10 nuostabių abrikosų sultyse naudos sveikatai

Atsirado Kinijoje, abrikosų naudojimas pradėjo beveik prieš tūkstantį metų. Turimas visame pasaulyje šiandien, abrikosai yra tarp visų amžiaus grupių žmonių mėgstamiausia. Tai muskuso tortų vaisių galima valgyti žalias, virti, džiovinti, ar net kaip sulčių. Jis naudojamas gaminant Džemai, Moliūgai, ir drebučiai. Panašus į slyvų, ji turi minkštą, aštroko kūną apačioje plona išorinio odos. Net vaisių sėklų gali būti naudojamas išgauti eterinį aliejų.

Abrikosų yra saldus vaisius su įvairiais naudą sveikatai. Vienas iš geriausių būdų, kaip pasinaudoti šios skanus vaisių naudą yra per sultims spausti. Bet prieš jums sulčių Jūsų abrikosai, jums reikia pašalinti vaisių duobę. Taip pat užtikrina, kad abrikosai esate sultims spausti visiškai prinokę arba jūs galų gale su stiklo pilna sulčių, kad yra tik netinkamas gerti.

Abrikosų sultys gali būti tirštas, bet jūs galite pridėti citrusų vaisių arba obuolių praskiesti jį ir padaryti jį labiau priimtina. Pakrauti su maistinių medžiagų ir mineralų, abrikosai darbą išlaikyti kūną sveiką ir tinkami. Abrikosų sultys taip pat suteikia tą pačią naudą kaip žaliava abrikosų.

Top 10 Privalumai abrikosų sultys (Khubani Ka Ras):

Abrikosų sultys yra naudinga sveikatai. Paros dozės sulčių gali būti tik dalykas, ką jums reikia likti savo sveika geriausias. Kai kurie iš pašalpų, kad vienas gali gauti iš abrikosų sultys yra:

load...

1.Skin Ir Plaukų:

Abrikosų yra turtingas šaltinis vitamino C ir padeda gerinti odos elastingumą. Ji taip pat padeda padaryti plaukai stiprus ir gražus. Šios abrikosų sulčių maistinių skatinti plaukų augimą ir prekystalių plaukų kritimą.

2.Bone Sveikata:

Jei reikia stiprius kaulus, gerti abrikosų sultis! Jame yra didelis kiekis kalcio, geležies, vario, fosforo ir magnio, kurie yra būtini kaulams. Ji taip pat padeda išvengti su amžiumi susijusios kaulų problemų, pavyzdžiui, osteoporozės.

3.Constipation:

Abrikosų yra turtingas šaltinis ląstelienos. Apskritai, visi pluošto esančių vaisių yra sultims spausti proceso metu neteko. Bet tai ne tas atvejis su abrikosų! Abrikosų sultys išlaiko didžiąją dalį ląstelienos ir padeda sumažinti vidurių užkietėjimą. Vidurius nuosavybė vaisių užtikrina sklandesnį Tuštinimasis.

4.Healthy širdies:

Abrikosų yra stebuklas vaisių, kuris padeda išlaikyti savo širdį sveiką ir stiprus. Jis apsaugo širdį nuo smūgių, širdies priepuoliai, ir ateroskleroze. Vitamino C kiekis į vaisių apsaugo širdį nuo laisvųjų radikalų, o kalio atpalaiduoja kraujagysles ir arterijas, mažina kraujo spaudimą. Maistinių skaidulų ir abrikosų padeda išvalyti kraujagysles ir arterijų metalo laužą cholesterolio ir sumažinti įtampą širdį.

5.Prevents vėžio:

Abrikosų sultys padeda išvengti vėžio. Antioksidantas ir karotinoidai padeda gydyti vėžį. Jis taip pat mažina laisvųjų radikalų organizme. Abrikosų sultys sudaro likopeno, kuris padeda užkirsti kelią vėžiui.

load...

6.Anemia:

Anemija yra dažna problema, kad opa įvairaus amžiaus moterims. Gausu geležies ir vario, abrikosų padeda sukurti hemoglobiną organizme. Jis padeda kovoti simptomus, kurie ateina su anemija, tokių kaip nuovargis, medžiagų apykaitos funkcionavimą, silpnumas, apsvaigimas, ir virškinimo problemų.

7.Prevents Akių sutrikimai:

Su liuteino, zeaksantino ir karotinoidų, abrikosų padeda užkirsti kelią bet kokios rūšies akių sutrikimas. Tyrimai rodo, kad akių sutrikimai, pavyzdžiui, kataraktos, raumenų degeneracija ir glaukoma yra gerokai sumažintas iki abrikosų sulčių vartojimas. Ji taip pat padeda gerinti regėjimą.

8.Better smegenų veikimo:

Abrikosų yra gera suma magnio ir fosforo. Šie mineralai padeda pagerinti smegenų veikimą ir taip pat dirbti išlaikyti kraujospūdį normalaus lygio.

9.Healthy Nėštumas:

Dauguma nėščių moterų kamuoja ryte ligos. Vartojimas abrikosų sultys padeda įsikurti pykinimas ir virškinimas. Aštroko sultys abrikosų taip pat suteikia papildomų kalcio, geležies, mineralinių medžiagų, vitaminų ir antioksidantų, reikalingų nėščioms moterims.

10.Longevity:

Vartojimas abrikosų ir jos sultimis buvo susijęs su ilgaamžiškumu. Vitamino A vaisių turi anti senėjimo savybių. Tyrimai parodė, kad žmonės, kurie vartoja abrikosai visiškai arba sultys turi ilgiau ir sveikiau gyvenimo trukmę, nei kiti.

Abrikosų yra žinomas kaip nektarą iš Dievo, ir pelnytai taip! Su tiek daug pasiūlyti, abrikosų nektaras sultys tikrai palaima iš auksčiau esančio danguje!

Šis straipsnis apie abrikosų sulčių naudą buvo naudinga? Ar pasidalinti savo nuomonėmis su mumis komentarus skyriuje žemiau.

load...