10 gražių Pietų Indijos mergaičių šukuosena

Moteris sporto storas, juodas, liemens ilgis garbanos pietinėse dalyse Indijoje yra gana įprastas reginys, kaip trumpi šukuosenos vis dar ankstyvojoje stadijoje, atsižvelgiant į daugiau konservatorius mąstyseną Pietų Indijos šeimų. Nors pietus Indijos vestuvių išlieka tradicinis reikalas plataus, tai, kad vis daugiau moterų dabar yra atvira eksperimentuoti su madinga šukuosena ir aksesuarai rodo tam tikrą pakilimą mados bangos. Programos „pynė“ vis dar išlieka pati populiariausia pasirinkimas dėvėti tarp pietų Indijos moterų plaukus, bet su keliais papildymais, tai yra įmanoma, kad iki mados dalmuo be upstaging tradicinę išvaizdą.

Pietų Indijos šukuosena mergaitėms:

Čia yra mūsų dešimties pasirinkimai Pietų Indijos šukuosenos mergaitėms. Sporto juos kitą vestuvių ar šeimos susibūrimo yra tikri, kad vadovai savo ruožtu savo kelią!

1. Paprastas BRAID su „Maangtika“ ir gėlių Priedai:

Tai gali būti puikus šukuosena, jei jūs gaunate iš „Maangtika ‘teisingas pasirinkimas. A „Maangtika“ yra plaukų aksesuaras, kuris ateina su juostos puošia plaukus. Naudoti kai jazminų sruogų nuslėpti mazgą, iš kur pynė būtų kilę. Tai pats geriausias iš pietų Indijos nuotakos šukuosena ilgi plaukai!

2. „Maangtika“ ant plaukai Mid Skirstomi ir atgal klostes:

Norėdami gauti šią išvaizdą, pirmas žingsnis būtų skyriuje viduryje karūną plaukai. Turėtų būti atliktas „Maangtika“ sėdėti ant atsisveikinimo su stora dantį plaukų gale iš kur Plisuotos skyriuje būtų pradėti. Naudokite šviežių gėlių, pavyzdžiui, baltos jazminų galite pridėti Regal liesti.

load...

3. Elegantiškas Atgal Bandelė:

Vyresnio amžiaus moterims taip pat gali sportuoti stilingas šukuosena vakarėlį ar vakaronė. Jums reikės klaidingą plaukų aksesuaras kaip bandelė duoti šiek tiek garsą į plaukus.

4. Retro stiliaus Su Klostės:

Tai retro stiliaus šukuosena galima pasiekti atlikdami Plakta pridėti šiek tiek garsą į plaukus ir tada mova su tvarkingas klostyti veikia kartu vienoje pusėje. Kai Plakta yra vieta, likusi plaukai turi būti nupoliruotas iki pusės ir tada apipinti todėl lieka tik tos pusės. Jei jūs neturite plaukai pakankamai ilgai, kad pateisintų šią išvaizdą, tada naudokite plaukų plėtinių rekomenduojama. Naudoti dideliame gėlių baigia retro išvaizdą.

 [Skaityti: Vestuvių šukuosena vidutinio Plaukų]

5. Plisuotos ir brangakmeniu Apžvelkite:

Kitas populiarus paprastas šukuosena Pietų Indijos mergaitės, kuri suteikia spalvingi išvaizdą yra gana paprasta stiliaus. Pabandykite šį vieną iš tik jei turite tinkamą rūšies priedai. Tuo atveju, trumpais plaukais, tai atrodo galima pasiekti pailginti plaukus su plaukų plėtinių.

6. Bandelė Šukuosena su priedais:

Šis stilius yra gražus Tvist į tradicinį bandelė, kuri paprastai yra dėvėti ne sprando vyresniųjų. Padaryti erzino atgal bandelė, nebūtinai viršuje. Užpildykite pagal puošia galvos priekyje gražus plaukų aksesuaras, kuris atitinka su „Maangtika“, bet neturi vidurinioji atsiskyrimas išvaizdą.

load...

7. Pintas šukuosena su bandele ir gėlių Tvist:

Tai gali būti puikus šukuosena, jei norite naudoti šviežių gėlių plaukus. Jums reikės gėlės dviejų kontrastingų spalvų. Įdėkite jį į vytos mados aplink tvarkingai tinklelio plaukus ir accessorize su brangakmeniais.

8. Karūnuotas ir Garliava Apžvelkite:

Tai žvilgsnis būtų nepilna be drąsių plaukų priedų naudojimo. Pačiame viršuje yra maža karūna siekiant suteikti dangaus išvaizdą. Bandyti tai atrodo tik tada, jei jūs turite turėti daug gėlių jūsų dispozicijoje prabanga.

9. Gėlių Suvynioti ir pintas šukuosena:

BRAID plaukus tvarkingai į visą jo ilgį. Pridėti kutai ties nerijos pabaigoje. Dabar wrap pynė gėlių kryptis tokia, kad nėra tarpų tarp sruogų. Naudokite plaukų aksesuaras yra neprivalomas.

10. Visas ilgis Gėlių Apžvelkite:

Tai dar vienas tinklelio šukuosena, kuri yra padengta visą ilgį su gėlėmis. Vidutinio Skirstomi su gana sunkus „Maangtika“ baigia išvaizdą.

Pietų Indijos vestuvių šukuosenos mergaitėms yra daugiau apie gražinimo ir naudojant priedus ant plaukų. Taigi atsargomis savo papuošalų dėžutė su teise natūra plaukų aksesuarai ir eiti į priekį ir gauti, kad puikus išvaizdą. Galų gale, tai yra plaukai ir make-up, kad baigia spalvingi aprangą išvaizdą.

Vaizdas šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...