10 geriausių agurkų sulčių naudos

Agurkų sultys yra sveikas, maistingas ir universalus gėrimas. Agurkai turi didelį kiekį vandens ir yra vitamino K, silicio dioksido, vitaminas A, vitaminas C ir chlorofilo. Daugelis Privalumai agurkų sulčių apima gydant dideles gyvybines ir šlapimo organų akmenis. Agurkų sultys gali būti maišomas su saldikliais ir įvairių sulčių, skirtų tolesniam skonį. Skaityti toliau daugiau sužinoti apie naudą geriamojo agurkų sulčių.

Sveikata Privalumai agurkų sultys:

Ir čia mes sąrašą iš kai kurių geriausių Agurkų sultys naudą.

1. Turtingas vitaminų šaltinis:

Agurkai pasiūlyti gerą tiekimą B grupės vitaminų (1).

2. Rehydrates įstaiga:

Agurkai yra 95% vandens, išlaikyti kūno skysčių ir pašalinti toksinus. Agurkai turi dauguma vitaminų organizmas reikalauja per vieną dieną (2).

load...

3. Agurkų sultys odai & Plaukų priežiūra:

Mintys, kaip naudotis Agurkų sultys veidui ir akims? Vieta agurkų gabaliuką per reljefiniai akis (3) ir savo gydomųjų vaistų savybių supjaustyti atgal gabalą. Sieros kiekis agurkų palengvina skatinti plaukų augimą (4).

4. Kova vėžio:

Agurkai yra patarlė, kad yra lariciresinol, pinoresinol ir secoisolariciresinol. Šie 3 lignans turėti patikimą istoriją analizės nuoroda į sumažinto rizikos daugelio vėžio atvejų (5) veislių, taip pat karcinoma, lyties liaukos vėžio, moterų vidaus organų reprodukcinės vėžio ir adenokarcinomos.

5. Pagrindinis priežiūra:

Pašalina sukimasis veidrodis. Patrinti agurko gabaliuką ant veidrodį ir jis bus pašalinti veidrodis garinimo iki.

6. Mažina Bad Breath:

Paimkite agurkų gabaliuką ir paspauskite jį viršutinėje dalyje burną kartu su savo liežuviu 30 sekundžių, chemija gali nužudyti burnoje mokamų mikroorganizmą padarydamas pavojingą kvapą (6).

7. Lengva pagirių:

Norėdami išvengti ryte pagirios ar galvos skausmas; prieš miegą (7) valgyti agurkai griežinėliai. Agurkai yra pakankamai cukraus, B grupės vitaminų ir elektrolitų papildyti keletą esminių maistinių medžiagų, mažina galvos intensyvumą.

load...

8. AIDS svorio ir virškinimą:

Dėl savo mažo kaloringumo ir didelio vandens kiekio, agurkai yra puikus dietos tiems, kurie nori numesti perteklius svarų. Didelio vandens turinys ir maistinės skaidulos į agurkų yra veiksmingas šalinant toksinus iš sistemos, padėti virškinimą (8). Dienos vartojimas agurkai gali būti vaistas nuo lėtinio vidurių užkietėjimo.

9. Vaistai polygenic sutrikimas, sumažina Steroidų alkoholio ir Valdo Vital Prisijungti:

Agurkų sultys yra reikalaujama pagal iš exocrine liaukos ląstelių gamybos hipoglikemijos agentas, kuris yra nustatyta, kad būti naudinga cukriniu diabetu sergantiems pacientams (9). Mokslininkai nustatė, kad junginys vadinamas sterolių agurkai gali sumažinti steroidinių alkoholio kiekį. Agurkai yra daug kalio ir pluoštų. Tai efektyviai veikia palaikant reguliarius gyvybines. Tai daro Agurkai geras pasirinkimas gydant mažo ir didelio gyvybines.

10. Natūralus Jungtys Pain Relief:

Agurkų yra puikus šaltinis silicio dioksido, kuris yra laikomas padėti ir skatinti bendrą sveikatą stiprinant jungiamuosius audinius. Jie papildomai susideda iš vitamino A, B1, B6, C, D, K, folio rūgšties, kalcio ir magnio. Jie taip pat sumažinti artrito skausmą, mažina rūgšties lygį (10).

Taigi, tai buvo apie naudą agurkų sulčių, o dabar pažvelkime į naudojimo agurkų sulčių receptai.

Kulinarijos reikmėms:

Agurkų sultys turėtų būti suvartojama per 15 – 20 minučių ekstrahuojant užkirsti kelią cheminių reakcijų ir nuostolių maistinių medžiagų.

Paprasčiausias būdas gauti sultis su agurkais yra jo žaliaviniam forma, be ją šildyti.

Pridėti morkos, pomidorų ir burokėlių su agurkais kartu su druska ir pipirais dėl gaivus sveikatos gėrimu.

Kaip laikyti:

Idealiu atveju agurkų sultys neturi būti veikiami ore ir turėtų būti suvartojama per kelias minutes po jų gavybos.

Tikimės, kad šis straipsnis dėl išmokų agurkų sulčių buvo informatyvus. Ar pasidalinti su mumis savo nuomone.

load...