10 geriausioji gimdos kaklelio gimdos kaklelio pratimai ir jų nauda

Devynių mėnesių nėštumo yra neeilinis kiekvienai moteriai. Jei einančios per šioje stadijoje dabar, jūs turite suprasti, kaip speciali ji yra.

Būdamas nerimauti Šis specialus etapas labai normalu, todėl, jei esate jausmas nervų, atsipalaiduoti! Norėdami palengvinti jūsų neramumas arba nerimas, galite išbandyti keletą paprastų pratimų. Tai taip pat padės jūsų bendrą gerovę. Keletas tyrimų įrodė, kad atliekant nėščiųjų pratimai nėštumo metu yra saugus motinai ir kūdikiui.

Tačiau, jūs turėtumėte pasitarti su savo gydytoju prieš pradedant bet kokį pratimą. Atsiminti, kad negalima daryti sau. Ir jei jūs manote, bet diskomforto ar dusulys rūšiuoti, sustabdyti ir tuoj pat kreipkitės į savo gydytoją specialistą.

Privalumai nėščiųjų pratimai:

  • Reguliari mankšta nėštumo metu pasiruošti fiziškai ir psichiškai už gimdymo.
  • Darbas iš yra puikus būdas susidoroti su nereikalingais nervingumas ir nuotaikų kaita.
  • Nėščiųjų pratimai yra geriausias remti nėštumo susijęs svorio padidėjimas.
  • Jūs pajusite daugiau įtampos ir atsipalaiduoti kiekvieną kartą po fizinio krūvio.
  • Nėščiųjų pratimai yra naudinga atkurti normalų kūno svorį po gimdymo.
  • Šie pratimai taip pat yra naudinga siekiant užkirsti kelią nėštumo potraukį, patempimų ir skausmai.
  • Puikiai veikia suteikti jums gerą ir ramų miegą.

Top 10 nėščiųjų pratimai

1. Vaikščiojimas:

Nėra pratimas yra toks pat veiksmingas kaip vaikščioti. Pagyvėja pėsčiomis padeda išlaikyti jums išlikti sveikiems nepaveikiant kulkšnių ir kelių jėgų. Vaikščiojimas yra taip pat gera širdimi. Pabandykite bent vaikščioti pusvalandį per dieną. Anksti ryte yra idealus laikas eiti pasivaikščioti.

load...

2. Plaukimas:

Po vaikščiojimas, plaukiojimas yra antras geriausias Antenatal pratimas. Plaukimo suteikia visas tavo kūnas fantastišką treniruotę. Kaip jūsų pilvas auga kartu su kūdikiu, jums jaustis labiau nesvarus viduje vandens. Tačiau tai padaryti ne per pabrėžti save.

3. Joga:

Joga yra išsamus treniruotė kūno ir proto, pritarė visoms fitneso ekspertų visame pasaulyje. Jūs galite saugiai praktikuoti jogą namuose. Kaip neturi jokio šalutinio poveikio, ji yra ideali mankšta nėštumo metu.

4. Sit-ups su kamuoliu:

load...

Kamuolys suteiks jums paramą ir balansas, o jūs bandote ir padaryti savo sit-ups. Tai yra geras būdas tempimo ir padeda sumažinti bet kokius skausmus, jums gali būti susiduria dėl nėštumo. Pabandykite daryti 3 rinkinius atsilenkimų per dieną, kiekvienas su 5 pakartojimų.

5. Suryapranam:

Pratimai Suryapranam du kartus per dieną gali padėti jums praleisti kitus nėščiųjų pratimus. Tai ypač metodas darbo, yra nepaprastai naudinga nėštumo metu.

6. Sporto Ball pratimai:

Pakelkite kojas ir laikyti juos ant fitneso kamuolys. Dabar roll kamuolys lėtai. Šis pratimas yra naudinga kelti pusiausvyrą ir jėgą klubų ir pilvo apačioje.

7. Tempimui:

Laisvų rankų tempimo naudinga nėštumo metu, nes ji padeda sumažinti mėšlungis ir patempimų riziką.

8. Šokis:

Yra nėščia nereiškia, kad jūs negalite šokti. Nebent gydytojas sako taip, jūs tikrai gali šokti per savo nėštumo, žinoma, o todėl, kad būti labai atsargūs. Galite pasirinkti bet kurią šokių modelį, į kurį įeina vidutinio judesius. Venkite staigių posūkių, keltuvai, šuoliai, arba Twirls. Jūs galite praktikuoti šokių namuose, arba alternatyviai prisijungti prie šokių klasę.

9. Meditacija:

Dėl išsamaus taikos jūsų kūno ir proto, pabandykite medituoti dešimt minučių kasdien. Tai puikus būdas ramina savo protą ir padės susidaryti bendrą jausmą ramus.

10. Aerobika:

Aerobika yra mažo poveikio nėščiųjų pratimai, kad yra smagu daryti ir teiks reikiamą treniruotės.

Su šiais lengva padaryti gimdymą pratimus, įsitikinkite, kad jūs nuolat sveikatos matuoklį iki nėštumo metu. Visi geriausi ir sveikinimai dar kartą!

load...