10 geriausių jūsų odos eterinių aliejų

Ar jums rasti jūsų oda tampa sausa ir negyvas? O gal jūsų oda riebi įjungti dažnai suteikia jums dirginimo sprogo? Oda yra viena iš jautrus ir labiausiai veikiamų dalių žmogaus kūno, ir atsižvelgiant reguliariai prižiūrėti jį svarbu.

Ir jei jums įdomu, kaip galite pasirūpinti savo oda be gliaudymui daug pinigų, eteriniai aliejai būtų padaryti pavyko!

Norite žinoti geriausius eterinius aliejus dėl odos? Šis pranešimas yra jums taikoma! Skaityk!

1. Levandų (sausai odai):

Tiesą sakant, nors yra žinoma, kad geras sausai odai, jis gali net dirbti stebuklus riebiai ir jautriai odai. Jis turi antibakterinių ir antigrybelinių savybių. Taigi, naudokite šį aliejų nuraminti odą ir jei jūs kenčia nuo spuogų, kurie suteikia šiai įdomu aliejų pabandyti! Tai vienodai veiksmingi mažinant randus ir amžiaus dėmių atsiradimo.

2. Santalas (sausai odai):

load...

Valymo savybės sandalmedžio aliejaus skatinti nepriekaištingą odą ir atkurti gyvybingumą nuobodu ir sausai odai. Jo antiseptinės savybės padeda veiksmingai užkirsti kelią infekcijų ir odos senėjimą.

3. Arbatmedžio (riebiai odai):

Na, jei jūsų oda yra riebi ir jautri, tada arbatmedžio aliejus yra vienas iš geriausių eterinių aliejų sausai odai. Jo antibakterinis, taip pat antigrybelinių savybių, užtikrina, kad spuogai yra apsieiti, o jis ramina ir jaunina odą, natūraliai!

4. Citrinų (riebiai odai):

Jei jūsų oda yra riebi, jūs mylėtumėte gydyti jį su kažkuo, kad yra natūralių sutraukiančių savybių. Citrinų aliejus yra tik tai, ko jums! Jis padeda gydyti riebiai spuogai linkusi oda tuo pačiu sumažinant odos poras ir skleisti tolygų toną odą.

load...

5. Rozmarinų aliejaus (riebiai odai):

Jis turi antimikrobinį ir antiseptinių savybių, kurios padeda gydyti problemas riebiai odai. Jis gydo spuogus ir suteikia sveiką spindesį jūsų odai.

6. Kadagių (riebiai odai):

Kadagių aliejus yra natūralus prausiklis, stimuliatorius, ir detoxifier. Jos sutraukiančių savybių padeda užkirsti kelią ir gydyti spuogus. Jis padeda išvalyti odą.

7. Ramunė (jautriai odai):

Šis aliejus yra žinoma, kad turi anti-uždegiminių, antiinfekcinį, atpalaiduojančių ir raminančių savybių. Tai naudinga užkertant kelią odos sąlygų įvairovė, kad jautri oda yra linkusi, kaip bėrimas, dermatitas, ir alergijos. Jis yra veiksmingas gydant spuogus, taip pat.

8. Neroli (jautriai ir brandžios odos):

Norite tonas jūsų odą ir saugo ją nuo raukšlių? Na, Neroli aliejus, su savo antiseptinių savybių, padeda išlaikyti tinkamą pusiausvyrą tikrinant riebalų perteklių gamybą ir reguliuojant mažėja sausą odą išvaizdą. Jis regeneruoja odos ląsteles ir turi gydomųjų veiksmų odą.

9. Šalavijas (brandžiai odai):

Šalavijas aliejaus sudėtyje yra antioksidantų, kurie padeda pakeisti senėjimo požymiai. Jo antibakterinės savybės dirbti stebuklus odai. Jis tonizuoja odą ir mažina dėmių odą.

10. Kedrų (Dėl problemiškai odai):

Cederwood aliejus turi anti-infekcinių, antigrybelinių ir sutraukiančių savybių. Jis gali būti naudojamas mažinant spuogus, egzemą, odos psoriaze, krekingo odą ir niežti odą.

Taigi, rūpintis savo oda su eteriniais aliejais gali būti lengva ir dar veiksmingesnis. Pasirinkite eterinį aliejų pagal jūsų odos tipą ir grožio poreikius ir gauti sveiką ir spindinčią odą, natūraliai!

Yra eterinis aliejus kiekvienam odos tipui. Nesvarbu, ar jūsų oda yra sausa, riebi, jautri, ir brandžios ar problemiškas, eteriniai aliejai yra visada geriausia!

Dabar, kad žinote geriausius eterinius aliejus dėl odos, praneškite mums i jums suteikti šią pabandyti. Pasidalink su mumis komentarus skyriuje žemiau!

load...