10 klasikinių Updo šukuosenų Nuo 60-ųjų

Nors 21-ojo amžiaus yra žinomas dėl visų dalykų šiuolaikiškas, mes ne tai bando saldus 60-ųjų šukuosena. Nieko, bet per data, tai hipis-Chic ir madingas stilius yra lengva atkurti ir visiškai # HOTD (šukuosena dienos) vertas. Nuo Marion Cotillard anketa avilys į Joelle Carter Iškilioji iki surišti į uodegą, kažkiek trumpąją Plaukų spiration nuo šių retro karalienių.

Skaityti priekį nutempti TEN 60 įkvėptą updos visiškai stilių.

1. Šoninio Atėjo Avilys:

Geriausi ženklai Marion Cotillard, kas skirstomos 60s stiliaus su šiuo puikiu avilys prie kraujo ryšius Kanų premjera. Aktorė atrodo rūkyti karšto su šiuo šukuosena, ir mes ypač patinka Marion teisė atsiskyrimas, kad rėmai veidą gražiai. Norint pasiekti šį išvaizdą, naudokite anti-garbanos ir pin plaukus iki sandariai išvengti flyaways. Kai daroma stiliaus, suporuoti su minimaliomis makiažas ir nuogas lūpų.

2. Pusė Avilys:

load...

Tuo 85TH metinės akademijos apdovanojimai, dainininkė Adele nešiojo savo plaukus į pusę avilys – puikus šukuosena su prabangos prieskoniu. Mes mylime tai, kaip šviesą savo išvaizdą yra, su tūrio gale ir ilgų, veido kadravimo kirpčiukai iš abiejų pusių. Ji dar labiau atitiko jai atgal šukuoti iki-daryti su itin ilgomis blakstienomis, porceliano sklandžiai odos ir nuogas, matinės lūpos.

3. Pusė sudaro pusę žemyn:

Dėl sudėtingos ir retro išvaizdą, semtis įkvėpimo iš Zooey Deschanel ir pridėti neįprastą bandelė su savo stilingu pusę up’do. Norint pasiekti šį išvaizdą, padalinti plaukus į dvi dalis ir prisegti apatinį skyrių išjungtas. Subtiliai backcomb viršutinį skyrių, pasukti jį į didesnį bandelė ir pritvirtinkite jį su Bobby smeigtukai. Atleiskite apatinį skyrių plaukų ir baigti jį išjungti taikant Shine serumą.

4. Avilys Su Bangs:

Jei visada buvo su Audrey Hepburn avilys su šoniniais kirpčiukai ventiliatorius, bet neturite laiko ar gera plaukų priežiūros produktų traukti ją išjungti, čia yra jūsų sprendimas: Gizzi Erskine Vintage avilys, kurį ji akmenis pre- BAFTA šalis. Aktorė suporuotas savo aptakus UP-padaryti su juoda suknelė, spalvingas pareiškimas papuošalų ir Driežas, minimaliu makiažu, įskaitant koralų lūpos – kaip Audrey!

load...

5. Iškilioji Iki Bandelė:

Wow, tikrai! Cheryl Cole atrodo Smokin ‘karšto šį romantišką ir prašmatnus Holivudo stiliaus šukuosena. Gana dainininkė suporuotas savo nepatogus, Iškilioji iki bandelė su juodu Mullet suknelę, svajingai Smokey akis, ir nuogas lūpas prie Foxcatcher premjera Kanuose. Suteikite savo Vintage Bandelė papildomų tekstūrą sukant skyrių plaukus į bandelė už galvos.

6. Aukštos Vytos Bandelė:

Visiškai Picture Perfect: Katie Cassidy anketa dviejų atspalvių šviesūs aukštos susukti bandelė ir spalvingas, platus šypsena būtų atpažįstamas visur. Bandelė prideda tiek žaismingumo, o susiraizgiusių posūkiais mums primena eros praėjo. Ir rezultatas? Nesenstanti stilius kiekvienai progai.

7. Avilys Žemas ponis:

Joelle Carter atrodo apsvaiginimo su savo vario šviesius plaukus 60s avilys mažo plaukai surišti į uodegą, įrodantys mums, kad šukuosena gali niekada, niekada neišeina iš stiliaus. Mes mylime Plonas, Šoninės sprogimo, kad įdrėskimai jos skruostą, o nuslėpti savo kaktą. Imituoti šį išvaizdą, imtis tvirtinimu aktorė ir praktika, kol tobula.

8. 60 aukšto Plaukai surišti į uodegą:

Šiuolaikinės Diva, Kate Beckinsale atrodo gražus ir pasiruošęs su savo 60-aisiais įkvėpė didelį plaukai surišti į uodegą. Tiesiog pridėkite šiek tiek plaukų lakas ir erzinti savo plaukus, ir voila! Jūs turėsite puikią sudėtingas išvaizdą.

9. Prancūzų Tvist:

Nebijokite pasukti plaukus kaip prie „Mercedes-Benz Fashion Week šį modelį. Atskiras plaukus į dvi dalis ir pasukti aplink juos tarpusavyje ne savo pakaušį ir pin į vietą. Galutinis rezultatas: spalvingi Retro prancūzų Tvist.

10. Vytos šukuosena:

Šiek tiek retro, šiek tiek moderni, bet ir nuostabi daug. Julia Robert savo vytos talpus šukuosena yra puikus išvaizdą vestuvėms ir šalims. Oskaro apdovanota aktorė poros jos struktūrą ir elegantiška šukuosena su brūkštelėjimus juodo akių kontūro ir nuogas lūpų.

Kaip šis pranešimas? Leiskite mums žinoti savo mintis į komentarus skyriuje žemiau!

load...