10 netikėtų Peppermint arbatos šalutinių poveikių

Pipirmėčių-žodis asocijuosis vaizdai burbulas dantenas, tiesa? Bet, pipirmėčių taip pat naudojami siekiant suteikti skonio įvairių kitų produktų. Kai kurie iš jų yra dantų pasta ir arbata. Ji yra aktyvus ingredientas įvairių vaistų ir kosmetikos produktų. Pipirmėčių augalai paprastai randami Europoje ir Azijoje. Kai kurios rūšys taip pat auga Australijoje, Pietų Afrikoje ir Pietų Amerikoje. Augalų žydi nuo liepos till rugpjūtį. Šio kvapnus augalo lapai yra tamsiai žalios spalvos.

Pipirmėčių arbata yra nuostabi būdas mėgautis gydomųjų savybių pipirmėčių. Tai caffeine- nemokama ir yra žinomas dėl savo gydomųjų savybių. Arbata paruošta iš džiovintų lapų pipirmėčių augalų. Ji stiprina imuninę sistemą ir taip pat mažina stresą ir nuovargį. Tačiau, yra keletas stebina pipirmėčių arbatos poveikis, kuris gali būti kenksmingas.

10 šalutinį poveikį Pipirmėčių arbata:

Štai keletas iš pipirmėčių arbatos šalutinis poveikis, kuris gali padaryti jūs Nozvērēties šį kvapnus gėrimas:

1. Nepatartina asmenims su dispepsija problemą:

Asmenys, kenčiantys nuo skrandžio veiklos sutrikimas problemą prieš atimantis pipirmėčių arbata turėtų pasitarti su savo gydytoju. Tai gali trukdyti virškinimo sutrikimas vaistus ir sukelti daugiau šalutinių poveikių.

load...

2. Mažina cukraus kiekį:

Pipirmėčių arbata taip pat mažina kraujo cukraus kiekį organizme. Ši arbata taip pat gali sąveikauti su cukriniu diabetu narkotikų. Taigi, asmenys, kurie yra diabetinė turėtų vengti šią arbatą ar priimti jį, pasikonsultavusi su savo gydytoju.

3. Alerginės reakcijos

Šalutinis poveikis, pipirmėčių arbata taip pat gali sukelti besivystančių alergines reakcijas. Galvos skausmas, pakitusi pėdų ir burnos opos yra kai kurie iš pipirmėčių alergijos simptomus. Jeigu jūs pastebėjote, tokius simptomus, venkite vartoti arbatą arba kreiptis į gydytoją.

4. Nepatartina Virškinimo stemplės refliukso liga:

Tiems, su hiatal išvarža ar virškinamojo stemplės refliukso liga (GERD), turi vengti pipirmėčių arbata. Nors kai kurie žmonės gauti atleidimą nuo GERL simptomų, kiti pranešti blogėja jų simptomus su pipirmėčių arbata naudojimui. Pipirmėčių atpalaiduoja sfinkterio, bet ji taip pat leidžia skrandžio rūgštys grįžti į stemplę.

5. Skatina Menstruacija Poveikis:

Pipirmėčių aliejus skatina Menstruacija poveikį, o tai reiškia, kad ji gali paskatinti gimdos kraujotaką ir įdėti nėštumo rizika. Nors pipirmėčių arbata yra mažiau sumą pipirmėčių, tai geriau, kad būtų išvengta pipirmėčių arbata arba iki vartojančiomis puodelį pasitarkite su gydytoju. Nėščios ir žindančios moterys turėtų likti nuošalyje nuo pipirmėčių visų formų, kad būtų saugūs.

6. Stiprus kūdikiams:

Pipirmėčių arbata yra laikoma labai stiprus mažiems vaikams ir kūdikiams. Tai gali sukelti kvėpavimo sunkumų ir deginimo pojūtis burnoje. Tai geriau, prieš pateikdami ją į savo kūdikiams ir vaikams, pasitarkite su gydytoju. Nesvarbu, pagunda, venkite duoti net mažas dozes pipirmėčių arbata su savo vaiku.

load...

7. Vaistų sąveika:

Pipirmėčių arbata taip pat trukdo kai kurių konkrečių vaistų. Vaistai, kurių imtasi skrandžio rūgšties, kraujo spaudimas, ciklosporino ir diabeto, sąveikauti su pipirmėčių arbatos ir sukelti šalutinį poveikį. Taigi, jei esate vaistus nors iš šių sveikatos problemų, pasakyti „ne pipirmėčių arbata.

8. Užterštumas:

Maisto ir vaistų administracija (FDA) nesuteikia licenciją žolinių papildų ir arbatos gamybai. Taigi, nėra jokios garantijos, kad pipirmėčių arbata esate vartojančiomis yra neužterštas.

9. Skrandžio sutrikimai:

Vienas iš pagrindinių šalutinio poveikio pipirmėčių arbata yra rimtų skrandžio sutrikimus. Viduriavimas, raumenų skausmas, mėšlungis, mieguistumas, drebulys ir upuść širdies plakimas yra vieni iš šalutinio poveikio per vartojimo pipirmėčių arbata.

10. Skrandžio opos:

Čia ateina sunkus šalutinis poveikis pipirmėčių arbata! Daugelis gydytojų pataria žmonėms su skrandžio opos, siekiant išvengti pipirmėčių arbata. Svarbu išvengti ypač todėl, kad jame yra mentolis, kuris gali pabloginti opa ir sukelti jų tolesniam pažeidimui.

Pipirmėčių arbata yra laikoma veiksminga ir saugi, kai jūs jį naudoti atsargiai. Jos geriau pasikonsultuoti su gydytoju ir visiškai diskutuoti apie pipirmėčių arbatos nauda sveikatai ir šalutinį poveikį prieš išgyvena savo privalumus ir trūkumus.

Ar jums patinka jūsų puodelio pipirmėčių arbata? Ar jūs kada nors patyrė bet kokį šalutinį poveikį, pipirmėčių arbata? Pasidalink su mumis komentarus skyriuje žemiau.

Nuorodos: 1

load...