10 geriausių maisto produktų vaikams augti aukštesniam

Kaip tėvai, mes visi norime, kad mūsų vaikai auga aukščio ir būti sveiki! Ar žinote, kad tai, ką jūs maitinate savo vaikus vaidina svarbų vaidmenį, kaip aukštas, jie auga? Tačiau akivaizdu, kad yra visi mes darome, kaip motinų ir tėvų visą laiką. Bet tai yra šiek tiek sunku sekti labai ilgą sąrašą ar ne? Leiskite mums padaryti tai lengviau tada, čia yra iš geriausių maisto produktų, kurie padeda vaikams augti aukštas sąrašas!

Top 10 maisto produktų, kurie padeda vaikams Grow Taller:

Jei norite, kad jūsų vaikai augti aukštesni, yra tam tikrų maisto produktų, kad jums reikės integruoti į savo mitybą. Šie super maistas padės jūsų vaikams įvairiais būdais, išskyrus didinant jų aukštį. Čia yra 10 sveikų maisto produktų, kurie padės jūsų vaikams augti aukštesni ir stipresni:

1. Kiaušiniai:

Baltymai yra maistinių medžiagų, kurios vaidina didžiausią vaidmenį didinant savo vaikų ūgį, todėl įsitikinkite, kad jie valgo kiaušinį kiekvieną dieną. Padaryti jiems Yummy omletas arba virtą kiaušinį pusryčiams yra puikus būdas pradėti savo dieną ir gauti baltymų, į savo kūną!

2. Pieno:

Pieno alsuoja kalcio, kuris yra puikus kaulų augimui, taip pat stiprumo. Baltymai taip pat gerai įsisavina pieną. Gauk savo vaikus gerti pieną kasdien ar padaryti skanūs patiekalai, kurie alsuoja pieno gėrio. Tai yra geriausias maistas vaikams augti aukštesni.

load...

3. Soja:

Gauk savo vaikus valgyti daugiau soja, nes jie yra vegetariškas maistas, kuris yra turtingas baltymų. Jie pagerinti kaulų ir raumenų augimą. Galite sukurti daug Yummy receptai su soja, kad jūsų vaikai valgo šį nuostabų maistą.

4. Avižiniai:

Tai super-maistas yra daug baltymų ir turi mažą riebalų kiekį. Tai vienas iš sveikiausių maisto produktų tiems, todėl gauti savo vaikams valgyti reguliariai augti aukštesni.

5. Vištiena:

Receptai, kurie apima vištienos visada myli vaikus. Tai mėsos, kad yra sveikas ir turtingas baltymų.

6. Špinatai:

Taip, Popeye turėjo teisę visi kartu ir tai, ką jūs galite pasakyti savo vaikams! Špinatai yra super Vegetaras, kad bus ne tik suteiks jūsų vaikai jėgų, kad jiems reikia, bet taip pat suteikti jiems geležies ir kalcio. Šios dvi maistinės medžiagos yra svarbu įsitikinti, kad jūsų vaikai auga aukščio!

7. Morkos:

Morkos yra gausu vitamino A, kuris padeda iš organizmo baltymų sintezei. Žalios morkos yra didžiausias kiekis šio vitamino, kad įtraukti juos į salotas arba gauti jūsų vaikai gerti šviežių morkų sulčių per dieną. Stebėkite juos augti ūgio greitai!

load...

8. Vaisiai:

Mes visi žinome, kad vaisiai yra svarbūs maisto produktai vaikams augti sveikas ir stiprus. Vaisiai, kuriuose yra daug vitamino A, tokių kaip mangai, Kantalupa ir persikų padės jūsų vaikai augti aukštesni ir stiprinti savo kaulus, kai jie yra įtraukti į savo mitybą.

9. Sveiki grūdai:

Gauti jūsų vaikai valgyti nesmulkintų grūdų maisto, kai jie gali! Jie yra sveikiausias pasirinkimas, kai kalbama apie grūdus, nes jie yra daug vitamino B ir geležies. Nesmulkintų grūdų duonos ir makaronai, taip pat grūdai yra nuostabus pasirinkimas, jei jūs norite, kad jūsų vaikai augti aukštesni!

10. Jogurtas:

Jogurtas yra fantastiška šaltinis vitamino D ir kalcio, kurie yra tiek svarbu vaiko augimo požiūriu aukščio. Jei jūsų vaikai yra ne fanai jogurto, gauti juos valgyti sūrio, o ne kaip tai taip pat yra gausu baltymų, kalcio ir vitamino D.

Jei norite, kad jūsų vaikai augti aukštesni, išbandyti tai, kad mes mėgstame vadinti geriausių maisto produktų, kurie padeda vaikams augti aukštesni ir pamatyti nuostabius rezultatus. Jie bus ne tik augti aukštesni, bet taip pat bus stiprūs ir sveiki!

load...