10 nuostabių

Domina egzotinių citrina Verba kvepalus internetu? Jei taip, leiskite mums užtikrinti, turite ateiti į tinkamą vietą. Mūsų sąrašas kvepalų skiriasi, citrusy ir kvepia skaniai. Pagaminta ypač karštais vasaros mėnesiais, šie produktai žada tęstis už labai ilgą laiką. Juose yra natūralių ingredientų, ir ateiti be jokių pašalinių efektų ne visiems.

Tą dėmesį, eikime į priekį ir patikrinti kai kurie iš geriausių citrina Verba kvepalus iš viso pasaulio.

1. Didmeninė Eko „Bella Purškiamas Parfumuotas Vanduo Citrinų Verbenų:

Tai citrinos verbena aromatas rankomis ir kažką nerasite laikais. Jame yra apie Prancūzijos levandų ir Egipto germanio, kad automatiškai leidžia jaustis pailsėję gerumą, pakylėta ir nemokama atkakli. Kvapas yra puikus pavyzdys, laimės ir optimizmo.

Kaina: 26 $

load...

Kur nusipirkti: 

Http://www.amazospn.com/Wholesale-Bella-Parfum-Spray-Verbena/dp/B00QIML5IU/ref=sr_1_5?s=beautykeywords=lemon+verbena+perfume

2. Citrinų Verbenų Kūno purškalas:

Lemon Verbena kūno purškalas buvo Quintessentially skirta toms moterims, kurios imasi gyvenimą taip, kaip kalbama. Kvapas yra lengvas ir enamouring. Tai bus pridėti drėgmės tiek į odą ir padaryti jums kvepia princesė. Jame yra apelsinų, citrinų ir Verbena, kad ramina savo jausmus ir atjaunina savo protą ir sielą Dievui.

Kaina: 15 $

load...

Kur nusipirkti: 

Http://www.amazon.com/Lemon-Verbena-Body-Spray-ounces/dp/B005WA4UGS/ref=sr_1_2?s=beautykeywords=lemon+verbena+perfume

3. Ecco Bella Parfumuotas Vanduo, Citrinų Verbenų:

Mėgaukitės magišką kvepalų Ecco Bella Eau de Parfum, nes jis veža savo jausmus į visiškai kitą pasaulį. Tai leis Jums jaustis spontaniškas, atsipalaidavę ir pailsėję. Produktas yra organinių ir glitimo. Ji taip pat kvepia sudėtingas ir viliojanti. Ar bandyti šį kartą.

Kaina: $ 21

Kur nusipirkti: 

Http://www.amazon.com/Ecco-Bella-Parfum-Lemon-Verbena/dp/B000KHKG52/ref=sr_1_1?s=beautykeywords=lemon+verbena+perfume

4. „Le Couvent Des Minimes Formulės Ne 301:

Pagaminta Prancūzijoje, šis elegantiškas stiklinis purškimo butelis žada, kad kvapas malonus ir viliojantis visais laikais. Jame yra kvapiųjų augalų ir kitų natūralių ingredientų, kad bus sužavėti jums ir aplinkiniams gerumo. Atrasti citrinų ir Verbena šviežumą, pirkti tai dabar!

Kaina: 80 $

Kur nusipirkti: 

Http://www.amazon.com/Couvent-Minimes-Formula-Verbena-Toilette/dp/B0013MXEWK/ref=sr_1_29?s=beautykeywords=lemon+verbena+perfume

5. 2 Parašas Klubas citrina Verbena „L’Eau de Toilette:

Tai kvepalai kvepia skanus iš tiesų. Produktas neseniai patvirtino rinkoje ir pelnė gana gerą reputaciją iki šiol. Ji žada trukti jums ilgą laiką ir yra visiškai be vargo. Jūs turite išbandyti šį vieną kartą!

Kaina: $ 33

Kur nusipirkti: 

Http://www.ebay.com/itm – 2-PARAŠAS-CLUB-A-citrinų VERBENA-LEAU-DE-Toaletowe – 4-OZ-EACH- – 191524984978

6. Parfumuotas Vanduo Citrinų Verbenų vienos uncijos:

Tai kvepalai kvepia sudėtingas ir madingas. Dabar jis yra parduotas už mažesnę kainą, kuri suteikia jums geresnį pagrindo jį pirkti. Jei ieškote kažko šviežio, švaraus ir citrusy, turite pasiimti šį vieną!

