10 geriausių meditacijos vaizdo įrašų

Ar jūs kada nors praktikuoja meditaciją namie? Jei ne, tada atėjo laikas jums pradėti praktikuoti ją ir patirti magišką skirtumą jis palieka kiekvieną kartą.

StyleCraze siūlo Jums asorti ir geriausia informacija apie įvairių rūšių meditacijos kartu su įvairiais būdais jį ir jo naudą praktikoje.

Labai svarbu, tačiau reikia nepamiršti, kad meditacija yra nieko, bet koncentracijos. Nesvarbu kokios meditacijos jūs, koncentracija yra kas bus jums rezultatus. Tai gali būti padaryta bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje. Visa tai trunka rami vieta ir laikas.

Check out šių TOP 10 medituoti vaizdo įrašus iš youtube.com ir patirti skirtumą sau.

load...

„YouTube“ Meditacija įrašai

1. Ši meditacija vaizdo įrašas yra vienas populiariausių dėl YouTube.com ir turi daugiau nei 50.000 peržiūros. Vaizdo paaiškina kiekvieną aspektą ir pagrindinius reikalavimus atlikti tarpininkavimą. Jis prasideda apibūdinant gerą laikyseną svarbą tarpininkavimo. Ji turėtų būti labai patogus ir stabilus. Bet fizinė veikla ar Vibracija yra veikla, kuri turėtų būti sustabdytas, atsipalaiduoti savo protą ir sielą.

2. Tai ypač vaizdo meditacijos turi daugiau 1lakh nuomonę ir šimtai mėgsta, pasakoja apie dvasinę realybę. Tai yra programa, meditacijos ir Meditatyvinė patirtimi. Žiūrėdami šį vaizdo įrašą, pasakotojas prašo mums atsipalaiduoti ir tiesiog eiti su savo srautu, be analizuojant vaizdo įrašą. Įvairiuose meditacija yra gerai paaiškino ir taip pat teigia, kad „tarpininkavimas yra sąmonės į mūsų vidinį“ aš „kelionė“.

3. Šis vaizdo įrašas yra pirmoji dalis iš gilaus atsipalaidavimo mediation- žengia į vidų „Brahma Kumaris“ Su daugiau nei 1lakh 30thousand nuomonėmis. Tai iš tiesų dėl e populiariausių video youtube.com. Jis prasideda aiškinant atsipalaiduoti mūsų kūnui, protui ir žengia į vidinį „aš“ ir atjungti save nuo dalykų aplink mus, kol mes pradėti su meditacijos svarbą. Su raminantis fonas dera ir aprašymo, šis vaizdo įrašas yra idealus, jei norite atsipalaiduoti savo protą ir kūną tam tikrą laiką.

4. Nufilmuota ypač žinomas kaip t jis „smegenų masažo vaizdo“, kuri yra paprastai nėra tarpininkavimo vaizdo. Juo siekiama nuraminti ir atsipalaiduoti savo smegenis su raminančių dažniais, kad vaizdo gamina ir padės mūsų protas pasiekti atsipalaidavę. Jis yra praturtintas su „Binaural beats“, kuri teigia, kad gilinti atsipalaidavimo procesą. Šis vaizdo įrašas yra gana naudinga siekiant sumažinti ir panaikinti stresą ir galvos skausmą.

load...

5. Nufilmuota žinomas kaip vadovaujasi meditacijos, kuri aiškiai paaiškina, kaip svarbu naudą ir labai sudėtingą informaciją apie meditaciją. Tai suteikia didelį palaimingą atsipalaidavimą jūsų kūno ir proto. Jame pagrindinis dėmesys skiriamas specialiai dėl įvairių kvėpavimo technikų nuraminti savo protą. Su raminantis fonas dera (garso bangų) ir aprašymą, šis vaizdo įrašas yra idealus, jei norite atsipalaiduoti savo protą ir kūną tam tikrą laiką.

6. Labai vingrus dar realu tarpininkavimas vaizdo įrašą, kuris įgijo maždaug 7 Gamtinės lakas nuomonėmis, todėl neabejotinai vienas iš populiariausių tarpininkavimo vaizdo. Tai animacinis vaizdo įrašą, kuris paaiškina įvairias priežastis, dėl kurių asmuo negali būti galėtų tarpininkauti, net jei jis nori tai padaryti. Ji supažindina mus su vieną akimirką tarpininkavimo technika. Tai visų pirma paaiškina jums 1- minučių tarpininkavimo ir su praktika, jūs galite sumažinti laiką, ir galiausiai pasiekti vieną akimirką meditacija.

7. Vaizdo suteikia jums su gilia tarpininkavimo patirtį su savo žavinga ir labai ramios muzikos. Jis sukuria atpalaiduojančią ir pamaldus atmosferą aplink jus, ramina nervus ir ramina savo protą, kuris padės jūsų tarpininkavimo. Tačiau tai nesuteikia jums jokios informacijos apie meditacijos procedūros.

8. Šis vaizdo įrašas buvo įdėti u garsaus „Yuttadhammo Bhikkhu“ ir paaiškina, kaip praktikuoti meditaciją taikiai ir efektyviai, be jokios religinės kodas tikėjimo reikalavimą. Tai informatyvus vaizdo paaiškina tarpininkavimo prasmę ir taip pat kilmę ir pagrindus tarpininkavimo praktika.

9. Iš 6 meno tarpininkavimo Series „Yuttadhammo Bhikkhu“ tęsinys, ši vaizdo orientuota į „vaikščioti tarpininkavimą“ techniką. Tai unikalus metodas turi tuos pačius privalumus kaip sėdi tarpininkavimo, taip pat padeda mums atsiduoti į fizinį aktyvumą, kartu su tarpininkavimo tuo pačiu metu. Ėjimo tarpininkavimas pamažu populiarėja visame pasaulyje.

10. Paskutinis video yra 4 minutės tarpininkavimas dėmesio specialiai ant studentų. Šis vaizdo įrašas yra gana naudinga už tarpininkavimo pradedantiesiems, nes ji suteikia tam tikrų greitai ir naudingų patarimų. Reguliariai praktika, ji padeda galandimo atmintį, išlaikant geldutė ir padidinti koncentraciją galią tarp studentų.

Tikimės, kad jums patiko šių TOP 10 vaizdo įrašus iš youtube.com. Mes bus atgal su kai kuriais daugiau meditacijos praktiką. Ar išlaikyti apsilankymą.

load...