10 geriausių leucino turtingų maisto produktų

Ar žinote, kad Leucinas yra viena iš geriausių amino rūgščių pastato raumenų masę? Kada nors susimąstėte, ką maisto produktų sudėtyje yra didelis kiekis leucino? Jei jūs nežinote apie leucino arba net ne minties maisto produktų, kuriuose yra daug apie tai, jūs turite perskaityti šį postą.

Leucinas – trumpas:

Leucinas yra amino rūgštis, kuri yra naudojama riebalinio audinio, kepenų ir raumenų audinio. Naujausi tyrimai taip pat atkreipė dėmesį į leucino ir jos įtariamų raumenų stimuliuojančių savybių. Be to, leucinas padeda lėtai raumenų pablogėjimo su amžiumi. Tavo kūnas turi maždaug 39mg leucino vienam kilogramui Jūsų kūno svorio. Jei sveriate aplink 70kg, idealiai jūs turėtumėte turėti aplink 2,730mg leucino per dieną.

Kodėl Įtraukti Leucinas dietos?

Dabar, kad žinote, ką leucinas yra, pažvelkime, kodėl ji yra tokia svarbi. Valgyti dietos aukštas leucino suteikia savo kūną su pastoviu tiekimo šios amino rūgšties, nes organizmas negali sintetinti arba parduotuvėje leucinas ilgesnį laiką. Tai kodėl ji turi būti įtraukta į jūsų dietos.

Privalumai leucino:

Be stimuliuoja raumenų audinių augimą ir pagerinti kepenų funkciją, leucinas taip pat turi kitos naudos sveikatai, kuri apima:

load...
  1. Kontroliuoti cukraus kiekį kraujyje stimuliuodamas insulino gamybą (1)
  2. Kontroliuoti nutukimas (2)
  3. Sumažinus ir kontroliuoti cholesterolio kiekį
  4. Leucinas taip pat turi daug teigiamą poveikį jūsų kepenys ir raumenys (3)

Šios išmokos padaryti leucinas svarbi mitybos dalis, ta, kuri turi būti įtraukta į stabilaus augimo. Jo raumenų stimuliatorius gamta daro tai svarbu prieš ir po treniruotės papildas.

Taigi, leucinas turi daug privalumų Svarbi informacija apie sveikatą ir yra esminė amino rūgštis, kuri jūsų kūnas negali pagaminti. Bet kaip jūs gaunate rekomenduojamą kiekį leucino dietos? Na, turėdami maisto daug leucino, žinoma!

Leucinas turtingas maistas:

1. Parmezano sūriu (RAW):

Būdamas sveikas ir skanus paleisti, parmezano sūris, taip pat turi būti viena iš turtingiausių šaltinių leucino ten skirtumas. Parmezanas yra Didžiulį 121% rekomenduojamos suvartojamų su maistu leucino, netoli 3452 mg 100g sūrio.

2. Jautienos (kepta):

Jautienos yra labai populiarus ir kepsnys yra tikriausiai labiausiai paplitusi būdai rengiant šį puikia mėsą. Grilyje kepta jautienos yra skanus, mėsiškas ir daug baltymų. Taip pat didelis leucino, ir gali pasigirti 116% rekomenduojamos suvartojamų su maistu leucino.

3. Soja (Skrudinti):

Sojų pupelės turi daug naudos sveikatai ir yra daug antioksidantų. Jie yra vieninteliai daržovės funkcija šiame Leucinas turtingą maistą sąrašą. Skrudintos soja yra aplink 118% dienos rekomenduojamos suvartojamų su maistu leucino.

load...

4. Tunų (Virtos):

Tunas yra vienas iš populiariausių žuvų konservų pasaulyje. Norėdami gauti maksimalią sumą leucino, apsvarstyti galimybę naudoti šviežią tuną ir virimo ją. Virti tunų pasigirti 84% dienos rekomenduojamos suvartojamų su maistu už leucino.

5. Vištiena (virti):

Vištienos krūtinėlė yra vienas iš populiariausių mėsos rinkoje šiandien. Jis naudojamas, kad visus vištienos patiekalams rūšių ir yra gana sveika. Virti vištienos krūtinėlė taip pat yra geras šaltinis leucino, su apie 97% rekomenduojamos suvartojamų su maistu.

6. Kiauliena (Virtos):

Kiaulienos jau seniai laikomas blogai širdies sveikatai, dėl savo didelio Trans riebalų ir kalorijų kiekis. Kiaulienos, tačiau yra vienas iš geriausių šaltinių leucino ir yra maždaug 94% paros rekomenduojamo maistu suvartojamų amino rūgšties.

7. Moliūgų sėklos:

Moliūgų sėklos yra dar vienas puikus šaltinis leucino, pasigyrimas patogų 87% paros rekomenduojamo maisto suvartojimą.

Kitos leucinas maisto šaltiniai yra šie:

8. Aštuonkojai (virti):

Virti aštuonkojai yra aplink 77% rekomenduojamos suvartojamų su maistu leucino.

9. Žemės riešutai:

Žemės riešutai yra 66% rekomenduojamos suvartojamų su maistu leucino.

10. Baltos pupelės:

Baltosios pupelės yra 22% rekomenduojamos suvartojamų su maistu leucino.

Įtraukti šiuos Leucinas turtingą maistą į savo mitybą ir pradėti gauti į formą nuo šiandien. Pasidalinkite savo pažangą su kitais skaitytojais čia. Palikite komentarą žemiau.

load...