Kaina: $ 22

Kur nusipirkti: 

Http://www.amazon.com/Eau-Parfum-Lemon-Verbena-Ounces/dp/B00P7DEP2E/ref=sr_1_44?s=beautykeywords=lemon+verbena+perfume

7. Lemon Verbena kvepalai aliejus:

Jei esate pavargę nuo purškimo butelių, išbandykite visus naujus citrina Verbena kvepalai aliejaus. Tai be alkoholio ir dažų, ir ateina į ritinio rutulio butelį. Jis tinka tiesiai į jūsų piniginei, ir jūs galite jį nešiotis net tada, kai jūs keliaujate ore. Produktas yra labai ekologiškas ir yra citrinos, apelsinų ir Verbena gerumą.

Kaina: 11 $

Kur nusipirkti: 

Http://www.amazon.com/Lemon-Verbena-Perfume-Oil-Small/dp/B00BOJERZ0/ref=sr_1_4?s=beautykeywords=lemon+verbena+cologne

8. Lemon Verbena roll on Kvepalai aliejus:

Dabar tai yra dar vienas ritinėlis nuo produkto galite pabandyti! Jame yra citrinų ir verbenų per daug ir yra populiarus tarp daugiausia dėl savo švelnaus aromato. Šiuo metu produktas yra prieinama nebrangios kainos. Jei norite griebtis to, nebus geresnio laiko nei dabar!

Kaina: 7 $

Kur nusipirkti: 

Http://www.ebay.com/itm/Lemon-Verbena-Roll-On-Perfume-Oil – 1-3-oz-Amazing- – 251634026822

9. Lemon Verbena kvepalai Eu Purškiamas Tualetinis 1.7:

Šis produktas suteikia jums 8 uncijos viso ir kvepia visiškai nuostabu. Jis ateina su garantija, gavo puikių atsiliepimų tiek toli ir tikrai turėtų būti ant jūsų sąraše. Tik su 5 iš jų paliko sandėlyje, ji būtų protinga užsakymą dabar.

Kaina: $ 23

Kur nusipirkti: 

Http://www.amazon.com/LEMON-VERBENA-Perfume-Toilette-Spray/dp/B0029ZXYLG/ref=sr_1_8?s=beautykeywords=lemon+verbena+perfume

10. Vonia ir kūnas darbai LeCouvet verbenų ir citrinų Kvepalai:

Vonios ir kėbulo darbai yra žinoma dėl savo kvepalus ir kūno purškalai. Kvepalai neseniai įėjo į rinką ir padarė gana daug pardavimų iki šiol. Kvapas yra saldus ir super seksualus ir gaminys taip pat galimas už specialią diskontuota kaina. Pasiimti prieš tai per vėlu.

Kaina: $ 71

Kur nusipirkti: 

Http://www.ebay.com/itm/BATH-BODY-WORKS-LE-COUVENT-VERBENA-LEMON-EDT-PERFUME – 1-7-OZ-paskutinės AVAILABLE- -? 391080686299 Pt = LH_DefaultDomain_0 & maišos = item5b0e39b2db

Privalumai Lemon Verbena:

1. Citrinų Verba, kai imamasi arbatos arba žolelių gėrimo forma, gali atleisti jus nuo virškinimo trakto spazmai. Jis taip pat sumažina vidurių užkietėjimą ir viduriavimą simptomus. (1)

2. Taip pat efektyviai gydo peršalimo, karštligės, vidurių pūtimas, astmos simptomus ir spazmai.

3. Citrinų Verbena taip pat naudojamas veido priežiūros ir odos gydymui. Jame yra anti-uždegiminių savybių, kad bus atgaivinti odą, darbas kaip sutraukiantis ir išvalyti savo veido visiškai (2). Turite pridėti prie savo grožio režimą, jei jūs dar ne!

4. Jei per pabrėžė darbe arba jei manote, kad jūsų veiklos blogėja, turite išbandyti citrinos verbena arbata. Jis maitina visą kūną, savo nervų sistemą ir sumažinti stresą gerokai (3).

5. Galutinis naudos citrinos Verbena yra jos gebėjimas kovoti su mieguistumas ir padidinti energiją, pasitikėjimą ir dinamiškumą. (4) Tai leis Jums jaustis kietas, pailsėję ir pakylėta.

Citrinų Verba, todėl yra ne tik sudedamoji dalis panaudota skanus kvepalai, bet ir žolė, kuri pagerina bendrą savijautą.

Jei kai kurie iš jūsų nežinojo, jis taip pat naudojamas kulinarijos pasaulyje parengti mėsos patiekalai, faršas ir kepinių. Kai kurie iš geriausių potpurri mišinių iš visame pasaulyje yra pagaminti su citrinos Verbena pagalba. Jei jūs ne bandė šią žolė, tai pats laikas tai padaryti.

Ar bandėte nors iš citrinų Verba kvepalai dar? Ar jums patinka kvepalų? Taip pat buvo žinote savo privalumus pertekliaus? Ar mums žinoti, žemiau esančiame komentarų laukelyje.

load...