10 nuostabių duonos kepinių (Bakri Chajhar) naudos odai, plaukams ir sveikatai

Breadfruit tikrųjų priklauso daržovių grupei. Tai yra kilęs iš žydinčių medžių, vadinamą „Artocarpus Altillis“. Breadfruit medis yra šilkmedžio šeimos narys, todėl dažnai laikomas iš šilkmedžio tipą. Gimtinė šį maistiniu turtingas daržovių yra vakarinėje Ramiojo vandenyno salos ir Malakos pusiasalis.

Breadfruit yra žalia iš išorės ir geltonos iš vidaus. Šis minkštas daržovių pademonstravo skanus patiekalas kai virti tinkamai. Dėl didelio maistingumo vertė, vienas gali turėti duonmedžio vaisius reguliariai be jokio šalutinio poveikio tikimybė. Jis taip pat žinomas kaip „Bakri Chajhar“ hindi, „Seema Panasa“ telugų, „Nirphanas“ marati, „Irppla“ Tamil, „Kada Chakka“ malajalamų, „Gujjekai“ kanadų kalba, o „Nirphanas“ marati , Breadfruit turi daug naudos sveikatai, ir šie privalumai yra akivaizdūs ant odos ir plaukų.

breadfruit privalumai

Sveikata Privalumai breadfruit:

1. Breadfruit gausu ląstelienos. Pluoštas turinys daržovių suteikia asmuo reljefo, kenčiančio nuo diabeto (1). Tyrimai, atlikti šio daržovių įrodė, kad reguliariai suvartojamų breadfruit gali sumažinti riziką susirgti diabetu ir saugo tas pats kontroliuoti. Ji taip mažinant cukraus įsisavinimą žmogaus organizme iš maisto.

2. Yra daug ląstelienos, breadfruit taip pat yra puikus energijos stiprintuvas. Ji suteikia valgymo pilnatvę nedidinant suvartojamų kalorijų kiekį. Todėl žmogus jaučiasi energingas ir aktyvus po valgio duonmedžio vaisius. Ši daržovė taip pat gerai sumažinti širdies sutrikimas ir cholesterolio problemų riziką. Tyrimai parodė, kad breadfruit padeda sumažinti blogojo cholesterolio, o paskatinti geros cholesterolio kiekį organizme (2).

load...

3. Breadfruit yra turtingas šaltinis omega – 3 ir omega – 6 riebalų rūgštys. Be to, kad naudinga odos ir plaukų, šie du nepakeičiamomis riebalų rūgštys yra gana gerai išlaikyti sveiką širdį. Omega – 3 riebiųjų rūgščių taip pat yra labai svarbus smegenų ir proto augimu. Ekspertai pastebėjo, kad reguliariai suvartojamų breadfruit gali padėti augančiam vaikui į smegenis plėtros iki didele dalimi (3).

4. Reguliarus vartojimas breadfruit yra naudingas tinkamą žarnyno judesius ir žarnyno functionalisms (4). Pluoštas esančių breadfruit vėl padeda perduoti išmatose ir taip pat įteka toksinus iš žarnyno.

5. Breadfruit laikoma idealus dietos maisto taip pat. Žmonėms, kenčiantiems nuo antsvorio, breadfruit yra geriausias variantas. Tai puikus paragauti maisto yra geras antsvorio asmeniui, nes jis yra mažiau kalorijų ir daug ląstelienos kiekius (5). Į breadfruit pluoštas yra tikrai multi-Tusker, nes ji padeda kovoti su kūno riebalų ir celiulito.

Odos Privalumai breadfruit:

6. Be įvairių naudą sveikatai, kad breadfruit teikia visiems, jis turi tam tikrų odos naudą, taip pat. Daržovių įdaryti su omega daug – 3 ir omega – 6 riebalų rūgščių, kurios yra tiek laikomas puikus odai. Be to, ji taip pat yra turtingas šaltinis vitamino C, kuris yra laikomas puikus odos sveikatai (6).

7. Reguliarus vartojimas Šio maisto daro odą sveiką iš išorės ir iš vidaus. Naujausi tyrimai nustatė, kad antioksidantai, esančių breadfruit yra gera prevencijos odos infekcijas ir bėrimus (7). Tai gerai, kad valgyti duonmedžio vaisius stiprinti odos tonusą, taip pat. Asmuo, tikrai patiks sklandų ir spindi oda valgydami duonmedžio vaisius į atitinkamo kiekio.

load...

Breadfruit Nauda plaukai:

8. Breadfruit yra puikus šaltinis visų vitaminų ir mineralų. Už tai, kad taip, ji daro sveiką pasirinkimas plauko sveikatai taip pat. Vėlgi, co- ir 6 riebalų rūgštys pasirodyti įdomu, už plaukų folikulų (8).

9. Reguliarus vartojimas breadfruit stiprina plaukų šaknis ir stimuliuoja plaukų augimą. Daržovių yra labai geras variantas, kuris atrodo sveikai ir storos plaukai.

10. Breadfruit apsaugo plaukų sutrikimų, tokių kaip pleiskanos efektyviai (9). Glaustai, tai puikus natūralus gydymas plaukų retinimo.

Breadfruit Mityba diagrama:

Principas Maistinės vertės RDA procentinė dalis
Energija 103 kcal 5%
Angliavandeniai 27,12 g 21%
Baltymas 1,07 g 2%
Bendras riebalų kiekis 0,20 g 1%
Cholesterolis 0 mg 0%
Maistinės skaidulos 4,9 g 13%
Vitaminai
Folatai 14 μg 3.5%
Niacinas 0,900 mg 6%
Piridoksinas 0,100 mg 8%
Riboflavinas 0,030 mg 2%
Tiaminas 0.110 mg 9%
Vitaminas a 0 iu 0%
Vitaminas c 29 mg 48%
Vitaminas e 0,10 mg 1%
Vitaminas k 0,5 μg
Elektrolitai
Natris 2 mg 0%
Kalis 490 mg 10.5%
Mineralai
Kalcio 17 mg 2%
Varis 0,084 mg 9%
Geležis 0,54 mg 7%
Magnis 25 mg 6%
Manganas 0,060 mg 2.5%
Fosforas 30 mg 4%
Selenas 0,6 μg 1%
Cinkas 0,12 mg 1%
Fito-maistingosios medžiagos
Karotinas-ß 0 μg
Kripto-ksantinas-ß 0 μg
Liuteinas-zeaksantinas 22 μg
load...