės granatų žievės yra pajėgi priemonė, kai naudojamas detoksikuoti organizmą.

3. Turtingas vitamino C šaltinis:

Vitaminas C, dar turi dėl kurių mes dažnai pirkti brangių vitaminų papildus yra rasti gausa granatų žievelių. Vitaminas C yra platus augimas agentas, kuris padeda išgydyti žaizdas ir formos rando audinį. Tai sudaro baltymus statyti kūno masę ir yra svarbus žaidėjas remonto ir priežiūros kremzlių, kaulų ir dantų.

4. Granatų žievelės nauda dantų higienos:

Granatų vaisių žievelė yra dažnai naudojami dantų milteliai ir dantų pastos, ir kai atsižvelgiama į formoje miltelių su vandeniu padeda kovoti su blogas kvapas.

5. Granatai žievelės nauda kosulys ir gerklės:

Pasak tradicinės vaistinių praktikos granatų žievelių padeda reljefo kosulys ir naudojami miltelių pavidalu su vandeniu kaip skalauti padeda sumažinti faringito.

Granatai žievelės nauda sveikam plaukų ir odos:

6. Efektyvus drėkiklis:

Ellagic rūgštis esanti granatų žievelių efektyviai apsaugo drėgmę jūsų odos ląsteles nuo išsausėjimo, taigi išlaikyti savo odą gerai hidratuotas ir užkirsti kelią sausą odą, kuri galiausiai gali sukelti odos pažeidimų.

load...

7. Efektyvus nuo saulės nudegimų agentas:

Granatų žievelių yra veiksmingas nuo saulės agentas ir padeda išvengti ir remontas žala, kurį UVA ir UVB saulės spindulių odą.

8. Prevencija Odos vėžys:

Nuostabi nauja tyrimai atskleidė ne Amerikos asociacijos vėžio tyrimų konferencijų rodo, kad granatų ekstraktai sudėtyje prevencinį agentas, kad kovoja prieš odos vėžį pradžios.

9. Kova senėjimo ir raukšlių:

Tyrimai taip pat rodo, kad granatų žievelės ekstraktai, kai naudojamas su sėklų aliejus leidžia prokolageno sintezę, apsaugo nuo fermentų, kurie skaldo kolageno ir veiksmingai skatina odos ląstelių augimą tokiu būdu, natūraliai ir efektyviai uždelsti odos senėjimo ir raukšlių.

Žiūrėti vaizdo įrašą iš StylecrazeTV – 10 Amazing Sveikata Privalumai Granatai

10. Sveiki plaukai:

Granatai žievelės ekstraktai buvo naudojami veiksmingai kovoti su plaukų slinkimas ir aktyviai kontroliuoti gėdingai grėsme pleiskanų.

Tikimės, kad jums patiko straipsnį. Prašome palikti mums komentarą. Likti tinka, išlikti sveikiems!

load...