10 geriausių kosmetikos dantų klinikos Mumbajuje

Ar jūs norite, kad jūsų šypsena laimėti daug širdis? Yra visžalis putojantis šypsena savo svajonę? Net jei nesate gabus su puikia rinkinį dantims, nėra nieko nerimauti. Kadangi mokslas yra ten, kad padėtų jums. Estetinė odontologija yra idealus sprendimas visžalis putojančio šypsena. Tai metodas, siekiant pašalinti trūkumus iš jūsų dantys su keliais gydymo. Šios procedūros apima dantų balinimas, kepurės, tiltus, ortodontams, balta užpildų ir laminatės ar sluoksniuotosioms medžiagoms, nes jie yra visuotinai žinomas.

Estetinė odontologija taip pat gali būti vadinamas šypsena makeover. Mumbajus yra Kosmetinės Odontologijos klinikų centru. Bent šių specializuotų centrų komandos stengėsi pasiūlyti geriausias paslaugas ir sprendimus į žmonėms, ieškantiems kad tobulas šypsena.

Taigi, jūs negalite laukti, kad sužinoti, ką šie viršų klinikos, galite? Tada kodėl vėluojama? Sėdėti ir skaityti!

Top 10 Kosmetikos klinikos Mumbajus:

1. Parašas Smiles:

Tai modernus odontologijos klinika Mumbajuje paleisti dr Sandeep Khanna. Ši ISO 9001: 2008 klinika teikia visas odontologijos gydymo rūšys. Jie turi kelis filialus visoje Mumbajuje. Jie siūlo savo paslaugas su gyvenimu laiko garantija kaip užtikrinimo.

load...

Adresas: Parduotuvė Nr 3, pirmame aukšte, Sind rūmai, VSS Kelių, Colāba, Mumbajus

2. Šypsenos Forever:

Tai populiarus klinika Estetinė odontologija, kad yra ne Peddar Road. Jis turi sudėtingų technologijų ir reikiamus patogumus dėl pasaulinės klasės gydymo. Jie siūlo Azoto oksidas odontologija kartu su gyvsidabrio nemokama dantų spalvos įdarais.

Adresas: a: 3, Vasant statybos, 3-B, Peddar Kelių, Mumbajus – 400 026

3. Kokilaben Dhirubhai Ambani ligoninė:

Jie siūlo Estetinė odontologija gydymo ligoninėje patalpose. Jie turi šios srities specialistų pasiūlyti puikių stacionarines paslaugas. Ligoninėje turi naujausią moderniausių įrangos ir įrenginių už tą patį.

Adresas: Achutrao Patwardhan Marg, Keturi Bungalows, Netoli Kamdhenu prekybos centras, Andheris (W)

load...

4. Praxis klinika:

Praxis yra gerai žinomas ir geriausią kosmetikos klinikoje Mumbajuje. Jie siūlo pilną paslaugų spektrą už dantų perdaryti. Jų paslaugos apima keramikos vainikėliai, laminatės, dervų pataisymus ir dantų implantai.

Adresas: Vnt Nr.30, Laxmi Plaza SAB televizija Rd Off naują nuorodą Road, Laxmi Industrial Estate, Andheris Vakarų, Mumbajus

5. Pradhan stomatologijos centras:

Tai vienintelis dantų centras Indijoje pasaulinės klasės kokybės sertifikavimo OHSAS: 18001 2007 Jų klientai yra garsaus filmo žvaigždės ir galvos honchos įmonių namus. Jie siūlo visas klinikines paslaugas Estetinė odontologija.

Adresas: Gunjarav, Gulmohar Kryžiaus Rd 7, Juhu, Mumbajus 400 049

6. Mano Smile Odontologijos klinika:

Aplankykite šią kliniką profesionalių paslaugų kosmetikos dantų gydymo. Odontologų skydelis šiuo klinikoje yra gerai kvalifikuotas ir įgudę kosmetikos dantų operacijų. Jie taip pat siūlo estetinius karūnėlių ir tiltų su kitais Estetinė odontologija gydymo.

Adresas: Parduotuvė Nr.1, Bldg Nr. 26, Oshiwara MHADA kompleksas, Naujoji nuorodą kelių, Mumbajus

7. Cosmodent klinikos:

Tai Mumbajuje klinika pasiūlė Dr. Jyoti Narla itin specializuotas paslaugas. Jis turi sudėtingus valymo įrenginius procedūras, pavyzdžiui, estetinės odontologijos, šypsena dizainas, dantų tiesinimas, ir tt

Adresas: ežeras Namai filialas – 12, pirmas aukštas, ežeras Primrose Prekių, Powai, Mumbajus

8. Gurukrupa Išplėstinė Dantų priežiūros centras:

Ši klinika, įsikūrusi Vakarų Malad siūlo kompleksines paslaugas kosmetikos ir estetinės odontologijos srityje. Jų paslaugų spektrą sudaro estetinę karūną ir tiltus, šypsena projektavimas, dantų korekcija, vestuvių šypsena paslaugas ir tt

Adresas: A – 102, Marve Nuoroda Butas, Marve Kelių, Mith Chowky, Mumbajus

9. Nepriekaištingas Estetinis klinika:

Tai Andheri klinika siūlo estetinės odontologijos paslaugas. Dr Monica Kapoor yra pirmaujanti kosmetikos chirurgas su laipsniais kosmetologijos ir diplomą Estetinė odontologija. Klinika turi kai kurie iš labiausiai žinomų asmenybių, įskaitant dalyvių, modelių, bei televizijos žvaigždės besilankančių kliniką šypsena makeover.

Adresas: 308, Moriya turtas, 3-as aukštas, Naujojo nuorodą kelių, Andheris (W)

10. Šypsenos Prieš klinika:

Ši kosmetikos stomatologijos klinika Mumbajuje siūlo specializuotas paslaugas. Jie turi gerai kvalifikuotų ir patyrusių gydytojų, kurie Jums siūlo paslaugas, pavyzdžiui, šypsenos dizaino, dantų spalvos įdarais ir kt komandą

Adresas: t – 9, Pancharatna Co-op „HSG. Ltd, SVP Kelių, Borivali Vakarų, Mumbajus

Tai yra pirmaujanti kosmetikos klinikose Mumbajuje. Už nepriekaištinga ir švytinti šypsena, apsilankykite bet kurį iš šių Estetinė odontologija Mumbajus klinikose ir pamatyti skirtumą jie gali padaryti savo asmenybę. Žinoma, jūsų šypsena klausimais daugiau nei kas nors kitas šiame pasaulyje, tiesa?

load...