10 geriausių būdų namuose, kad galėtumėte nulaužti pirštus

Jis daro ką gana nepatogu – atsižvelgdamas lupimasis aplink ranka. Skalbimo, valymo, ir viliojimo: visi šie dalykai tampa sunku, kai jūs turite kentėti šių pačių veiksmų pasekmes. Tačiau gera žinia yra tai, paprastas namų gynimo galite rūpintis problema, jei jums sekti juos tinkamai. Tai reiškia ne sakydamas „taip aš praleidau vieną kartą“ arba „taip, aš ploviklį be kartą dėvėti pirštines – kokią įtaką ji daro“ Nes tai, kai namų gynimo nepavyks. Taigi čia eina: 10 labai paprastų gynimo šveitimas ranka gauti atgal savo minkšta, lygi rankas.

Pradžia Peržiūros Stotelė Peeling ranka

1. Atvėsinkite Aloe:

Skusti odą aplink pirštų gali sukelti deginimą ir sudirginimą, dėl kurių šviežios alavijo gelis programa yra geriausia priemonė. Tiesiog imtis alavijo koteliu, išgremžti dalį savo geliu, ir taikyti jį ant pažeistos vietos bent du kartus per dieną. Tegul jis lieka, kol ji išdžius.

2. Nuraminti su kokoso aliejumi:

Tais laikais praėjo, kai mes neturėjome drėkinančių ir chemiškai pakrauta kremai, kokosų aliejus buvo vieno langelio tirpalas visų odos problemų rūšių – sausa oda, nevienoda odos; ji buvo netgi naudojamas kaip spuogų ištaisyti! Tačiau ne visi yra patogus su nelankstumą ji atneša, kuris yra, kodėl ji buvo nustumtos į užpakalinės sėdynės. Atneškite jį atgal į veiksmų, ir naudoti jį atsikratyti visų tos lupimas, sausoje, pleiskanojanti oda. Taikyti jį ir dėvėti medvilnines pirštines. Ar tai du kartus per dieną – vieną kartą per naktį – ir žiūrėti, kaip jūsų rankos grįžti prie normalaus per savaitę. Jei nesate patogus su kokosų aliejumi arba neturite, naudojant migdolų aliejus arba alyvuogių aliejų taip pat veiks.

3. Drėkinkite su medumi:

Medus yra dar vienas puikus drėkiklis odai. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai kreiptis kai ant pažeistų vietų ir palikite pusvalandį. Savaime suprantama, kad jūs negalite padaryti daug, kai jūs turite tai, tačiau tai yra priemonė verta pabandyti.

load...

4. Negalima valgyti juos, Taikyti pieno ir avižų:

Padaryti storio mišinio avižų pieno ir taikyti jį į savo ranka. Pieno drėkina ir avižos padeda pilingas toli pleiskanojanti bitai oda, kurios gali būti sukelia problemų ir sudirginimą.

5. Sip Svečiuose Visa diena:

Jūs galbūt girdėjote tai milijonus kartų, tačiau ji vis dar turi būti pakartotas: gerti kuo daugiau vandens, kaip jūs galite per dieną. Ir kad mes turime omenyje bent 10 akinius. Jis saugo tave hidratuotas ir rūpinasi daugeliu odos problemų, įskaitant sausai odai ir odos lupimasis nuo pirštų.

6. Valgyti ir gerti gerų dalykų:

Ar žinote, kad daugiau nei pusė odos problemos atsiranda dėl prastos mitybos? Vartojimas maitinamųjų maisto produktų ir sulčių, pavyzdžiui, mišrios daržovių sulčių, paprasto jogurto ir baltymingų maisto produktų, tokių kaip pupelės, liesos mėsos, ir tt padės jūsų odos ir kūno grįžti į savo pradinę sveiką būklę.

7. Atminkite vazelinas:

Jei yra vienas dalykas, po aliejaus, kad tikrai gali padėti sausą, pleiskanojanti oda, tai vazelinas. Žinoma, tai, kaip lipni, bet tie jautrūs pirštų reikia, kad giliai drėkina grįžti prie normalaus. Taikyti jį naktį, dėvėti pirštines, ir pastebėsite ryte minkštumo.

8. Pop atidaryti Vitaminas E piliulė:

Viduje vitamino E kapsulės aliejus yra puikus vaistas nuo sausai odai. Tačiau, jums gali tekti naudoti daugiau kaip vieną kapsulę, kad apimtų visus pirštus. Jei tai per daug, naudokite natūralus vitaminas E aliejus srityje. Tai natūraliai gydo odą pilingas ant pirštų.

load...

9. Eiti Bananai:

Neišmeskite pernokusių bananų, tiesiog sutrinkite vieną, sumaišykite truputį medaus ir pieno į jį, ir taikyti jį į savo sausų ranka. Ar tai reguliariai ir žiūrėti jūsų oda sugeria visas gražių maistinių medžiagų tai labai stiprus mišinys turi pasiūlyti.

10. Visada, visada apima tas Rankos:

Tai yra daugiau prevencinė priemonė nei namų ištaisyti, bet jei norite, visi tie minėti gynimo dirbti, turite vengti kontakto savo rankas stipriomis cheminėmis medžiagomis. Iš tiesų, vienas iš didžiausių priežasčių, jums gali būti kenčia nuo šios problemos į pirmąją vietą yra pastovus poveikis šių cheminių medžiagų! Taigi padaryti savo rankas „už“, dėvėti pirštines!

Dabar prisiminti: jei turite pūslės, giliai krekingo odą, arba nematau jokio skirtumo su šių teisių gynimo būdų, palikite šiuos gynimo ir aplankyti savo gydytoją. Tai galėtų gauti infekcinės ir sukelti problemų. Leiskite mums žinoti: padarė bet kuris iš šių gynimo šveitimas ranka dirbo už jus? Ar turite kokių nors rekomendacijų?

load...