10 geriausių eterinių aliejų gydyti hemorojus

Hemorojus arba „Poliai“ gali būti tokia krūva! Sąlyga gali būti panašus į plėšikavimas Rhino atsitiktinai badymas savo užpakalį su rago – Ouch! Taigi, kaip jums įveikti šią baisią būklę? Ar yra kokių nors gynimo skausmo? Jei galite susieti su sąlyga, tai perskaityti mūsų postą.

Čia mes kalbame apie kai kurių eterinių aliejų, skirtų hemorrhoid reljefo, kad gali tiesiog padėti.

1. Geranium eterinis aliejus

Pelargonija eterinis aliejus yra gera priemonė gydant poliais. Naftos areštai kraujavimas ir skatina greitą gijimą. Tai padeda palengvinti painby nejautros nervus ir sumažinti uždegimą. Pelargonija eterinis aliejus yra gana stiprus, ir tik keli lašai padarys triuką (1).

2. Kiparisų eterinis aliejus

Kiparisų eterinis aliejus turi daug gydomųjų savybių. Jis taip pat yra saugus eterinis aliejus, ir jis neturi daug alerginių reakcijų. Jis padeda tonas pažeisti audinius ir gydo pažeistus kraujagyslės. Jis padeda pagerinti kraujotaką perkančiųjų ir Gimdymo kraujagysles. Ji taip pat turi sutraukiančių savybių. Kiparisų eterinis aliejus padeda sumažinti kraujavimą ir jos gebėjimą padidinti apyvartą palengvina hemorojus skausmą. Taikyti 3 – 4 lašus aliejaus, naudojant medvilnės kamuolys paveiktoje zonoje.

3. Arbatmedžio eterinis aliejus

Arbatmedžio eterinis aliejus, arba „pirmoji pagalba butelyje“, yra galinga priemonė nuo hemorojaus. Jo aušinimo, antivirusinis, antibakterinis, ir priešgrybelinių savybių, ji puikus vaistas. Arbatmedžio eterinis aliejus yra gana saugus naudoti (2).

load...

4. Helichrysum eterinis aliejus

Helichrysum yra efektyvus vaistas gydant poliais. Tai padeda skatinti ląstelių augimą; ji yra anti-uždegiminių ir Antialerginėmis. Hemorojus yra jautrus alergijos, todėl Antialerginėmis turtas gali padėti užkirsti kelią, kad. Jis maišomas kartu su levandų eterinio aliejaus, kad būtų veiksmingai ištaisyti hemorojus (3).

5. Levandų eterinis aliejus

Levandų eterinis aliejus gali būti vienas iš populiariausių eterinių aliejų eros. Aliejus yra gydomųjų galių buvo naudojamas šimtmečius. Tai yra atpalaiduojančių, kad turi analgetiką ir anti-uždegiminių savybių. Levandų eterinis aliejus padeda stiprinti organizmo funkcijas ir pagreitina svarbių liaukų (4) veikimą.

6. Pačiulių eterinis aliejus

Pačiulių eterinis aliejus padeda užmušti bakterijas, apsaugo nuo grybelinių infekcijų ir sumažina uždegimą. Tai veiksmingas vaistas žaizdoms. Pačiulių eterinis aliejus padeda generuoti ląsteles ir sutraukia laisvos odos (5).

7. Niaouli eterinis aliejus

Niaouli eterinis aliejus yra gimtoji į Australiją. Niaouli yra svarbi medicinos kabinetas. Jis turi atpalaiduojančių savybių, kurios padeda sumažinti skausmą. Niaouli yra geras vaistas gydant hemorojų, nes ji skatina kraujotaką ir nuramina skausmą.

8. Smilkalai eterinis aliejus

Frankincensas eterinis aliejus yra raminantis žolė, kuri padeda atsipalaiduoti nervų sistemą. Aliejus yra veiksmingas valiklis, ir tai padeda pašalinti infekciją sukeliančių bakterijų. Smilkalai eterinis aliejus sutartys ir tonai audiniai, kurie padeda pagreitinti ląstelių regeneraciją (6).

load...

9. Kadagių eterinis aliejus

Kadagių eterinis aliejus yra pats efektyviausias eterinių aliejų už hemorrhoid, kad buvo naudojamas šimtmečius. Kadagių eterinis aliejus yra detoksikuojanti agentas ir tonikas. Jis stimuliuoja šilumą ir kraujotaką. Tai padeda sumažinti raumenų įtampą ir skausmą. Kadagių eterinis aliejus padeda skatinti vietinį streso mažinimo prie sričių, galite taikyti jį (7).

10. Romos ramunėlių eterinis aliejus

Ramunėlės yra raminantis, švelnus ir aromatingas eterinis aliejus, kuris turi daug gydomųjų savybių. Jis gali padėti stimuliuoja ląstelių regeneraciją, ramina uždegimą ir skatina audinių formavimąsi. Be to, atpalaiduojantį savybės padeda Numb nervus ir sumažinti skausmą. Aliejus taip pat Antialerginėmis ir apsaugo žaizdą nuo perkančiosios toliau infekcija. Tai puikus vaistas hemorrhoid skausmas. Kai kurių tyrimų, Romos ramunėlių eterinis aliejus tinktūros padėjo sumažinti poliai (8).

Taigi, jūs turite jį! Čia buvo 10 eteriniai aliejai hemorrhoid reljefo. Ar suteikti jiems pabandyti! Papasakokite kurių vienas dirbo už jus. Palikite komentarą žemiau.

load...