10 netikėtų citrinų arbatos šalutinių poveikių

Jūs nenorite būti osteoporozės ar opos, kaip jums augti metai auka, ar ne? Na, tai yra tai, kas gali atsitikti, jei jūs ir toliau gerti per daug citrinos arbata kiekvieną dieną. Sukrėstas, yra ne jums? Taip, citrinų arbata šalutinis poveikis! kuris, jei nėra laikoma, gali būti pavojinga jums ateityje.

Nors tai yra naudinga įvairiais būdais, yra tam tikrų būdų, kur per daug jo vartojimo gali būti kenksmingas. Nori žinoti, kas jie yra? Tada nereikia skaityti.

Top 10 Lemon Tea šalutinis poveikis

Patikrinkite čia keletas rimtų šalutinių poveikių citrinų arbata. Skaitykite daugiau sužinoti.

1. Dantų Erozija:

Žmonės, kurie vartoja citrinų arbata reguliariai požymių dantų emalio erozijos. Citrinų arbata gali būti tyli žudikas dantis emalio, todėl jūsų dantys jautrūs ūminio skausmo ir jautrumo staigių temperatūros pasikeitimų.

load...

2. Rėmuo:

Pernelyg didelis vartojimas citrinos arbata gali pakeisti pH kiekiui skrandyje ir žarnyne, sukelia rūgštus refliukso, kur rūgštis iš skrandžio juda iki stemplės. Tai gali sukelti deginimo pojūtis krūtinėje ir kartais vėmimas.

3. Dehidratacija:

Ypatingais atvejais, citrina veikia kaip diuretikas. Tai tiesiog reiškia, kad jis sukelia dehidrataciją organizme pagal dažnas noras šlapintis. Vartojimas citrinų arbata gana dažnai gali įrodyti, pavojingas ir gali sukelti dehidrataciją organizme.

4. Opa opos:

Geriamojo per daug citrinų arbata gali dirginti gleivines ir potencialiai sukelti Opa opos. Citrinų arbata gali žaisti sumaištį burnoje.

5. Nesaugu nėščiai moteriai:

Nėščios moterys, patariama prieš citrinų arbata vartojimą, nes jame yra kofeino. Nesaikingas citrinų arbata gali sukelti persileidimo ar kitų sunkių šalutinių poveikių.

6. Nesaugu žindančių motinų:

Žindyvėms savo kūdikius, taip pat turėtų ignoruojama citrinų arbata. Taip, tai gaivus – tik ką išnaudotos naujos motinos poreikius. Bet kofeinas iš arbatos gauna sumaišytas su pienu ir gali pakenkti prasta kūdikio, kuris yra priklausomas nuo pieno, kuris yra vienintelis jų mityba.

load...

7. Osteoporozės:

Citrinų arbata tyliai pylimas iš didelį kiekį kalcio iš organizmo per šlapimą, kuris gali sukelti osteoporozę vėlesniuose gyvenimo etapuose.

8. Sugeria aliuminio:

Jei norite pridėti citrinų savo arbata, aliuminio esantis arbatos gauna absorbuojamas organizme, kuris neturi atsitikti, jei jūs gerti įprastą arbatą. Tai absorbuojamas aliuminio gali sukelti toksinį poveikį organizme, kurie gali sukelti encefalopatijos, osteomaliacija ar aplastinė kaulų liga, proksimalinės miopatijos, padidėjusi infekcijos, padidėjo kairiojo skilvelio masės ir sumažėjo miokardo funkciją, ir mikrocitinė anemija labai aukšto lygio ir net staigios mirties ,

9. Alzheimerio:

Tyrimai susiję su citrinų arbata vartojimas su atsižvelgdamas Alzheimerio liga vėlesniais gyvenimo etapais galimybes. Reguliarus vartojimas citrinos arbata gali sukelti kaupimosi apnašas smegenyse, kuris buvo susijęs su Alzheimerio pradžios.

10. Skrandžio problemos:

Kai kuriems žmonėms, reguliariai suvartojamų citrinų arbata gali sukelti skrandžio skausmas, viduriavimas, dirgliosios žarnos sindromas, ir net opos.

Visi šie šalutiniai poveikiai citrinų arbata yra rimtas, tačiau jie nereiškia, kad jums susilaikyti save visiškai iš savo kasdienio šaltinis poilsiui. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai būti arba vidutinio sunkumo. Negalima gerti daugiau nei vieną puodelį per dieną ir, jei įmanoma, išvengti jai pirmas dalykas ryte, kai jūsų skrandis yra tuščias. Jei manote, kad jokių simptomų, pavyzdžiui, dantų jautrumas, pilvo skausmas ar pykinimas, duoti šio įpročio pertrauką ir kreiptis į gydytoją ir kruopščiai diskutuoti apie citrinų arbatos nauda ir šalutinis poveikis. Priešingu atveju, Cheers į citrinų arbata!

Ar jums patinka jūsų paros dozę citrinų arbata? Ar pastebėjote bet kurį iš šių citrinų arbata šalutinis poveikis? Ir jūs žinote, jokių kitų citrinų arbatos trūkumai? Ar pasidalinti su mumis komentarus skyriuje žemiau!

load...