10 geriausių aerobikos klasių Haidarabadas

Ar manote, kad reikia į treniruotę? Ir jūs norite padaryti, kad įdomų ir įdomus užpildytame būdu? Tada jūs turite aerobika jūsų paslaugoms!

Jei atsitiktų būti sporto entuziastas gyvenantis Hyderabad, šis pranešimas yra kažkas jums niekada ignoruoja! Nes čia jūs turite viršų aerobika mokymo centrų Hyderabad sąrašą!

Noriu juos pažinti? Skaityk!

Aerobikos užsiėmimai Haidarabadas – Top 10

1. Addlife:

Addlife yra vienas iš geriausių aerobikos klasių Haidarabadas. Jis siūlo pažangias įrangą skleisti mokymą aerobinių pratimų. Tai apima EFX kryžminio treneris, pratybų ciklą ir imitatoriai. Su optimaliai kūno masės ir taisėsi riebalų, jie jums tinka pagal ekspertų trenerių nurodymus.

load...

Adresas: 1. Prospektas, Kelių Nr 14, Banjara Hills, Haidarabadas

Telefonas: 040 2354 1017

2. Talwalkars Sporto salė:

Įsikūręs strateginėje vietoje iš Banjara Hills, tai yra geriausia vieta išmokti aerobika mieste. Jie sertifikuotas instruktorius ir instruktoriai padės jums kiekviename žingsnyje. Jie taip pat turi pasaulinio lygio įrangą ir įrenginius po tuo pačiu stogu.

Adresas: Accent bokštas, pirmame aukšte, 10 Kelių, OPP. HSBC, Banjara Hills, Haidarabadas

Telefonas: 040 2335 5812

load...

3. Policininkas Sporto sintezės:

Ši fitneso studija siūlo pilną mokymą aerobika, zumba, o visos kitos fitneso stilių. Jis turi instruktorių su praeities poveikio Bolivudas. Ji suteikia verslo klases, asmens mokymo, grupės mokymus, seminarus ir fitneso keistuoliai.

Adresas: SAT Nivas, DENA bankas pastatas, pirmame aukšte, Arunodaya kolonija, Madhapur, Haidarabadas

Telefonas: 040 4964 1527

4. Relax aerobikos centras:

Ši aerobikos centras Haidarabadas apibrėžia ritmo pratimą tinkamumo. Čia gausite pilną mokymą šių pratybų kartu su kvalifikuotų trenerių, kad jis būtų veiksmingas. Jis veikia keturias grupes nuo pirmadienio iki šeštadienio. Ji taip pat siūlo namų mokslą ir asmeninius užsiėmimus.

Adresas: Nallakunta, daržovių rinkos Kelių, Haidarabadas

5. Dinaz treniruoklių Studija:

Įkurta 1993 metais, tai yra Premier aerobika centras Haidarabadas. Nuo tada ji buvo vienas iš sėkmingiausių sporto centrų miestas su auganti narių skaičių. Ji valdo būklę ART įranga ir pasaulinės klasės specialistai patobulinti savo įgūdžius aerobika.

Adresas: 1st Floor, Kimtee Banjara aukštumos, virš paveldo Fresh Supermarket Kelio Nr 12, Banjara Hills, Haidarabadas

Telefonas: 040 2331 4607

6. Neeraj Fun2Fit Sveikatingumo:

Vadovauja p Neeraj, tai yra visiškai fitneso klases, kurios siūlo išsamią mokymo įstaigos kondicionierius. Jie teikia vieną demo klasę kiekvienam naujam rinkos dalyviui. Neeraj studija išugdė tūkstančius žmonių šiame mieste nuo jos pradžios 1990.

Adresas: 3-as aukštas, virš IDBI banko, priešais Bowenpally rinkos, Diamond Point Road, Secunderabad, Hyderabad

7. Asmens FITNESAS IR Grožio Studija:

Tai visiškai sveikatingumo centras Haidarabadas. Čia galite sužinoti aerobika, Zumba, šokio, ir taip pat grandinės mokymo, kuris yra mokslinis požiūris į darbo. Tai yra aerobikos užsiėmimai, skirti tik miesto moterims.

Adresas: Antras aukštas, Sama bokštai, OPP. Strofa, Liberty X Keliai, Himayatnagar, Haidarabadas

8. Plonas Touch „Sveikatingumo centras:

Su savo pradžios 2017 m, tai yra pageidautina vieta moterims mokytis aerobika Haidarabadas. Jis veikia dvi partijas nuo pirmadienio iki šeštadienio ir vieną partiją sekmadieniais. Kartu su gerų trenerių, jie taip pat turi pažangią įrangą mokyti aerobikos pratimus.

Adresas: 1st Floor, Už Meena Bazar, Green Park Hotel Road, Ameerpet, Hyderabad

Telefonas: 040 6688 4949

9. Raj anketa Aerobika studija:

Pradėjo 2016 m, ji yra skirta studija miestą, kuriame galite sužinoti naudodamasis įdomus būdas. Jie moko sveikatos treniruotes per technikomis aerobika, zumba, ir daug daugiau.

Adresas: Žydėjimas Dale Road, Nizampet, Hyderabad

Telefonas: 040 2389 3334

10. Fitbuzz:

Tai fitneso pramonėje Hyderabad pradininkas. Gerai kvalifikuotų instruktorių ir sudėtingos įrangos, Fitbuzz turi daug centrus skirtingose ​​miesto dalyse. Kiekvienas jų centrų turi atskirą aerobikos studija mokyti šį įdomų meną naudojasi.

Adresas: O iš 3 – 4 – 1005 – 6, Dantapally rūmai, Barkatpura X Keliai, Haidarabadas

Telefonas: 040 64151395

Tai yra dešimtuką aerobikos užsiėmimai ir mokymo centrai, esantys Hyderabad. Aplankykite juos šiandien už tinkami ir sveika kūno!

Ar žinote kitų aerobinių centrų Haidarabadas? Pasidalink su mumis komentarus skyriuje žemiau!

load...