10 geriausių arbūzų sultų (Tarbooz Ka Ras) odos, plaukų ir sveikatos gerovės

Arbūzas, kaip mes jau žinome, yra stebuklas vaisių atogrąžų regione. Tai labai turtingas angliavandenių šaltinis, vitaminų (A & C), kalio ir neturi riebalų ir kalorijų kiekio. Jis idealiai laikomas geriausiu vaisių įveikti kaitros metu vasaromis. Čia jūs išmoksite daug naudos arbūzas sulčių.

Arbūzas yra neutralus, skonio, nes 95% sudėties vandens. Jo skonis truputį saldus nors. Jį sudaro daugiausia vandens ir elektrolitų gausu ląstelienos kiekis per daug todėl jis puikiai kaip dietos vaisių.

Nors arbūzai gali būti auginami visuose sezonus pagal atogrąžų aplinkose dar jie dažniausiai galima vasaros sezonui. Arbūzas sultys gali būti šviežiai paruoštas labai lengvai namuose taip pat. Ši pora su gamtinių arbūzas sulčių naudą, tai tiesiog malonumas!

Top 10 Privalumai arbūzas sultys:

Patikrinkite čia vieni iš geriausių arbūzas sulčių nauda:

load...

1. Saugo sveiką širdį:

Arbūzas yra labai turtingas šaltinis likopeno, kuris yra antioksidantas, kuris padeda sušvelninti „laisvuosius radikalus“, kurie potencialiai galėtų pakenkti audinius ir organus kūno (1).

2. Idealiai Dieta svorio:

Kaip ji daugiausia susideda iš vandens ir mineralų ir nedideliu riebalų jis geriausiai tinka svorio dietos. Būdamas turtingas elektrolitų ir vitaminų jis pasirodo esąs visiškas galia supakuoti vaisiai (2).

3. Streso buster Vaisius:

Arbūzas yra daug vitamino B6 (3), kuri yra naudojama organizmui kurio mažėtų iš nuovargis, stresas, nerimas ir tt

4. Anti-Aging agento:

Vienas iš geriausių naudą arbūzas sulčių neleidžia senėjimo požymius. Likopeną buvimas joje taip pat yra naudingas odai, nes antioksidantai linkę sumažinti laisvųjų radikalų iš organizmo ir sulėtina gana efektyviai senėjimo procesą (4).

5. Momentiniai energijos šaltinis:

Ji yra puikus šaltinis trumpąją energijos, nes ji turi elektrolitų, (natrio & kalio), mineralų ir angliavandenių į jį, kuris išlaiko kūno hidratuotas ir energingi (5).

load...

6. Pluošto turtingas vaisių:

Būdamas pluošto turtingas vaisių (6) ji priduria didmenomis maisto ir yra labai naudingas virškinimui ir vandens kiekis yra atsakingas už nuleisti toksinus iš organizmo.

7. Gydo Odos problemos:

Labai gera odos ir pašalina riebalų perteklių nuo odos, kuri gydo daugelį odos problemų, tokių kaip spuogai ir spuogų (7).

8. Natūralus drėkinamasis:

Tai įrodo, kad natūralus drėkiklis ir tonerio veido ir saugo odą spindinčią ir gerai hidratuotas (8).

9. Gydo Osteoartritas liga:

Manoma, kad iš arbūzas sulčių kasdien stiklo bus išlaikyti ligų, tokių kaip reumatinis artritas, osteoartritas, astma ir gaubtinės žarnos vėžio už gerą atstumą.

10. Tvirtina kraujospūdį:

Nes jis turi gerą dalį elektrolitų, ji saugo kraujo spaudimą patikrinimą ir normalizuoja ją efektyviai (9).

Taigi, dabar jūs žinote, kas yra arbūzas sulčių nauda, ​​o dabar pažvelkime į savo mitybos naudą.

Arbūzas sulčių Maistinė:

Maistinę vertę Arbūzas 1 puodelio arbūzas sulčių (apie 150g), kaip nurodyta toliau:

Arbūzų sultų mitybos schema
Angliavandeniai – 89%
Riebalai – 4%
Proteinas-7%
Mitybos vertė 1cup (150g)
Energija 71cal
Baltymas 1,45 g
Angliavandeniai 17,97 g
Riebalai 0,36 g
Sočiųjų riebalų 0.038g
Mononesočiųjų riebalų 0,088 g
Polinesočiųjų riebalų 0.119g
Cholesterolis 0 mg
Pluoštas 1g
Elektrolitai (natrio ir kalio) 2 mg (natrio) 267 mg (kalio)

Tikiuosi, jums patiko ši paštu apie naudą arbūzas sulčių. Taigi, ką jūs laukiate, nedelsiant išgerti savo arbūzas sulčių už geriausią skonį ir labiausiai naudą sveikatai.

load...